Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Co bude hit letošních Vánoc? Robotický a antibakteriální vysavač

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Novinka! Malý zabiják alergenů antibakteriální vysavač Raycop Genie i osvědčené robotické vysavače CleanMate, iClebo Smart.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Co bude hit letošních Vánoc? Robotický a antibakteriální vysavač | foto: BLAKAR trading

Zabiják alergenů? Malý a šikovný antibakteriální vysavač Raycop Genie

Společnost Blakar trading přichází s představením novinek pro letošní Vánoce. Na trh uvádí malý, ale velmi účinný zabiják alergenů antibakteriální vysavač Raycop Genie.

Třístupňový systém čištění pomocí UV-C lampy, vibračního rotačního kartáče a výkonného sání s mikro-alergickou filtrací a HEPA filtrem odstraní 99,9 % bakterií, virů, plísní a 93,5 % roztočů. Jako šikovného pomocníka při úklidu domácností alergiků a astmatiků si jej zamiluje opravdu každý.

Antibakteriální vysavač Raycop se může pyšnit malou váhou a jednoduchým ovládáním pomocí jediného tlačítka. Díky těmto výhodám zvládnete úklid během několika minut. Novinkou je vibrační rotační kartáč, který snadno odstraní chlupy zvířecích mazlíčků (psy a kočky). Doporučená cena je 3.990 Kč.

Proč je antibakteriální vysavač Raycop tak účinný?

Antibakteriální vysavač Raycop Genie má v sobě zabudovanou UV-C dezinfekční lampu, rotační kartáč a výkonné sání.

"Antibakteriální vysavač Raycop je perfektní a opravdu účinný přístroj, který na trhu chyběl. Mám s ním osobní zkušenosti a doporučuji jej svým pacientům," říká MUDr. Hana Janíková, lékařka z kožní ambulance. Pravidelné používání antibakteriálního vysavače Raycop pomáhá s léčbou nepříjemných nemocí a zároveň funguje jako prevence před vznikem alergických a virových onemocnění u dětí i dospělých.

Více informací na www.raycop.cz

Raycop

Robotický vysavač CleanMate: čistí i rohy a dezinfikuje

Nejste alergik a tudíž nevyužijete výhody, které skrývá antibakteriální vysavač Raycop? Pak je tu pro vás vysavač CleanMate, který má všechny přednosti kvalitního a snadno ovladatelného robotického vysavače. Je skvělým pomocníkem při úklidu plovoucích, laminátových, dřevěných podlah, linolea, dlažby i koberců s nízkým vlasem.

CleanMate detail

Oproti ostatním modelům se však může pochlubit přídavným bočním kartáčkem, který vyčistí rohy podél místnosti či kuchyňské linky a také UV lampou, která při čištění dezinfikuje podlahu a ničí bakterie a roztoče. Navíc je při své výšce pouhých 9 cm velmi kompaktní a dostane se tak snadno pod nábytek.

Všechny modely z řady CleanMate mají zabudovaný prostor pro umístění tuhé vůně, která při úklidu příjemně provoní vzduch v celé uklizené místnosti. Na výběr je ze tří druhů vůní. Vestavěný plánovač úklidu u modelu CleanMate QQ-2LT zpříjemní jeho použití, neboť bude pracovat, když nejste doma. Modelová řada CleanMate nabízí tři typy vysavačů.

Více informací najdete na www.cleanmate.cz

Cena robotických vysavačů CleanMate od 3 990 Kč

CleanMate

iClebo Smart: inteligentní a ekologický robotický vysavač s mopem

Řada inteligentních robotických vysavačů iClebo byla vyvinuta pro účinný a jednoduchý úklid s nízkou spotřebou elektrické energie. Čistí všechny typy podlah - koberce až do výšky vlasu 2 cm, dlažbu, plovoucí a dřevěné podlahy, mramor, linoleum a další. Spojením vysokého sacího výkonu až 70W, velkého rotačního kartáče a dvou speciálních bočních kartáčků dosáhnete velice účinného úklidu.

Pro zajištění kompletního úklidu iClebo Smart nabízí na tvrdé podlahy funkci inteligentního robotického mopu. Ten je vyroben z mikrovlákna a funguje jako inteligentní mop, který rozlišuje překážky vysoké 5mm (koberec a další) a nenajíždí na ně. Zvládne úklid "na sucho" i při vlhkém vytírání. Model iClebo Smart se řadí mezi nejekonomičtější a nejekologičtější vysavače na trhu.

Tento model vám ušetří elektrickou energii, jelikož doba nabíjení je pouze 2 hodiny a spotřeba v klidovém režimu dosahuje pouhý 1W.  Všechny modely jsou vybaveny funkčním systémem přejezdu nerovností se silnými hnacími koly. Díky tomu bez problémů vysavač překoná překážku vysokou až 1,5 cm jako je například dveřní práh.

iClebo Smart

Důležitým faktem při volbě robotického vysavače iClebo Smart je kamerový navigační systém. Úklid se oproti starším technologiím robotických vysavačů stává rychlejším a efektivnějším, neboť díky kameře a systému "Vision Mapping System" robot ví, kde již uklízel a kde ještě je třeba uklidit.

Zvládne uklidit i opravdu komplikované a velké prostory. Při vybití baterie v průběhu úklidu se iClebo Smart dojede nabít a poté se vrátí na místo, kde úklid přerušil a dokončí jej.

Robotický či antibakteriální vysavač může být skvělým vánočním dárkem pro vaše blízké. Více informací na www.iclebo.cz.

Nyní je pro vás nachystána akční vánoční SLEVA 2 000 Kč na model iClebo Smart

iClebo Smart 2
Autor:
Témata: bakterie, trh, Plíseň, Robot

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Najdete na iDNES.cz