Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

COMEFLEX CONSULTING poskytuje virtuální kancelář, na týden i na hodinu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už vás nebaví sjednávat si schůzky a obchodní jednání v restauracích? Není divu. Zatěžuje to nejen váš žaludek další kávou se zákuskem či jídlem navíc, ale hlavně vaši peněženku. Firma COMEFLEX CONSULTING nabízí výhodné řešení. Nejen pro vaše zdraví, ale právě zejména pro vaše finance. Virtuální kancelář.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - Recepce České Budeějovice | foto: COMEFLEX CONSULTING s.r.o.

Můžete si zřídit sídlo firmy v moderním office centru nebo si plně vybavené prostory jen nepravidelně pronajímat. Na den, týden, měsíc či na pouhou jednu hodinu. A s dokonalým servisem.

Pokud si podnikatel nechce založit takový byznys, ke kterému by potřebovala honosné a obří sídlo firmy, ale uvítala by skromnější zázemí v office centru vedle dalších firem nebo chce jen příležitostné prostory, má pro něj pražská firma COMEFLEX CONSULTING zajímavou nabídku - virtuální kancelář.

Není tak třeba sjednávat obchodní schůzky třeba v restauracích nebo na jiných veřejných místech. Klient si může pronajmout kancelář, konferenční místnost nebo salonek v jednom ze třech office center společnosti COMEFLEX CONSULTING.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - Kancelář Praha 5Pokud chce klient virtuální kancelář v hlavním městě, nabízí se mu možnost ve dvou lokalitách - v Praze 1 na Malé Straně (Thunovská ulice), nebo v Praze 5 na Smíchově (náměstí 14. října), kde sídlí i samotná COMEFLEX CONSULTING.

Jestliže má zákazník zájem o virtuální kancelář v jižních Čechách, pak je v nabídce Radniční ulice přímo v historickém centru Českých Budějovic, hned u náměstí Přemysla Otakara II.

Pronajmout si prostory lze třeba i jen na jedinou hodinu. Anebo i na několik týdnů. Přesně podle aktuální potřeby.

Virtuální kancelář = podnikat nejlevněji a nejfektivněji

Virtuální kancelář je nejlevnější a nejefektivnější možnost, jak pro své podnikání zajistit plnohodnotné zázemí včetně veškerých nezbytných služeb.

Využitím kombinace služeb office centra společnosti COMEFLEX CONSULTING (sídlo společnosti, krátkodobý pronájmem kanceláře, služby recepce, administrativní služby, pronájem telefonní linky s příjmem operátorkou) docílí klient stejného výsledku jako pronájmem vlastní kanceláře a přijetím zaměstnance na plný úvazek.

Co je ale klíčové - ušetří. Virtuální kancelář je totiž nesrovnatelně levnější. Za zlomek ceny pronájmu kanceláře totiž získá plně vybavené administrativní zázemí včetně možnosti využití služeb proškoleného a zkušeného personálu.

Při stálém pronájmu kanceláře by musel uzavřít nájemní smlouvu, vyřizovat smlouvy a platby společnostem za poskytnutí energií, přihlášení a platby telefonní linky, vybavení kanceláří, přijetí zaměstnance, úklid a údržbu prostor, nákup a údržbu techniky. A to i v době, kdy stálou kancelář vlastně vůbec nepotřebuje.

Pokud klient využije virtuální kancelář, tak se nemusí o nic z výše uvedeného starat. Více času může věnovat své skutečné práci a provozní problémy a náklady nechat na společnosti COMEFLEX CONSULTING.

V jejím office centru zákazník dostane plně vybavené kancelářské prostory s přístupem na vysokorychlostní internet zdarma, možnost tisku, skenování a mnoho dalších služeb. S pronájmem získá také služby recepce a může využít nabídku nápojového servisu (kvalitní kávu, čaj, nealko nápoje), nebo občerstvení.

COMEFLEX CONSULTING pomáhá při jednání na úřadech

Lidé z firmy COMEFLEX CONSULTING mohou být klientům prospěšní i v začátcích jejich podnikání. Absolvují pravidelná školení, aby výborně znali aktuální legislativu a chápali administrativní potřeby pro řízení menších společností.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - logoV COMEFLEX CONSULTING tak jsou schopni poskytnout odbornou pomoc při zakládání společnosti, zápisu nového sídla společnosti nebo třeba při změně zápisu na rejstříkovém soudu. Nabízí také zastoupení při jednání s orgány státní správy a místní samosprávy, daňové a účetní služby, správu datové schránky či administrativu spojenou s evidencí motorových vozidel.

Koupit lze i hotovou firmu. Za výhodné ceny

A zajímavou službou je i prodej takzvané ready-made firmy. To je již založená společnost se splaceným základním kapitálem a zapsaná v obchodním rejstříku. A takhle je připravena k prodeji. Prodej firmy je možné realizovat během jediného dne a okamžitě začít podnikat. To je hlavní výhoda při nákupu s.r.o.

Virtuální kancelář a další zajímavé možnosti

Více informací o tom, jak si pronajmout virtuální kancelář a o dalších zajímavých možnostech, které firma COMEFLEX CONSULTING nabízí, najdete na jejích webových stránkách www.mojekancelar.net.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Začalo to nápadem, který se realizoval v pronajaté místnosti o velikosti 20 metrů čtverečních. Brzy bylo nutné najít...

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Najdete na iDNES.cz