Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

ČSAD Střední Čechy hledá řidiče autobusu. Získejte práci snů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Staňte se řidičem autobusu u ČSAD Střední Čechy a získejte dobře ohodnocenou práci v přátelském kolektivu. Nenechte si ujít v pořadí již pátý Náborový den pro řidiče a řidičky a splňte si svůj sen o zaměstnání, do kterého budete chodit rádi.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ČSAD Střední Čechy hledá řidiče autobusu. Získejte práci snů | foto: ČSAD Střední Čechy, a.s.

Jste flexibilní, bezúhonní, profesně způsobilí a umíte slušně vystupovat vůči zákazníkům? Pak můžete získat zajímavou práci s nadstandardními benefity ve stabilní firmě s moderními autobusy. Do přátelského týmu řidičů jsou vítáni muži, ženy i aktivní důchodci, třeba i na vedlejší pracovní poměr. Za volantem dopravce jezdí už tři spolehlivé řidičky a firma uvítá další.

Řidičský průkaz skupiny D je vítaný, ale ne podmínkou, lze jej vyřídit u ČSAD Střední Čechy na náklady dopravce. Můžete se těšit na průměrný měsíční plat 33 000 Kč, zaměstnanecké jízdné, ubytování, široký sociální program, náborový příspěvek 10 000 Kč, bonus za získání nového řidiče ve výši 5 000 Kč, pět týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a profesní vzdělávání.

Vyzkoušejte si jízdu s autobusem nanečisto

Náborový den pro řidiče a řidičky se koná v úterý 11. dubna 2017 od 15:00 do 17:00 hod. v areálu ČSAD Střední Čechy, v Brandýse nad Labem – St. Boleslav v ulici U Přístavu 811, kde se seznámíte s tím, co práce řidiče autobusu obnáší, prohlédnete si flotilu vozidel, areál i nové odbavovací strojky v praxi. Setkáte se také s vedoucími pracovníky a budete u diagnostiky motoru. Navíc si můžete jízdu s autobusem vyzkoušet!

Chcete se náborového dne zúčastnit? Potvrďte, prosím, svou účast e-mailem na csadsc@csad-me.cz.

Soutěž O nejlepšího řidiče firmy ČSAD Střední Čechy

Ve čtvrtek 9. února 2017 vyhlásili majitel společnosti ČSAD Střední Čechy Ing. Miroslav Studenovský a ředitel společnosti RNDr. Štěpán Ševčík výsledky XIII. ročníku soutěže O nejlepšího řidiče firmy ČSAD Střední Čechy za rok 2016. Při této příležitosti poděkovali deseti nejlepším řidičům za dosažené výsledky a reprezentaci firmy a všem řidičům popřáli pevné zdraví a mnoho kilometrů bez nehod. Všichni ocenění převzali od vedení firmy finanční odměny. Své vítězství v soutěži zopakoval loňský výherce Jan Kondratiev z provozovny Mělník, dlouholetý zaměstnanec firmy.

Autobusový den PID

Nenechte si ujít také Autobusový den PID, který se bude konat v sobotu 8. 4. 2017 v autobusovém terminálu Letňany od 10:00 do 18:00.

Už na konci roku 2016 úspěšně proběhla akce Řízení autobusu, kdy si několik desítek zájemců mohlo vyzkoušet zodpovědnost jízdy za volantem autobusu pod dohledem zkušeného instruktora.

Novinky v letošním roce

Dopravce ČSAD Střední Čechy splnil v rámci programu IROP náročná kritéria pro dotace na nákup ekologických autobusů. V současné době se tak připravuje veřejná soutěž na nákup deseti plně nízkopodlažních vozidel CNG, které by měly být uvedeny do provozu koncem roku 2017.

Pro zvýšení komfortu cestujících zejména ve frekventovaných příměstských oblastech Prahy se intenzivně jedná s objednateli dopravy o možnostech nákupu kloubových autobusů.

