Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Daikin slaví deset let v Plzni

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Velkolepou párty, která se uskutečnila v pátek 24 . července, oslavila společnost Daikin Industries Czech Republic s.r.o. se svými zaměstnanci a pozvanými hosty své desetileté působení v Plzni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Daikin slaví 10 let v Plzni | foto: Daikin industries Czech Republic, s.r.o.

Daikin slaví 10 let v Plzni

Daikin slaví 10 let v Plzni

A oslava to byla vskutku výborná. Nechybělo na ní ceremoniální otevírání sudů s plzeňským pivem a s japonským saké. Pro hosty přijel exkluzivně zahrát zpěvák Miro Žbirka, nechyběl ani smyčcový komorní orchestr a při autogramiádě sportovců byl největší zájem o podpisy plzeňských hokejistů a fotku odcházející fotbalové legendy Pavla Horvátha, který přivezl ukázat fotbalový mistrovský pohár. Nálada byla během večera znamenitá, přispělo k ní nejen pěkné počasí a výborné pití, ale zejména lidé, kteří jsou pro firmu Daikinu obzvlášť důležití. 

Po bohatém rautu si každý zaměstnanec odnesl pamětní láhev vína vyrobenou speciálně pro účely 10. výročí firmy, která zaměstnává více než 1800 lidí a patří tak k největším zaměstnavatelům v regionu. Velikostí svého obratu se společnost zároveň řadí mezi 60 největších firem v České republice.

Daikin slaví 10 let v Plzni
Daikin slaví 10 let v Plzni

Společnost Daikin je předním světovým výrobcem zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci, včetně tepelných čerpadel a chladicích řešení. Firma dodává inovativní řešení klimatizace vnitřních prostor v prémiové kvalitě, která odpovídá měnícím se potřebám zákazníků z řad soukromých osob, obchodu a průmyslu. 

Od symbolického položení základního kamene, ušla plzeňská pobočka firmy Daikin, která je součástí nadnárodní korporace, velký kus cesty. Na travnatém prostoru v rámci industriální zóny Borská pole vyrostly obrovské prostory, ve kterých se ročně vyrábí více než 1 400 000 kusů klimatizací. Ty jsou distribuovány nejen po celé Evropě, ale také na Arabský poloostrov nebo do Jihoafrické republiky.

Společnost Daikin je celosvětově proslulá svým průkopnickým přístupem k vývoji výrobků a svou bezkonkurenční kvalitou a všestranností integrovaných řešení. Od účinnosti kompresorů a technologie invertorů až po nejnovější pokroky v chladivech a konstrukci výrobků, společnost Daikin stojí v samém čele v oblasti energetické účinnosti a inovací.

Daikin slaví 10 let v Plzni

Nejnovějším počinem je expanze plzeňské pobočky díky vybudování vývojového centra, které je svým špičkovým vybavením jedním z nejmodernějších nejen v rámci České republiky ale i celé Evropy. 

Od roku 2012 bylo do technologického zázemí pro vývoj investováno více než 500 milionů korun a počet pracovníků se zde blíží hranici 60 osob, přičemž se nejedná o konečné číslo.

Daikin slaví 10 let v Plzni

Firma Daikin má velký zájem o kvalifikované jedince s technickým vzděláním nebo relevantní praxí. Nabízí příjemné a moderní pracovní zázemí, stabilitu, kontinuální profesní i mzdový růst, balíček benefitů, bonusy i teambuildingové akce typu vánočního večírku, grilování nebo podporu při sportovních aktivitách

Více informací o možnosti zaměstnání najdete zde.

Daikin slaví 10 let v Plzni

Daikin má evidentně svou historii, současnost a budoucnost nejen na dalších deset let. Více informací o firmě hledejte na stránkách www.daikinczech.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Kremace zvířat aneb důstojný odchod člena rodiny

Krematorium zvířat Brno

Když pánové Bezděk a Foltýn v roce 2003 zakládali první krematorium zvířat v České republice, nebylo mnoho lidí, kteří...

Česko má zázemí i vizi, říká manažer agentury ESA

Frank Salzgeber, šéf programu technologických transferů Evropské kosmické...

České republice se vyplatilo, že pojímá vyvíjení a využívání kosmických technologií byznysově, nikoli čistě vědecky

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Najdete na iDNES.cz