Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Co se děje v AUTONOVĚ BRNO, autosalonu Škoda na Masné?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Je tu čilý stavební ruch, pomalu se objevují rysy nového uspořádání Moderní zobrazení značky, osvícené plochy, krásný design v nových barvách ŠKODA AUTO. Současná, moderní čistá architektura.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Co se děje v AUTONOVÉ BRNO, autosalonu Škoda na Masné? | foto: AUTONOVA BRNO, spol. s r. o.

To všechno proto, aby zákazníci společnosti AUTONOVA BRNO mohli obdivovat krásy celé modelové řady Škoda a KTM a v pohodě, u kávy posedět a počkat na vyřešení svých záležitostí.

Ve světlých a přehledných prostorech se můžeme seznámit se všemi modely - od maličkého CITIGO, přes užitečnou FABII s báječnou verzí Combi, designového Rapida Spaceback, praktického Rapida, bestseller Octavii i Combi, lehce terénního YETIHO až po nádherného Superba včetně novinky Superb Combi. Komu se některé z aut zalíbí, a chtěl by o něm vědět víc, může si ho sestavit na velkoplošném konfigurátoru podle svých přání, vyzkoušet všechny barvy, podívat se na všechny varianty kol a ve všech provedeních interiéru.

Už jenom pocit z jízdy chybí. Ale i to se dá napravit, rádi vyjedeme s Vámi na předváděcí jízdu ve zvoleném modelu. A když se Vám nějaké auto opravdu zalíbí, jsme tu k dispozici, včetně finančního poradenství a pojištění. Pro společnost ŠkoFIN zprostředkujeme veškeré finanční služby, úvěry, leasingy a nově taky operativní leasing. Nelíbí se Vám vaše pojistka – máme zastoupení tří pojišťoven České, Kooperativy, Allianz a nově i značkové pojištění – ŠKODA, zkusíme Vám dát lákavou nabídku. A teď už jen odjet.

AUTONOVA BRNO, to je důvěryhodný partner pro vozy Škoda v Brně a okolí. Na Škodovkách jsme vyrostli a umíme snad všechno. Od servisních prohlídek a běžné údržby, přes diagnostiku závad, opravy motorů a převodovek, seřizování geometrie a náprav, opravy výfuků a brzd. Pokud potřebujete vyměnit akumulátor, opravit elektrickou soustavu vozu nebo máte málo účinnou klimatizaci – jsme taky k dispozici. Provádíme kompletní pneuservis i s dodávkami nových pneumatik, či případně kompletních zimních kol. Když Vaše auto někdo poškodí, umíme se postarat i poradit s vyřešením pojistné události, máme vlastní klempírnu a lakovnu, používáme nejmodernější technologie a materiály společnosti Glasurit.

Co se děje v AUTONOVÉ BRNO,  autosalonu Škoda na Masné?

Sháníte nějaký náhradní díl? Nějaké příslušenství? Přijďte do AUTONOVY BRNO, disponujeme největším objemem skladu, máme skladem tisíce položek, a co nemáme - je u nás do 24 hodin.

Vaše auto umíme opravdu od A až do Z – a to od Akontace až po ekologické Zlikvidování.

Pokud se někomu 4 kola zdají moc a chce vnímat proudění vzduchu kolem sebe můžeme nabídnout i jednu stopu a to na vysoké úrovni značky KTM, s plnohodnotným zázemím prodeje, servisu i náhradních dílů.

V nových prostorách můžeme obdivovat klasické sportovní endura od 125 do 690, velká cestovní endura pro cestu kolem světa, motocykly kategorie Naked, o od malých 125 po největší 1290. Jako zajímavou novinku bychom představili enduro motocykl šetrný k přírodě s elektrickým pohonem a zajímavými jízdními vlastnostmi. Se svým osobitým designem a oranžovou barvou, bohatou sportovní historii si podmaní KTM Vaše srdce a přibudete do klubu přátel motocyklů vyráběných v Evropě.

AUTONOVA BRNO to je ŠKODA a KTM

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Vinařský turistický program: kde se rodí a zrají znovínská vína

Havraniky

Za značkou ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. se neskrývají jen lahodná a voňavá vína, ověnčená radou prestižních tuzemských a...

Vyplatí se koupit dobře zajeté roční auto?

ŠKODA Kodiaq ještě dostupnější.

Co to jsou roční vozy, jaké jsou jejich kvality či rizika, jsme ověřovali ve firmě Auto – Bayer ve Slavkově u Brna. Zde...

Celosvětový dodavatel příslušenství do bednění

Realizace stavby tunelu Bossler ve Stuttgartu, Německo  – NEVOGA distanční...

Mezinárodní společnost NEVOGA zabývající se vývojem a výrobou příslušenství do bednění pro stavební průmysl patří mezi...

Najdete na iDNES.cz