Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dámské plavky pro sezónu 2011? To je srdcová záležitost

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ještě než zasvitnou první letní paprsky se obchody chlubí novými modely plavek. Vyhlížíme, očekáváme, těšíme se a představy o našem ideálu se jenom líhnou. Když už máme každoroční dovolenou zajištěnou, neodbytnost koupě plavek se blíží. Kupte si i vy nové dámské plavky na léto 2011.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Plavky pro sezónu 2011 aneb Dámské plavky – srdcová záležitost | foto: Prádlo Elegant

Můžeme ale ještě volit jinak - staré dámské plavky si ponechat. Pokud se ale rozhodneme pro milosrdné zdůvodnění, že ve starých plavkách budeme vypadat všelijak, jenom ne trendy, uděláme nejlépe. A proč je nekoupit on-line, když už středověku dávno odzvonilo.

On-line nákup relaxací

Dámské plavky Ines

Mohlo by se stát, že dobrý pocit z nákupu na internetu zkazí nevhodný výběr velikosti, střihu, barvy nebo vzoru.  Tomuto lze předejít výběrem správného obchodu.
Dobrý obchod nabízí řadu různorodých plavek od několika výrobců. Nejen dámské plavky jsou vidět v kvalitním rozlišení. Fotografii nechybí důkladný popisek, a to zejména těch částí, které nejsou vidět nebo jsou důležité k našemu výběru (například, zda skrývají vyjímatelné vycpávky). 

Vždy je možnost s prodejcem zkonzultovat svůj výběr, či si nechat doporučit "dámské plavky svých snů". V neposlední řadě je k dispozici tabulka velikostí pro jednotlivé značky. Ideální je také možnost kombinace různé velikosti horního a dolního dílu plavek. E-shop Prádlo Elegant toto vše splňuje.

Dámské plavky 2011 pro všechny ženy

Výběr plavek je pro každou ženu srdcová záležitost. Je bezesporu pravdou, že každé padne a sluší několik typů plavek. Nejdůležitější ale bývá to, jak se v nich cítíme a zda odpovídají našemu naturelu.

Dámské plavky

Blýskněte se!

Letošní sezóna je plná plavek přitažlivých vzorů, dráždivých barev a ozdůbek. Plavkám nechybí plastické vzory, třpytivé linky či celé obrazce nebo drobné volánky. Létem budou vévodit ozdobné kroužky, spony, šňůrky, volánky a korálky. Pořiďte si i vy trendy dámské plavky!

Plavková podprsenka tisíckrát jinak

Dámské plavky Olivia

Velký comeback zažívá plavková podprsenka ve tvaru slzy.  Šňůrky k zavazování za krkem pak vedou ze středové části, popřípadě ze stran. Ač se mnohým jeví jako nestabilní typ podprsenky, opak je pravdou - díky kosticím a pevnému vyztužení velice dobře drží na místě.
Většina modelů je určena k zavazování, tudíž se jejich obvod může regulovat dle potřeby či nálady. Hodit se také může možnost rozhodovat o vzdálenosti košíčků. Ale variabilita zavazování nekončí jen u horního dílu plavek.

Absolutně in

Velkým hitem se staly třídílné dámské plavky s klasickými kalhotkami a tangy nebo varianta se sukénkou. Tanga nám zabezpečí důkladné opálení i obdivné pohledy mužů. Suknička prokáže dobrou službu při zábavě na pláži, posezení s přáteli nebo procházce do okolí pobřeží. Je vyrobena z elastického materiálu a úžasně s plavkami ladí. Nač sahat po pareo šátku, když díky těmto plavkám můžeme být na pomyslném vrcholu plážové elegance.

Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem.

Užijte si s celou svou rodinou senzační prázdniny nebo se vypravte na výhodné zájezdy pro seniory. Jadran nabízí vyžití...

Nejkrásnější česká návrhářka obléká celebrity

Nejkrásnější česká návrhářka obléká celebrity.

Ivana Mentlová obléká největší české módní ikony, má svoji vlastní designerskou značku a již šestou kolekci navrhuje...

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Chystáte zahradní party pro přátelé nebo jste milovníky letních zahrádek? Právě pro tyto příležitosti je ideální lehký...

Najdete na iDNES.cz