Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

ČSAD Střední Čechy hledá řidiče autobusu. Získejte práci snů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Staňte se řidičem autobusu u ČSAD Střední Čechy a získejte dobře ohodnocenou práci v přátelském kolektivu. Nenechte si ujít v pořadí již pátý Náborový den pro řidiče a řidičky a splňte si svůj sen o zaměstnání, do kterého budete chodit rádi.

ČSAD Střední Čechy hledá řidiče autobusu. Získejte práci snů | foto: ČSAD Střední Čechy, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jste flexibilní, bezúhonní, profesně způsobilí a umíte slušně vystupovat vůči zákazníkům? Pak můžete získat zajímavou práci s nadstandardními benefity ve stabilní firmě s moderními autobusy. Do přátelského týmu řidičů jsou vítáni muži, ženy i aktivní důchodci, třeba i na vedlejší pracovní poměr. Za volantem dopravce jezdí už tři spolehlivé řidičky a firma uvítá další.

Řidičský průkaz skupiny D je vítaný, ale ne podmínkou, lze jej vyřídit u ČSAD Střední Čechy na náklady dopravce. Můžete se těšit na průměrný měsíční plat 33 000 Kč, zaměstnanecké jízdné, ubytování, široký sociální program, náborový příspěvek 10 000 Kč, bonus za získání nového řidiče ve výši 5 000 Kč, pět týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a profesní vzdělávání.

Vyzkoušejte si jízdu s autobusem nanečisto

Náborový den pro řidiče a řidičky se koná v úterý 11. dubna 2017 od 15:00 do 17:00 hod. v areálu ČSAD Střední Čechy, v Brandýse nad Labem – St. Boleslav v ulici U Přístavu 811, kde se seznámíte s tím, co práce řidiče autobusu obnáší, prohlédnete si flotilu vozidel, areál i nové odbavovací strojky v praxi. Setkáte se také s vedoucími pracovníky a budete u diagnostiky motoru. Navíc si můžete jízdu s autobusem vyzkoušet!

Chcete se náborového dne zúčastnit? Potvrďte, prosím, svou účast e-mailem na csadsc@csad-me.cz.

Soutěž O nejlepšího řidiče firmy ČSAD Střední Čechy

Ve čtvrtek 9. února 2017 vyhlásili majitel společnosti ČSAD Střední Čechy Ing. Miroslav Studenovský a ředitel společnosti RNDr. Štěpán Ševčík výsledky XIII. ročníku soutěže O nejlepšího řidiče firmy ČSAD Střední Čechy za rok 2016. Při této příležitosti poděkovali deseti nejlepším řidičům za dosažené výsledky a reprezentaci firmy a všem řidičům popřáli pevné zdraví a mnoho kilometrů bez nehod. Všichni ocenění převzali od vedení firmy finanční odměny. Své vítězství v soutěži zopakoval loňský výherce Jan Kondratiev z provozovny Mělník, dlouholetý zaměstnanec firmy.

Autobusový den PID

Nenechte si ujít také Autobusový den PID, který se bude konat v sobotu 8. 4. 2017 v autobusovém terminálu Letňany od 10:00 do 18:00.

Už na konci roku 2016 úspěšně proběhla akce Řízení autobusu, kdy si několik desítek zájemců mohlo vyzkoušet zodpovědnost jízdy za volantem autobusu pod dohledem zkušeného instruktora.

Novinky v letošním roce

Dopravce ČSAD Střední Čechy splnil v rámci programu IROP náročná kritéria pro dotace na nákup ekologických autobusů. V současné době se tak připravuje veřejná soutěž na nákup deseti plně nízkopodlažních vozidel CNG, které by měly být uvedeny do provozu koncem roku 2017.

Pro zvýšení komfortu cestujících zejména ve frekventovaných příměstských oblastech Prahy se intenzivně jedná s objednateli dopravy o možnostech nákupu kloubových autobusů.

ČSAD Střední Čechy dále uvádí do provozu nové monitory v čekárnách autobusových nádraží na Mělníku a ve Staré Boleslavi, kde se vedle běžných informací o odjezdech autobusů budou objevovat také aktuální dopravní a provozní informace.

