Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Co se děje v AUTONOVĚ BRNO, autosalonu Škoda na Masné?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Je tu čilý stavební ruch, pomalu se objevují rysy nového uspořádání Moderní zobrazení značky, osvícené plochy, krásný design v nových barvách ŠKODA AUTO. Současná, moderní čistá architektura.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Co se děje v AUTONOVÉ BRNO, autosalonu Škoda na Masné? | foto: AUTONOVA BRNO, spol. s r. o.

To všechno proto, aby zákazníci společnosti AUTONOVA BRNO mohli obdivovat krásy celé modelové řady Škoda a KTM a v pohodě, u kávy posedět a počkat na vyřešení svých záležitostí.

Ve světlých a přehledných prostorech se můžeme seznámit se všemi modely - od maličkého CITIGO, přes užitečnou FABII s báječnou verzí Combi, designového Rapida Spaceback, praktického Rapida, bestseller Octavii i Combi, lehce terénního YETIHO až po nádherného Superba včetně novinky Superb Combi. Komu se některé z aut zalíbí, a chtěl by o něm vědět víc, může si ho sestavit na velkoplošném konfigurátoru podle svých přání, vyzkoušet všechny barvy, podívat se na všechny varianty kol a ve všech provedeních interiéru.

Už jenom pocit z jízdy chybí. Ale i to se dá napravit, rádi vyjedeme s Vámi na předváděcí jízdu ve zvoleném modelu. A když se Vám nějaké auto opravdu zalíbí, jsme tu k dispozici, včetně finančního poradenství a pojištění. Pro společnost ŠkoFIN zprostředkujeme veškeré finanční služby, úvěry, leasingy a nově taky operativní leasing. Nelíbí se Vám vaše pojistka – máme zastoupení tří pojišťoven České, Kooperativy, Allianz a nově i značkové pojištění – ŠKODA, zkusíme Vám dát lákavou nabídku. A teď už jen odjet.

AUTONOVA BRNO, to je důvěryhodný partner pro vozy Škoda v Brně a okolí. Na Škodovkách jsme vyrostli a umíme snad všechno. Od servisních prohlídek a běžné údržby, přes diagnostiku závad, opravy motorů a převodovek, seřizování geometrie a náprav, opravy výfuků a brzd. Pokud potřebujete vyměnit akumulátor, opravit elektrickou soustavu vozu nebo máte málo účinnou klimatizaci – jsme taky k dispozici. Provádíme kompletní pneuservis i s dodávkami nových pneumatik, či případně kompletních zimních kol. Když Vaše auto někdo poškodí, umíme se postarat i poradit s vyřešením pojistné události, máme vlastní klempírnu a lakovnu, používáme nejmodernější technologie a materiály společnosti Glasurit.

Co se děje v AUTONOVÉ BRNO,  autosalonu Škoda na Masné?

Sháníte nějaký náhradní díl? Nějaké příslušenství? Přijďte do AUTONOVY BRNO, disponujeme největším objemem skladu, máme skladem tisíce položek, a co nemáme - je u nás do 24 hodin.

Vaše auto umíme opravdu od A až do Z – a to od Akontace až po ekologické Zlikvidování.

Pokud se někomu 4 kola zdají moc a chce vnímat proudění vzduchu kolem sebe můžeme nabídnout i jednu stopu a to na vysoké úrovni značky KTM, s plnohodnotným zázemím prodeje, servisu i náhradních dílů.

V nových prostorách můžeme obdivovat klasické sportovní endura od 125 do 690, velká cestovní endura pro cestu kolem světa, motocykly kategorie Naked, o od malých 125 po největší 1290. Jako zajímavou novinku bychom představili enduro motocykl šetrný k přírodě s elektrickým pohonem a zajímavými jízdními vlastnostmi. Se svým osobitým designem a oranžovou barvou, bohatou sportovní historii si podmaní KTM Vaše srdce a přibudete do klubu přátel motocyklů vyráběných v Evropě.

AUTONOVA BRNO to je ŠKODA a KTM

Autor:

Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

Chcete mezi nejlepší v republice? Studujte na gymnáziu Moravský Krumlov

Chcete mezi nejlepší v republice? Studujte na gymnáziu Moravský Krumlov

Úspěchy v republikových kolech olympiád a soutěží, první místo v ČR v rámci Studentské odborné činnosti, nejlepší...

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu.

Pobyt v horském penzionu třeba v Alpách se vám může o stovky korun prodražit. Stačí, když budete peníze za ubytování...

Zelený zákal odhalte včas, může vést až ke slepotě

Stačí krátké 20minutové vyšetření, které dokáže odhalit případné poškození...

Zelený zákal neboli glaukom je oční onemocnění, při kterém dochází k postupnému odumírání vláken zrakového nervu. Tento...

Najdete na iDNES.cz