Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Cvičením proti přibývajícím rokům i zdravotním neduhům

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete udělat něco pozitivního pro své zdraví? Naučit se cvičit správně, abyste si neškodili, i se seznámit s dalšími lidmi? Potom jste na správné adrese v Kladenské sportovní hale.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Cvičením proti přibývajícím rokům i zdravotním neduhům | foto: Sportovní areály města Kladna

Společnost Sportovní areály města Kladna ve spolupráci se Sportklubem ČASPV přichází od ledna s novým projektem nazvaným Cvičení pro seniory, které začíná od 10. 1. 2013 právě v Kladenské sportovní hale.

Cvičení pro všechny věkové kategorie i různá zdravotní znevýhodnění

Sportklub ČASPV

Pokud vám z různých důvodů nevyhovuje cvičení ve fitcentrech či profesionálně zaměřených klubech, zkuste cvičení v tomto novém projektu Cvičení pro seniory.
Nenechte se mýlit názvem - cvičení je určeno pro zájemce všech věkových kategorií. Můžete jím vhodně doplnit například již provozovaný nordic walking, plavání a podobné individuální aktivity.

Odbornou pomoc tu najdou také osoby s různými zdravotními oslabeními nebo znevýhodněními. Velkou devizou projektu Cvičení pro seniory je fakt, že během cvičení bude zajištěn zdravotní dozor kvalifikovanými odborníky, kteří svým individuálním přístupem pomohou upravit třeba správné dýchání, poradí, jak na správnou tepovou frekvenci, a ukáží, jak správně cviky provádět, aby cvičení opravdu pomáhalo a neškodilo. Tento projekt je vhodný i pro kardiaky a diabetiky.

Cvičení pomáhá ovlivňovat osteoporózu i bolesti zad a hlavy

Pomocí cvičení se naučíte pozitivně ovlivnit neduhy jako osteoporózu, diabetes či různá kardiovaskulární oslabení. Díky vhodně zvoleným cvikům v projektu Cvičení pro seniory můžete významně omezit bolesti zad a hlavy, při pravidelném cvičení mohou bolesti vymizet úplně.

Cvičte s odborným vedením za pár korun celý rok

Cvičení bude probíhat za příjemného hudebního doprovodu každý čtvrtek od 10.00 do 11.00 hodin v Kladenské sportovní hale (vchod vpravo od hlavního vstupu do Aquaparku Kladno), až počasí na jaře dovolí, tak i ve fit parku v areálu Sletiště. Lektorkami Cvičení pro seniory jsou PhDr. Andrea Hašková a Mgr. Jitka Kopernická (606 644 963).

S sebou potřebujete pouze pohodlné oblečení, sálovou obuv a pití. Veškeré cvičební pomůcky jako jsou podložky, overbally, gymnastické míče, therabandy, ale třeba také stopky nebo sporttestry budou k dispozici na místě.

Výhodou je také nízká cena - sto korun za celý kalendářní rok! Při první návštěvě zaplatíte 100 Kč a obdržíte kartičku, která vás bude opravňovat k dalším vstupům na hodiny Cvičení pro seniory po celý rok.

Proč nezačít nový rok tím, že uděláme něco pro sebe a své zdraví? Hned po cvičení můžete také navštívit kladenský Aquapark a využít tak relaxaci v masážním bazénu, parní kabině či ve whirlpoolu. Do vestibulu Aquaparku přejdete z tělocvičny jen pár metrů a "suchou nohou".

Sportovní areály města Kladna

Více informací o projektu Cvičení pro seniory i dalších aktivitách najdete na internetových stránkách www.samk.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz