Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Daikin slaví deset let v Plzni

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Velkolepou párty, která se uskutečnila v pátek 24 . července, oslavila společnost Daikin Industries Czech Republic s.r.o. se svými zaměstnanci a pozvanými hosty své desetileté působení v Plzni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Daikin slaví 10 let v Plzni | foto: Daikin industries Czech Republic, s.r.o.

Daikin slaví 10 let v Plzni

Daikin slaví 10 let v Plzni

A oslava to byla vskutku výborná. Nechybělo na ní ceremoniální otevírání sudů s plzeňským pivem a s japonským saké. Pro hosty přijel exkluzivně zahrát zpěvák Miro Žbirka, nechyběl ani smyčcový komorní orchestr a při autogramiádě sportovců byl největší zájem o podpisy plzeňských hokejistů a fotku odcházející fotbalové legendy Pavla Horvátha, který přivezl ukázat fotbalový mistrovský pohár. Nálada byla během večera znamenitá, přispělo k ní nejen pěkné počasí a výborné pití, ale zejména lidé, kteří jsou pro firmu Daikinu obzvlášť důležití. 

Po bohatém rautu si každý zaměstnanec odnesl pamětní láhev vína vyrobenou speciálně pro účely 10. výročí firmy, která zaměstnává více než 1800 lidí a patří tak k největším zaměstnavatelům v regionu. Velikostí svého obratu se společnost zároveň řadí mezi 60 největších firem v České republice.

Daikin slaví 10 let v Plzni
Daikin slaví 10 let v Plzni

Společnost Daikin je předním světovým výrobcem zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci, včetně tepelných čerpadel a chladicích řešení. Firma dodává inovativní řešení klimatizace vnitřních prostor v prémiové kvalitě, která odpovídá měnícím se potřebám zákazníků z řad soukromých osob, obchodu a průmyslu. 

Od symbolického položení základního kamene, ušla plzeňská pobočka firmy Daikin, která je součástí nadnárodní korporace, velký kus cesty. Na travnatém prostoru v rámci industriální zóny Borská pole vyrostly obrovské prostory, ve kterých se ročně vyrábí více než 1 400 000 kusů klimatizací. Ty jsou distribuovány nejen po celé Evropě, ale také na Arabský poloostrov nebo do Jihoafrické republiky.

Společnost Daikin je celosvětově proslulá svým průkopnickým přístupem k vývoji výrobků a svou bezkonkurenční kvalitou a všestranností integrovaných řešení. Od účinnosti kompresorů a technologie invertorů až po nejnovější pokroky v chladivech a konstrukci výrobků, společnost Daikin stojí v samém čele v oblasti energetické účinnosti a inovací.

Daikin slaví 10 let v Plzni

Nejnovějším počinem je expanze plzeňské pobočky díky vybudování vývojového centra, které je svým špičkovým vybavením jedním z nejmodernějších nejen v rámci České republiky ale i celé Evropy. 

Od roku 2012 bylo do technologického zázemí pro vývoj investováno více než 500 milionů korun a počet pracovníků se zde blíží hranici 60 osob, přičemž se nejedná o konečné číslo.

Daikin slaví 10 let v Plzni

Firma Daikin má velký zájem o kvalifikované jedince s technickým vzděláním nebo relevantní praxí. Nabízí příjemné a moderní pracovní zázemí, stabilitu, kontinuální profesní i mzdový růst, balíček benefitů, bonusy i teambuildingové akce typu vánočního večírku, grilování nebo podporu při sportovních aktivitách

Více informací o možnosti zaměstnání najdete zde.

Daikin slaví 10 let v Plzni

Daikin má evidentně svou historii, současnost a budoucnost nejen na dalších deset let. Více informací o firmě hledejte na stránkách www.daikinczech.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Další z rubriky

Pasivní bydlení: roli hraje úspora, ale i komfort

Výstavba rodinných domů ALEA v Říčanech u Brna

Zelené technologie se při výstavbách bydlení masivně prosazují také v Česku. Za posledních dvacet let ušly dlouhou...

Program Národních oslav 100. výročí republiky

Program Národních oslav 100. výročí republiky

V letošním roce si připomínáme 100. výročí založení Československé republiky. Jak budou vypadat oslavy jubilea?

Dorotheum představí Reynkovy grafiky, jež se po letech vrací do Česka

Bohuslav Reynek: Návrat / Retour, Pieta s růžemi, suchá jehla s monotypem

Aukční dům Dorotheum otevře podzimní sezónu ve velkém stylu. Pouhý rok po úspěšném projektu Bohuslav Reynek 99+1 zahájí...

Najdete na iDNES.cz