Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Commerzbank rozšíří péči o firemní klienty ve střední a východní Evropě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Commerzbank více rozšíří a zlepší péči o firemní klienty ve střední a východní Evropě. Podniky budou profitovat z ještě užšího propojení přeshraniční spolupráce poradců pro firemní klientelu v ČR a v Německu se specialisty z divize Corporates & Markets (služby a produkty pro korporace a instituce).

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Commerzbank rozšíří péči o firemní klienty ve střední a východní Evropě | foto: Commerzbank

"Doprovázíme naše německé klienty na trhy Česka, Slovenska, Ruska a Maďarska s obchodním modelem, který se již velmi dobře osvědčil v západní Evropě a v Asii. Stejně tak doprovázíme klienty i opačným směrem z těchto zemí na německý trh," řekl Bernd Laber, předseda představenstva divize Mittelstandsbank International (služby pro korporátní klienty).

Commerzbank tak podporuje firmy v jejich další expanzi z východní Evropy a naopak. V Česku, na Slovensku a v Maďarsku kromě toho bude Commerzbank nadále poskytovat bankovní služby i lokálním klientům se skupinovým obratem nad 12,5 mil. eur (cca 300 mil. Kč).

Beate Simon nově řídí aktivity v České republice a na Slovensku

Nová ředitelka pražské pobočky Commerzbank Beate Simon

Nová ředitelka pražské pobočky Commerzbank Beate Simon, zodpovědná za aktivity v Česku i na Slovensku, pracuje již přes deset let ve vedení Mittelstandsbank Commerzbank v Německu.

"Od nového obchodního modelu Mittelstandsbank International očekávám pro naše klienty v regionu ještě flexibilnější pravomoci," řekla Beate Simon.

"Především díky užšímu propojení přeshraniční péče o firemní klienty - od strategického nastavení servisu hlavním firemním poradcem přes určení dalších konkrétních kroků ve spolupráci s poradcem a produktovými specialisty v zahraničních pobočkách - budeme moci v budoucnu ještě efektivněji řešit potřeby a požadavky našich klientů v oblasti zahraničního obchodu," vysvětlila Beate Simon.

Tradice obchodních aktivit Commerzbank ve střední a východní Evropě trvá několik desetiletí. Již v roce 1976 otevřela v Moskvě první ze dvou reprezentací, které jsou v Rusku dodnes. V 90. letech dále následovaly dceřiné společnosti Commerzbank Eurasija v Moskvě a Petrohradě, Commerzbank Zrt. v Maďarsku, jakož i pobočky v České a Slovenské republice.

Budova pražské pobočky Commerzbank

Budova pražské pobočky Commerzbank

Také ve střední a východní Evropě velmi úzce spolupracují divize Commerzbank - Mittelstandsbank a Corporates & Markets - a společně tak klientům nabízejí produkty a služby.

Investiční bankovnictví Commerzbank je ve střední a východní Evropě zastoupeno v korporátních financích v podobě syndikovaných úvěrů, dluhopisů, uvedením společností na kapitálový trh, navýšením kapitálu, jakož i fúzemi a akvizicemi.

Vedle toho Corporates & Markets poskytují institucionálním investorům podporu, aby se mohli podílet na cenovém vývoji akcií, komoditních, úrokových a devizových trhů a mohli se uspokojivě zajistit proti možným rizikům.

Více jak 7 000 korespondenčních bank

Kromě Německa má Commerzbank pro své klienty k dispozici 14 000 zaměstnanců v 60 zastoupeních v 52 zemích. Je tak lídrem trhu pro středně velké německé firmy a velké společnosti, které chtějí podnikat v Německu. Celosvětově má Commerzbank k dispozici více než 7 000 korespondenčních bank a vede tak i v mezinárodním měřítku.

O Commerzbank

Commerzbank je vedoucí bankou v oblasti privátního a firemního bankovnictví v Německu. Prostřednictvím segmentů privátní klientela, Mittelstandsbank (středně velké firmy), Corporates & Markets, Central & Eastern Europe a Asset Based Finance banka svým klientům nabízí atraktivní produktové portfolio a je zejména pro středně velké firmy orientované na export silným partnerem v Německu i v celosvětovém měřítku. Díky 1200 pobočkám Commerzbank disponuje jednou z nejhustších sítí mezi německými privátními bankami. Má více než 60 zastoupení téměř v 52 zemích a poskytuje služby 15 milionům privátních a 1 milionu firemních klientů po celém světě. V roce 2011 dosáhla s 58 160 zaměstnanci obratu téměř 10 miliard eur.


Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Najdete na iDNES.cz