V úterý 17. ledna proběhlo také každoroční pracovní setkání starostů na brandýském zámku, kde firma ČSAD Střední Čechy vyhodnotila uplynulý rok a prezentovala výhled na rozvoj integrace v oblasti. Firma pomáhá obcím při zajištění inženýrských staveb, nabízí konzultace, statistická data nebo zkušební jízdy. Je také partnerem řady měst a obcí na projektech v rámci evropských fondů a účastní se v dopravních komisích. Dále prezentuje na dnech Hospodářské komory.

ČSAD Střední Čechy hledá řidiče autobusu. Získejte práci snů

Firma je také aktivní ve sdružení středočeských dopravců ADSSS, v odborné sekci osobní dopravy při sdružení ČESMAD Bohemia a spolupracuje se SOŠ a VOŠ v Roudnici nad Labem nebo s autoškolou.

Dopravce rovněž podporuje formou reklamy místní pobočku ČČK a jeho zaměstnanci se aktivně zapojili do bezplatného dárcovství krve.

Do budoucna dopravce plánuje integraci další oblasti Mělnicka, účast ve veřejných soutěžích, zajišťování náhradní dopravy za České dráhy v rámci výluk, rozšíření nepravidelné a smluvní dopravy, možnost platby platebními kartami v busech, instalaci WiFi do vybraných autobusů a přípravu projektu na školení řidičů v oblasti hospodárné jízdy.

Dopravce zaměstnává cca spolehlivých 200 řidičů

Společnost ČSAD Střední Čechy vznikla v roce 1999 a dnes patří k největším dopravcům v Pražské integrované dopravě. Zaměstnává cca 200 řidičů a provozuje celkem 170 autobusů, z nich je přes 40 % bezbariérově přístupných. Průměrné stáří vozového parku tohoto dopravce je 7,4 roku. Pro linky mezi Prahou a Brandýsem nad Labem a Starou Boleslaví má k dispozici celkem 17 nízkopodlažních kloubových autobusů značek Solaris a MAN a 2 velkokapacitní autobusy o délce 15 metrů.

ČSAD Střední Čechy celkem provozuje v systému PID 38 linek, 17 příměstských linek a 6 linek dálkových. Zajišťuje také smluvní a nepravidelnou dopravu. Kromě toho firma dále nabízí náhradní autobusovou dopravu, pronájem reklamních ploch a konzultační činnost v rámci projektové přípravy dopravních staveb.

Čísla za rok 2016

Za celý minulý rok autobusy ČSAD Střední Čechy urazily 10 362 947 kilometrů, počet spojů byl 434 204 a obrat firmy činil 342,2 mil. Kč. Bylo spotřebováno 3 173 434 litrů nafty. Délka všech autobusů firmy v řadě za sebou činí cca 2100 metrů, linky zajišťují dopravu v celkem 5 krajích České republiky včetně Prahy. Dopravce zajišťuje provoz na 720 zastávkách v 202 městech a obcích.

Bližší informace o nabízených pracovních pozicích řidičů autobusů získáte u pana Trochty na telefonním čísle 326 911 522, u pana Jakoubka na čísle 315 671 659 nebo na adrese ČSAD Střední Čechy, a. s.

Více o dopravci najdete na www.csad-sc.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Další z rubriky

Představujeme vám nové tahače modelové řady MT 70-80 od značky YALE

Vysoká variabilita tažených souprav

Nové tahače modelové řady MT 70 – 80 značky YALE se opírají o dlouhodobě ověřené a žádané pilíře: produktivita,...

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Získat malou fotovoltaickou elektrárnu na střechu rodinného domu, víkendového sídla anebo na plochou střechu paneláku...

Vytříděný plastový odpad nepřijde nazmar, uplatní se v různých oborech

Vytříděný plastový odpad nepřijde nazmar, má uplatnění v různých oborech.

Více než 12 kilogramů, průměrně takové množství plastových odpadů vytřídí každý z nás za rok. Setkáváme se s nimi v...

Najdete na iDNES.cz