Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

COMEFLEX CONSULTING poskytuje virtuální kancelář, na týden i na hodinu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už vás nebaví sjednávat si schůzky a obchodní jednání v restauracích? Není divu. Zatěžuje to nejen váš žaludek další kávou se zákuskem či jídlem navíc, ale hlavně vaši peněženku. Firma COMEFLEX CONSULTING nabízí výhodné řešení. Nejen pro vaše zdraví, ale právě zejména pro vaše finance. Virtuální kancelář.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - Recepce České Budeějovice | foto: COMEFLEX CONSULTING s.r.o.

Můžete si zřídit sídlo firmy v moderním office centru nebo si plně vybavené prostory jen nepravidelně pronajímat. Na den, týden, měsíc či na pouhou jednu hodinu. A s dokonalým servisem.

Pokud si podnikatel nechce založit takový byznys, ke kterému by potřebovala honosné a obří sídlo firmy, ale uvítala by skromnější zázemí v office centru vedle dalších firem nebo chce jen příležitostné prostory, má pro něj pražská firma COMEFLEX CONSULTING zajímavou nabídku - virtuální kancelář.

Není tak třeba sjednávat obchodní schůzky třeba v restauracích nebo na jiných veřejných místech. Klient si může pronajmout kancelář, konferenční místnost nebo salonek v jednom ze třech office center společnosti COMEFLEX CONSULTING.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - Kancelář Praha 5Pokud chce klient virtuální kancelář v hlavním městě, nabízí se mu možnost ve dvou lokalitách - v Praze 1 na Malé Straně (Thunovská ulice), nebo v Praze 5 na Smíchově (náměstí 14. října), kde sídlí i samotná COMEFLEX CONSULTING.

Jestliže má zákazník zájem o virtuální kancelář v jižních Čechách, pak je v nabídce Radniční ulice přímo v historickém centru Českých Budějovic, hned u náměstí Přemysla Otakara II.

Pronajmout si prostory lze třeba i jen na jedinou hodinu. Anebo i na několik týdnů. Přesně podle aktuální potřeby.

Virtuální kancelář = podnikat nejlevněji a nejfektivněji

Virtuální kancelář je nejlevnější a nejefektivnější možnost, jak pro své podnikání zajistit plnohodnotné zázemí včetně veškerých nezbytných služeb.

Využitím kombinace služeb office centra společnosti COMEFLEX CONSULTING (sídlo společnosti, krátkodobý pronájmem kanceláře, služby recepce, administrativní služby, pronájem telefonní linky s příjmem operátorkou) docílí klient stejného výsledku jako pronájmem vlastní kanceláře a přijetím zaměstnance na plný úvazek.

Co je ale klíčové - ušetří. Virtuální kancelář je totiž nesrovnatelně levnější. Za zlomek ceny pronájmu kanceláře totiž získá plně vybavené administrativní zázemí včetně možnosti využití služeb proškoleného a zkušeného personálu.

Při stálém pronájmu kanceláře by musel uzavřít nájemní smlouvu, vyřizovat smlouvy a platby společnostem za poskytnutí energií, přihlášení a platby telefonní linky, vybavení kanceláří, přijetí zaměstnance, úklid a údržbu prostor, nákup a údržbu techniky. A to i v době, kdy stálou kancelář vlastně vůbec nepotřebuje.

Pokud klient využije virtuální kancelář, tak se nemusí o nic z výše uvedeného starat. Více času může věnovat své skutečné práci a provozní problémy a náklady nechat na společnosti COMEFLEX CONSULTING.

V jejím office centru zákazník dostane plně vybavené kancelářské prostory s přístupem na vysokorychlostní internet zdarma, možnost tisku, skenování a mnoho dalších služeb. S pronájmem získá také služby recepce a může využít nabídku nápojového servisu (kvalitní kávu, čaj, nealko nápoje), nebo občerstvení.

COMEFLEX CONSULTING pomáhá při jednání na úřadech

Lidé z firmy COMEFLEX CONSULTING mohou být klientům prospěšní i v začátcích jejich podnikání. Absolvují pravidelná školení, aby výborně znali aktuální legislativu a chápali administrativní potřeby pro řízení menších společností.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - logoV COMEFLEX CONSULTING tak jsou schopni poskytnout odbornou pomoc při zakládání společnosti, zápisu nového sídla společnosti nebo třeba při změně zápisu na rejstříkovém soudu. Nabízí také zastoupení při jednání s orgány státní správy a místní samosprávy, daňové a účetní služby, správu datové schránky či administrativu spojenou s evidencí motorových vozidel.

Koupit lze i hotovou firmu. Za výhodné ceny

A zajímavou službou je i prodej takzvané ready-made firmy. To je již založená společnost se splaceným základním kapitálem a zapsaná v obchodním rejstříku. A takhle je připravena k prodeji. Prodej firmy je možné realizovat během jediného dne a okamžitě začít podnikat. To je hlavní výhoda při nákupu s.r.o.

Virtuální kancelář a další zajímavé možnosti

Více informací o tom, jak si pronajmout virtuální kancelář a o dalších zajímavých možnostech, které firma COMEFLEX CONSULTING nabízí, najdete na jejích webových stránkách www.mojekancelar.net.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz