Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

ČSAD Střední Čechy stále hledá nové řidiče a řidičky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dopravce ČSAD Střední Čechy úspěšně pořádal další náborový den a získal nové zaměstnance. Firma se ale neustále rozrůstá, proto do svých řad i nadále zve nové řidiče a řidičky.

ČSAD Střední Čechy stále hledá nové řidiče a řidičky | foto: ČSAD Střední Čechy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V úterý 24. dubna 2018 pořádala ČSAD Střední Čechy v pořadí již 6. ročník náborového dnu pro řidiče a řidičky, na kterém uchazeče seznámila s prací za volantem. Proběhla prohlídka areálu i vozidel a odbavovacího strojku v akci. Proběhla také diagnostika motoru a navíc si všichni mohli vyzkoušet zkušební jízdu! Náborový den tradičně probíhá na provozovně v Mělníku.

Nestihli jste náborový den? Můžete se zúčastnit dalšího, který je naplánován na podzim letošního roku, nebo se ozvěte na telefonní čísla uvedená na konci článku.

ČSAD Střední Čechy stále hledá nové řidiče a řidičky
ČSAD Střední Čechy stále hledá nové řidiče a řidičky

Řidičský průkaz skupiny D není podmínkou, lze jej vyřídit na náklady dopravce. Můžete se těšit na průměrný měsíční plat 40 000 Kč, zaměstnanecké jízdné, ubytování, široký sociální program, náborový příspěvek 25 000 Kč, bonus za získání nového řidiče ve výši 10 000 Kč, věrnostní příspěvek podle odpracovaných let, pět týdnů dovolené a získáte také příspěvek na penzijní připojištění a profesní vzdělávání.

Silnice brázdí nové autobusy

Společnost ČSAD Střední Čechy v letech 2013 až 2015 úspěšně čerpala evropské dotace na nákup nových autobusů. Postupně pořídila 15 nových nízkopodlažních autobusů určených pro meziměstský provoz.

ČSAD Střední Čechy stále hledá nové řidiče a řidičky

V loňském roce navíc firma úspěšně zvládla projekt v rámci programu IROP a podařilo se jí vysoutěžit 10 celonízkopodlažních CNG autobusů. Jedná se o první projekt v rámci alternativních paliv v historii firmy. Autobusy CNG jsou určeny pro provoz v pražské integrované dopravě a splňují veškeré standardy kvality včetně celkové klimatizace a kompletního odbavovacího a informačního systému. 

Vítězem tendru na nákup těchto autobusů se stala firma IVECO se svým produktem IVECO Urbanway. Autobusy by měly být uvedeny do běžného provozu po slavnostním křtu, cestující se s nimi setkají na linkách mezi Mělníkem, Kralupy nad Vltavou a Prahou.

V průběhu následujících přibližně 12 měsíců firma kromě již zmíněných deseti CNG vozidel plánuje další masivní nákup vozového parku čítající celkem 28 nízkopodlažních vozidel, z toho 14 autobusů bude opět na CNG.

Jaké akce už letos proběhly a dále proběhnou?

Dne 15. února 2018 uspořádala firma ČSAD Střední Čechy již tradiční pracovní setkání starostů, které se letos poprvé konalo v nové zasedací místnosti městského úřadu v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi. Setkání se zúčastnili zástupci měst a obcí a představitelé obou hlavních objednatelů, firmy Ropid a IDSK. Na jednání se zhodnotil loňský rok a nechyběl ani výhled do roku letošního a plán na další rozšiřování integrace v oblasti Mělnicka.

ČSAD Střední Čechy stále hledá nové řidiče a řidičky

V sobotu 14. dubna se firma zúčastnila již druhého Dne pražské integrované dopravy, který se konal v terminálu Letňany za účasti všech dopravců PID. A následující sobotu, 21. dubna, byl v rámci Dne bezpečné dopravy na Mělníku představen nový CNG autobus IVECO Urbanway.

V rámci zkvalitnění přípravy řidičů jsou naplánovány na jarní měsíce ekonomické jízdy, kdy si řidiči nejen po teoretické stránce, ale zejména při praktických jízdách ověří, jakým způsobem snížit spotřebu paliva, což je jeden z nejdůležitějších nákladů dopravy.

V minulém roce navázala společnost ČSAD Střední Čechy spolupráci s místní pobočkou ČČK na Mělníku. Řada zaměstnanců byla v minulém i tomto roce již několikrát darovat svou krev či plazmu. Postupně se z toho stává určitá tradice.

Zajímavosti z firmy v číslech

ČSAD Střední Čechy zajišťuje přepravu osob už od roku 1999 a v současné době pro ni jezdí cca 200 řidičů ve 170 autobusech. V systému PID zajišťuje 41 linek a 10 linek v rámci pravidelné autobusové dopravy. Dále nabízí i smluvní a nepravidelnou dopravu. Na autobusech i autobusových nádražích poskytuje reklamní plochy. V současnosti pro firmu jezdí čtyři řidičky a další jsou vítány.

Za celý rok 2017 urazily autobusy ČSAD Střední Čechy více než 10 mil. kilometrů a spotřebovali přes 3 mil. litrů nafty. Obrat firmy činil téměř 354 mil. Kč. O dění ve firmě se každý druhý měsíc mohou zaměstnanci dočíst v informačním Zpravodaji. Ve stejné frekvenci se uskutečňují pravidelné schůzky vedení firmy se zástupci řidičů, vedoucími kolon, kde se nejen hodnotí uplynulé období a plán na další měsíce, ale řeší se i záležitosti spojené s každodenním provozem.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici řidiče autobusů získáte u pana Trochty na telefonním čísle 326 911 522, u pana Jakoubka na čísle 315 671 659 nebo na adrese ČSAD Střední Čechy, a. s. Více o dopravci včetně náborového videa najdete na www.csad-sc.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Autosklo Servis CZ otevírá v Praze už sedmou pobočku

Autosklo Servis CZ otevírá v Praze už 7. pobočku

Společnost Autosklo Servis CZ je vám nyní ještě blíž! V Praze právě otevírá svou v pořadí sedmou pobočku. Šťastnou...

Léto naruby v Dendrologické zahradě

Téměř sto odrůd lilií vysazených v nádobách postupně obměňujeme v prostoru před...

Letošní počasí zaskočilo snad všechny zahradníky. Jaro trvalo jen pár týdnů a suché, zahrady spalující léto, přineslo...

Tepelná čerpadla – úsporný a čistý druh vytápění

Ukázka instalace tepelného čerpadla v rodinném domě

Tepelné čerpadlo je zařízení, které pomocí kompresoru a pracovní látky přečerpává běžně nevyužitelnou energii (země,...

Najdete na iDNES.cz