Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Commerzbank rozšíří péči o firemní klienty ve střední a východní Evropě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Commerzbank více rozšíří a zlepší péči o firemní klienty ve střední a východní Evropě. Podniky budou profitovat z ještě užšího propojení přeshraniční spolupráce poradců pro firemní klientelu v ČR a v Německu se specialisty z divize Corporates & Markets (služby a produkty pro korporace a instituce).

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Commerzbank rozšíří péči o firemní klienty ve střední a východní Evropě | foto: Commerzbank

"Doprovázíme naše německé klienty na trhy Česka, Slovenska, Ruska a Maďarska s obchodním modelem, který se již velmi dobře osvědčil v západní Evropě a v Asii. Stejně tak doprovázíme klienty i opačným směrem z těchto zemí na německý trh," řekl Bernd Laber, předseda představenstva divize Mittelstandsbank International (služby pro korporátní klienty).

Commerzbank tak podporuje firmy v jejich další expanzi z východní Evropy a naopak. V Česku, na Slovensku a v Maďarsku kromě toho bude Commerzbank nadále poskytovat bankovní služby i lokálním klientům se skupinovým obratem nad 12,5 mil. eur (cca 300 mil. Kč).

Beate Simon nově řídí aktivity v České republice a na Slovensku

Nová ředitelka pražské pobočky Commerzbank Beate Simon

Nová ředitelka pražské pobočky Commerzbank Beate Simon, zodpovědná za aktivity v Česku i na Slovensku, pracuje již přes deset let ve vedení Mittelstandsbank Commerzbank v Německu.

"Od nového obchodního modelu Mittelstandsbank International očekávám pro naše klienty v regionu ještě flexibilnější pravomoci," řekla Beate Simon.

"Především díky užšímu propojení přeshraniční péče o firemní klienty - od strategického nastavení servisu hlavním firemním poradcem přes určení dalších konkrétních kroků ve spolupráci s poradcem a produktovými specialisty v zahraničních pobočkách - budeme moci v budoucnu ještě efektivněji řešit potřeby a požadavky našich klientů v oblasti zahraničního obchodu," vysvětlila Beate Simon.

Tradice obchodních aktivit Commerzbank ve střední a východní Evropě trvá několik desetiletí. Již v roce 1976 otevřela v Moskvě první ze dvou reprezentací, které jsou v Rusku dodnes. V 90. letech dále následovaly dceřiné společnosti Commerzbank Eurasija v Moskvě a Petrohradě, Commerzbank Zrt. v Maďarsku, jakož i pobočky v České a Slovenské republice.

Budova pražské pobočky Commerzbank

Budova pražské pobočky Commerzbank

Také ve střední a východní Evropě velmi úzce spolupracují divize Commerzbank - Mittelstandsbank a Corporates & Markets - a společně tak klientům nabízejí produkty a služby.

Investiční bankovnictví Commerzbank je ve střední a východní Evropě zastoupeno v korporátních financích v podobě syndikovaných úvěrů, dluhopisů, uvedením společností na kapitálový trh, navýšením kapitálu, jakož i fúzemi a akvizicemi.

Vedle toho Corporates & Markets poskytují institucionálním investorům podporu, aby se mohli podílet na cenovém vývoji akcií, komoditních, úrokových a devizových trhů a mohli se uspokojivě zajistit proti možným rizikům.

Více jak 7 000 korespondenčních bank

Kromě Německa má Commerzbank pro své klienty k dispozici 14 000 zaměstnanců v 60 zastoupeních v 52 zemích. Je tak lídrem trhu pro středně velké německé firmy a velké společnosti, které chtějí podnikat v Německu. Celosvětově má Commerzbank k dispozici více než 7 000 korespondenčních bank a vede tak i v mezinárodním měřítku.

O Commerzbank

Commerzbank je vedoucí bankou v oblasti privátního a firemního bankovnictví v Německu. Prostřednictvím segmentů privátní klientela, Mittelstandsbank (středně velké firmy), Corporates & Markets, Central & Eastern Europe a Asset Based Finance banka svým klientům nabízí atraktivní produktové portfolio a je zejména pro středně velké firmy orientované na export silným partnerem v Německu i v celosvětovém měřítku. Díky 1200 pobočkám Commerzbank disponuje jednou z nejhustších sítí mezi německými privátními bankami. Má více než 60 zastoupení téměř v 52 zemích a poskytuje služby 15 milionům privátních a 1 milionu firemních klientů po celém světě. V roce 2011 dosáhla s 58 160 zaměstnanci obratu téměř 10 miliard eur.


Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Najdete na iDNES.cz