Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Commerzbank rozšíří péči o firemní klienty ve střední a východní Evropě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Commerzbank více rozšíří a zlepší péči o firemní klienty ve střední a východní Evropě. Podniky budou profitovat z ještě užšího propojení přeshraniční spolupráce poradců pro firemní klientelu v ČR a v Německu se specialisty z divize Corporates & Markets (služby a produkty pro korporace a instituce).

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Commerzbank rozšíří péči o firemní klienty ve střední a východní Evropě | foto: Commerzbank

"Doprovázíme naše německé klienty na trhy Česka, Slovenska, Ruska a Maďarska s obchodním modelem, který se již velmi dobře osvědčil v západní Evropě a v Asii. Stejně tak doprovázíme klienty i opačným směrem z těchto zemí na německý trh," řekl Bernd Laber, předseda představenstva divize Mittelstandsbank International (služby pro korporátní klienty).

Commerzbank tak podporuje firmy v jejich další expanzi z východní Evropy a naopak. V Česku, na Slovensku a v Maďarsku kromě toho bude Commerzbank nadále poskytovat bankovní služby i lokálním klientům se skupinovým obratem nad 12,5 mil. eur (cca 300 mil. Kč).

Beate Simon nově řídí aktivity v České republice a na Slovensku

Nová ředitelka pražské pobočky Commerzbank Beate Simon

Nová ředitelka pražské pobočky Commerzbank Beate Simon, zodpovědná za aktivity v Česku i na Slovensku, pracuje již přes deset let ve vedení Mittelstandsbank Commerzbank v Německu.

"Od nového obchodního modelu Mittelstandsbank International očekávám pro naše klienty v regionu ještě flexibilnější pravomoci," řekla Beate Simon.

"Především díky užšímu propojení přeshraniční péče o firemní klienty - od strategického nastavení servisu hlavním firemním poradcem přes určení dalších konkrétních kroků ve spolupráci s poradcem a produktovými specialisty v zahraničních pobočkách - budeme moci v budoucnu ještě efektivněji řešit potřeby a požadavky našich klientů v oblasti zahraničního obchodu," vysvětlila Beate Simon.

Tradice obchodních aktivit Commerzbank ve střední a východní Evropě trvá několik desetiletí. Již v roce 1976 otevřela v Moskvě první ze dvou reprezentací, které jsou v Rusku dodnes. V 90. letech dále následovaly dceřiné společnosti Commerzbank Eurasija v Moskvě a Petrohradě, Commerzbank Zrt. v Maďarsku, jakož i pobočky v České a Slovenské republice.

Budova pražské pobočky Commerzbank

Budova pražské pobočky Commerzbank

Také ve střední a východní Evropě velmi úzce spolupracují divize Commerzbank - Mittelstandsbank a Corporates & Markets - a společně tak klientům nabízejí produkty a služby.

Investiční bankovnictví Commerzbank je ve střední a východní Evropě zastoupeno v korporátních financích v podobě syndikovaných úvěrů, dluhopisů, uvedením společností na kapitálový trh, navýšením kapitálu, jakož i fúzemi a akvizicemi.

Vedle toho Corporates & Markets poskytují institucionálním investorům podporu, aby se mohli podílet na cenovém vývoji akcií, komoditních, úrokových a devizových trhů a mohli se uspokojivě zajistit proti možným rizikům.

Více jak 7 000 korespondenčních bank

Kromě Německa má Commerzbank pro své klienty k dispozici 14 000 zaměstnanců v 60 zastoupeních v 52 zemích. Je tak lídrem trhu pro středně velké německé firmy a velké společnosti, které chtějí podnikat v Německu. Celosvětově má Commerzbank k dispozici více než 7 000 korespondenčních bank a vede tak i v mezinárodním měřítku.

O Commerzbank

Commerzbank je vedoucí bankou v oblasti privátního a firemního bankovnictví v Německu. Prostřednictvím segmentů privátní klientela, Mittelstandsbank (středně velké firmy), Corporates & Markets, Central & Eastern Europe a Asset Based Finance banka svým klientům nabízí atraktivní produktové portfolio a je zejména pro středně velké firmy orientované na export silným partnerem v Německu i v celosvětovém měřítku. Díky 1200 pobočkám Commerzbank disponuje jednou z nejhustších sítí mezi německými privátními bankami. Má více než 60 zastoupení téměř v 52 zemích a poskytuje služby 15 milionům privátních a 1 milionu firemních klientů po celém světě. V roce 2011 dosáhla s 58 160 zaměstnanci obratu téměř 10 miliard eur.


Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.