ČSAD Střední Čechy stále hledá nové řidiče a řidičky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dopravce ČSAD Střední Čechy úspěšně pořádal další náborový den a získal nové zaměstnance. Firma se ale neustále rozrůstá, proto do svých řad i nadále zve nové řidiče a řidičky.

ČSAD Střední Čechy stále hledá nové řidiče a řidičky | foto: ČSAD Střední Čechy

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V úterý 24. dubna 2018 pořádala ČSAD Střední Čechy v pořadí již 6. ročník náborového dnu pro řidiče a řidičky, na kterém uchazeče seznámila s prací za volantem. Proběhla prohlídka areálu i vozidel a odbavovacího strojku v akci. Proběhla také diagnostika motoru a navíc si všichni mohli vyzkoušet zkušební jízdu! Náborový den tradičně probíhá na provozovně v Mělníku.

Nestihli jste náborový den? Můžete se zúčastnit dalšího, který je naplánován na podzim letošního roku, nebo se ozvěte na telefonní čísla uvedená na konci článku.

ČSAD Střední Čechy stále hledá nové řidiče a řidičky
ČSAD Střední Čechy stále hledá nové řidiče a řidičky

Řidičský průkaz skupiny D není podmínkou, lze jej vyřídit na náklady dopravce. Můžete se těšit na průměrný měsíční plat 40 000 Kč, zaměstnanecké jízdné, ubytování, široký sociální program, náborový příspěvek 25 000 Kč, bonus za získání nového řidiče ve výši 10 000 Kč, věrnostní příspěvek podle odpracovaných let, pět týdnů dovolené a získáte také příspěvek na penzijní připojištění a profesní vzdělávání.

Silnice brázdí nové autobusy

Společnost ČSAD Střední Čechy v letech 2013 až 2015 úspěšně čerpala evropské dotace na nákup nových autobusů. Postupně pořídila 15 nových nízkopodlažních autobusů určených pro meziměstský provoz.

ČSAD Střední Čechy stále hledá nové řidiče a řidičky

V loňském roce navíc firma úspěšně zvládla projekt v rámci programu IROP a podařilo se jí vysoutěžit 10 celonízkopodlažních CNG autobusů. Jedná se o první projekt v rámci alternativních paliv v historii firmy. Autobusy CNG jsou určeny pro provoz v pražské integrované dopravě a splňují veškeré standardy kvality včetně celkové klimatizace a kompletního odbavovacího a informačního systému. 

Vítězem tendru na nákup těchto autobusů se stala firma IVECO se svým produktem IVECO Urbanway. Autobusy by měly být uvedeny do běžného provozu po slavnostním křtu, cestující se s nimi setkají na linkách mezi Mělníkem, Kralupy nad Vltavou a Prahou.

V průběhu následujících přibližně 12 měsíců firma kromě již zmíněných deseti CNG vozidel plánuje další masivní nákup vozového parku čítající celkem 28 nízkopodlažních vozidel, z toho 14 autobusů bude opět na CNG.

Jaké akce už letos proběhly a dále proběhnou?

Dne 15. února 2018 uspořádala firma ČSAD Střední Čechy již tradiční pracovní setkání starostů, které se letos poprvé konalo v nové zasedací místnosti městského úřadu v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi. Setkání se zúčastnili zástupci měst a obcí a představitelé obou hlavních objednatelů, firmy Ropid a IDSK. Na jednání se zhodnotil loňský rok a nechyběl ani výhled do roku letošního a plán na další rozšiřování integrace v oblasti Mělnicka.

ČSAD Střední Čechy stále hledá nové řidiče a řidičky

V sobotu 14. dubna se firma zúčastnila již druhého Dne pražské integrované dopravy, který se konal v terminálu Letňany za účasti všech dopravců PID. A následující sobotu, 21. dubna, byl v rámci Dne bezpečné dopravy na Mělníku představen nový CNG autobus IVECO Urbanway.

V rámci zkvalitnění přípravy řidičů jsou naplánovány na jarní měsíce ekonomické jízdy, kdy si řidiči nejen po teoretické stránce, ale zejména při praktických jízdách ověří, jakým způsobem snížit spotřebu paliva, což je jeden z nejdůležitějších nákladů dopravy.

V minulém roce navázala společnost ČSAD Střední Čechy spolupráci s místní pobočkou ČČK na Mělníku. Řada zaměstnanců byla v minulém i tomto roce již několikrát darovat svou krev či plazmu. Postupně se z toho stává určitá tradice.

Zajímavosti z firmy v číslech

ČSAD Střední Čechy zajišťuje přepravu osob už od roku 1999 a v současné době pro ni jezdí cca 200 řidičů ve 170 autobusech. V systému PID zajišťuje 41 linek a 10 linek v rámci pravidelné autobusové dopravy. Dále nabízí i smluvní a nepravidelnou dopravu. Na autobusech i autobusových nádražích poskytuje reklamní plochy. V současnosti pro firmu jezdí čtyři řidičky a další jsou vítány.

Za celý rok 2017 urazily autobusy ČSAD Střední Čechy více než 10 mil. kilometrů a spotřebovali přes 3 mil. litrů nafty. Obrat firmy činil téměř 354 mil. Kč. O dění ve firmě se každý druhý měsíc mohou zaměstnanci dočíst v informačním Zpravodaji. Ve stejné frekvenci se uskutečňují pravidelné schůzky vedení firmy se zástupci řidičů, vedoucími kolon, kde se nejen hodnotí uplynulé období a plán na další měsíce, ale řeší se i záležitosti spojené s každodenním provozem.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici řidiče autobusů získáte u pana Trochty na telefonním čísle 326 911 522, u pana Jakoubka na čísle 315 671 659 nebo na adrese ČSAD Střední Čechy, a. s. Více o dopravci včetně náborového videa najdete na www.csad-sc.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Další z rubriky

Tepelné studio pro každého

Tepelné studio pro každého

Letošní chvílemi až tropické léto nám zamávalo na rozloučenou a prakticky během jediného víkendu nastoupil podzim. A to...

Mary Kay představuje účinnou zbraň proti předčasnému stárnutí pleti

Mary Kay představuje účinnou zbraň proti předčasnému stárnutí pleti

Vyhlaste boj předčasnému stárnutí pleti! Značka Mary Kay právě uvádí na trh nový zázrak v péči o pleť – TimeWise®...

Za patnáct let se podíl třídičů odpadu v ČR zvýšil o deset procent

Za 15 let se podíl třídičů odpadu v ČR zvýšil o 10 procentních bodů! Třídí už...

Komunální odpad třídí již 73 % obyvatel ČR. Od roku 2003 se tak podíl třídičů zvýšil o celých 10 procent! Nejvíce se o...

Najdete na iDNES.cz