ČSAD Střední Čechy dále uvádí do provozu nové monitory v čekárnách autobusových nádraží na Mělníku a ve Staré Boleslavi, kde se vedle běžných informací o odjezdech autobusů budou objevovat také aktuální dopravní a provozní informace.

V úterý 17. ledna proběhlo také každoroční pracovní setkání starostů na brandýském zámku, kde firma ČSAD Střední Čechy vyhodnotila uplynulý rok a prezentovala výhled na rozvoj integrace v oblasti. Firma pomáhá obcím při zajištění inženýrských staveb, nabízí konzultace, statistická data nebo zkušební jízdy. Je také partnerem řady měst a obcí na projektech v rámci evropských fondů a účastní se v dopravních komisích. Dále prezentuje na dnech Hospodářské komory.

ČSAD Střední Čechy hledá řidiče autobusu. Získejte práci snů

Firma je také aktivní ve sdružení středočeských dopravců ADSSS, v odborné sekci osobní dopravy při sdružení ČESMAD Bohemia a spolupracuje se SOŠ a VOŠ v Roudnici nad Labem nebo s autoškolou.

Dopravce rovněž podporuje formou reklamy místní pobočku ČČK a jeho zaměstnanci se aktivně zapojili do bezplatného dárcovství krve.

Do budoucna dopravce plánuje integraci další oblasti Mělnicka, účast ve veřejných soutěžích, zajišťování náhradní dopravy za České dráhy v rámci výluk, rozšíření nepravidelné a smluvní dopravy, možnost platby platebními kartami v busech, instalaci WiFi do vybraných autobusů a přípravu projektu na školení řidičů v oblasti hospodárné jízdy.

Dopravce zaměstnává cca spolehlivých 200 řidičů

Společnost ČSAD Střední Čechy vznikla v roce 1999 a dnes patří k největším dopravcům v Pražské integrované dopravě. Zaměstnává cca 200 řidičů a provozuje celkem 170 autobusů, z nich je přes 40 % bezbariérově přístupných. Průměrné stáří vozového parku tohoto dopravce je 7,4 roku. Pro linky mezi Prahou a Brandýsem nad Labem a Starou Boleslaví má k dispozici celkem 17 nízkopodlažních kloubových autobusů značek Solaris a MAN a 2 velkokapacitní autobusy o délce 15 metrů.

ČSAD Střední Čechy celkem provozuje v systému PID 38 linek, 17 příměstských linek a 6 linek dálkových. Zajišťuje také smluvní a nepravidelnou dopravu. Kromě toho firma dále nabízí náhradní autobusovou dopravu, pronájem reklamních ploch a konzultační činnost v rámci projektové přípravy dopravních staveb.

Čísla za rok 2016

Za celý minulý rok autobusy ČSAD Střední Čechy urazily 10 362 947 kilometrů, počet spojů byl 434 204 a obrat firmy činil 342,2 mil. Kč. Bylo spotřebováno 3 173 434 litrů nafty. Délka všech autobusů firmy v řadě za sebou činí cca 2100 metrů, linky zajišťují dopravu v celkem 5 krajích České republiky včetně Prahy. Dopravce zajišťuje provoz na 720 zastávkách v 202 městech a obcích.

Bližší informace o nabízených pracovních pozicích řidičů autobusů získáte u pana Trochty na telefonním čísle 326 911 522, u pana Jakoubka na čísle 315 671 659 nebo na adrese ČSAD Střední Čechy, a. s.

Více o dopravci najdete na www.csad-sc.cz.


Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Centrum služeb PRE v novém

Centrum služeb PRE v novém

Chystáte se řešit vytápění svého bytu, přemýšlíte, který způsob je pro vás nejvýhodnější, zda volit lokální topidla pro...

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

V prosinci 2017 uvedl Činoherní klub hru QED (Kvantová elektrodynamika). Autor Peter Parnell v ní propojil postřehy o...

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Najdete na iDNES.cz