Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

ČSAD Střední Čechy přináší řadu novinek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Od počátku července 2016 bude rozšířen systém Pražské integrované dopravy mezi Mělníkem a Kralupy nad Vltavou. Těšit se můžete také na nové klimatizované busy, které vám v horkých měsících poskytnou maximální komfort. Co dalšího pro vás ČSAD Střední Čechy připravuje?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ČSAD Střední Čechy přináší řadu novinek | foto:  ČSAD Střední Čechy , a.s.

Od soboty 2. 7. 2016 začne platit rozšíření systému PID v severní části Středočeského kraje, a to mezi Mělníkem a Kralupy nad Vltavou. Cestujícím tak dvě nové autobusové linky č. 454 a 455 umožní cestovat za jednotný Tarif PID do dalších obcí jako je Nová Ves, Vraňany, Spomyšl, Lužec nad Vltavou, Hořín, Býkev, Jeviněves, Ledčice, Černouček a Horní Beřkovice. Integrace zahrne do PID také další železniční stanice a zastávky a vzniknou v něm nové železniční linky.

ČSAD Střední Čechy přináší řadu novinek

Průkazku PID a časové kupony si nově můžete pořídit v informační kanceláři na AN Mělník. V průběhu léta se zde v čekárně plánuje také instalace monitoru, na kterém budou zobrazovány aktuální dopravní a provozní informace.

Nové moderní autobusy pro zkvalitnění služeb cestujícím

Další příjemnou novinkou, která vás potěší především v nadcházejících horkých letních dnech, je uvedení do provozu 3 meziměstských klimatizovaných autobusů Iveco Crossway a 3 nízkopodlažních autobusů Iveco Crossway LE, které by měly začít převážet cestující v průběhu července.

ČSAD Střední Čechy přináší řadu novinek

Dále ČSAD Střední Čechy chystá pořízení deseti plně nízkopodlažních autobusů s pohonem CNG. Na tento projekt bude usilovat o získání dotace v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Od května je zajištěn provoz příměstské autobusové linky 375 výhradně nízkopodlažními kloubovými autobusy. Jedná se o první plně bezbariérovou páteřní regionální linku PID.

ČSAD Střední Čechy přináší řadu novinek

Získejte dobrou práci - staňte se řidičem nebo řidičkou autobusu

Dne 12. dubna 2016 se uskutečnil jarní náborový den na provozovně Stará Boleslav. Další náborový den se chystá na podzim tohoto roku, ale ČSAD Střední Čechy přijímá na hlavní i vedlejší pracovní poměr v průběhu celého roku!

ČSAD Střední Čechy přináší řadu novinek

Těšit se můžete na zodpovědnou práci v dobrém pracovním kolektivu, náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, platbu řidičského oprávnění skupiny D, bonus za získání nového řidiče ve výši 5 000 Kč, očkování proti chřipce, protichřipkový balíček, iontové nápoje, možnost ubytování a další zajímavé benefity.

Dopravce ČSAD Střední Čechy zaměstnává přibližně 200 řidičů, mezi nimi jsou dvě zkušené řidičky. Rozšiřte jejich řady vy! ČSAD Střední Čechy ráda uvítá mezi svými zaměstnanci další ženy. V rámci rozvoje firmy najde uplatnění dalších 10-15 řidičů či řidiček.

ČSAD Střední Čechy přináší řadu novinek

Propojení teorie a praxe

ČSAD Střední Čechy spolupracuje se SOŠ a VOŠ Roudnice nad Labem, jejíž učni dochází na praxi do dílen dopravce a zaměstnanci ČSAD Střední Čechy na škole vyučují. Dále zástupci firmy konzultují diplomové práce studentů ČVUT.

ČSAD Střední Čechy přináší řadu novinek

ČSAD Střední Čechy

Společnost ČSAD Střední Čechy vznikla v roce 1999 a dnes patří k největším dopravcům v Pražské integrované dopravě. Provozuje celkem 170 autobusů, z nich je přes 40 % bezbariérově přístupných. Průměrné stáří vozového parku tohoto dopravce je 7,4 roku. Pro linky mezi Prahou a Brandýsem nad Labem a Starou Boleslaví má k dispozici celkem 17 nízkopodlažních kloubových autobusů značek Solaris a MAN a 2 velkokapacitní autobusy o délce 15 metrů.

ČSAD Střední Čechy celkem provozuje v systému PID 34 linek, 24 příměstských linek a 6 linek dálkových. Zajišťuje také smluvní a nepravidelnou dopravu. Kromě toho firma dále nabízí náhradní autobusovou dopravu, pronájem reklamních ploch a konzultační činnost v rámci projektové přípravy dopravních staveb.

ČSAD Střední Čechy přináší řadu novinek

Bližší informace o nabízených pracovních pozicích řidičů autobusů získáte u pana Trochty na telefonním čísle 326 911 522, u pana Jakoubka na čísle 315 671 659 nebo na adrese ČSAD Střední Čechy, a. s. Více o dopravci najdete na www.csad-sc.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Křest knihy, která 15 let Divadelní společnosti Jana Hrušínského ukazuje z divácky nezvyklého pohledu, nová...

Centrum služeb PRE v novém

Centrum služeb PRE v novém

Chystáte se řešit vytápění svého bytu, přemýšlíte, který způsob je pro vás nejvýhodnější, zda volit lokální topidla pro...

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Mimořádné sportovní dobrodružství nabízí legenda mezi českými závody v běhu na lyžích, Jizerská 50. Ta nejdříve první...

Najdete na iDNES.cz