Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Co bude hit letošních Vánoc? Robotický a antibakteriální vysavač

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Novinka! Malý zabiják alergenů antibakteriální vysavač Raycop Genie i osvědčené robotické vysavače CleanMate, iClebo Smart.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Co bude hit letošních Vánoc? Robotický a antibakteriální vysavač | foto: BLAKAR trading

Zabiják alergenů? Malý a šikovný antibakteriální vysavač Raycop Genie

Společnost Blakar trading přichází s představením novinek pro letošní Vánoce. Na trh uvádí malý, ale velmi účinný zabiják alergenů antibakteriální vysavač Raycop Genie.

Třístupňový systém čištění pomocí UV-C lampy, vibračního rotačního kartáče a výkonného sání s mikro-alergickou filtrací a HEPA filtrem odstraní 99,9 % bakterií, virů, plísní a 93,5 % roztočů. Jako šikovného pomocníka při úklidu domácností alergiků a astmatiků si jej zamiluje opravdu každý.

Antibakteriální vysavač Raycop se může pyšnit malou váhou a jednoduchým ovládáním pomocí jediného tlačítka. Díky těmto výhodám zvládnete úklid během několika minut. Novinkou je vibrační rotační kartáč, který snadno odstraní chlupy zvířecích mazlíčků (psy a kočky). Doporučená cena je 3.990 Kč.

Proč je antibakteriální vysavač Raycop tak účinný?

Antibakteriální vysavač Raycop Genie má v sobě zabudovanou UV-C dezinfekční lampu, rotační kartáč a výkonné sání.

"Antibakteriální vysavač Raycop je perfektní a opravdu účinný přístroj, který na trhu chyběl. Mám s ním osobní zkušenosti a doporučuji jej svým pacientům," říká MUDr. Hana Janíková, lékařka z kožní ambulance. Pravidelné používání antibakteriálního vysavače Raycop pomáhá s léčbou nepříjemných nemocí a zároveň funguje jako prevence před vznikem alergických a virových onemocnění u dětí i dospělých.

Více informací na www.raycop.cz

Raycop

Robotický vysavač CleanMate: čistí i rohy a dezinfikuje

Nejste alergik a tudíž nevyužijete výhody, které skrývá antibakteriální vysavač Raycop? Pak je tu pro vás vysavač CleanMate, který má všechny přednosti kvalitního a snadno ovladatelného robotického vysavače. Je skvělým pomocníkem při úklidu plovoucích, laminátových, dřevěných podlah, linolea, dlažby i koberců s nízkým vlasem.

CleanMate detail

Oproti ostatním modelům se však může pochlubit přídavným bočním kartáčkem, který vyčistí rohy podél místnosti či kuchyňské linky a také UV lampou, která při čištění dezinfikuje podlahu a ničí bakterie a roztoče. Navíc je při své výšce pouhých 9 cm velmi kompaktní a dostane se tak snadno pod nábytek.

Všechny modely z řady CleanMate mají zabudovaný prostor pro umístění tuhé vůně, která při úklidu příjemně provoní vzduch v celé uklizené místnosti. Na výběr je ze tří druhů vůní. Vestavěný plánovač úklidu u modelu CleanMate QQ-2LT zpříjemní jeho použití, neboť bude pracovat, když nejste doma. Modelová řada CleanMate nabízí tři typy vysavačů.

Více informací najdete na www.cleanmate.cz

Cena robotických vysavačů CleanMate od 3 990 Kč

CleanMate

iClebo Smart: inteligentní a ekologický robotický vysavač s mopem

Řada inteligentních robotických vysavačů iClebo byla vyvinuta pro účinný a jednoduchý úklid s nízkou spotřebou elektrické energie. Čistí všechny typy podlah - koberce až do výšky vlasu 2 cm, dlažbu, plovoucí a dřevěné podlahy, mramor, linoleum a další. Spojením vysokého sacího výkonu až 70W, velkého rotačního kartáče a dvou speciálních bočních kartáčků dosáhnete velice účinného úklidu.

Pro zajištění kompletního úklidu iClebo Smart nabízí na tvrdé podlahy funkci inteligentního robotického mopu. Ten je vyroben z mikrovlákna a funguje jako inteligentní mop, který rozlišuje překážky vysoké 5mm (koberec a další) a nenajíždí na ně. Zvládne úklid "na sucho" i při vlhkém vytírání. Model iClebo Smart se řadí mezi nejekonomičtější a nejekologičtější vysavače na trhu.

Tento model vám ušetří elektrickou energii, jelikož doba nabíjení je pouze 2 hodiny a spotřeba v klidovém režimu dosahuje pouhý 1W.  Všechny modely jsou vybaveny funkčním systémem přejezdu nerovností se silnými hnacími koly. Díky tomu bez problémů vysavač překoná překážku vysokou až 1,5 cm jako je například dveřní práh.

iClebo Smart

Důležitým faktem při volbě robotického vysavače iClebo Smart je kamerový navigační systém. Úklid se oproti starším technologiím robotických vysavačů stává rychlejším a efektivnějším, neboť díky kameře a systému "Vision Mapping System" robot ví, kde již uklízel a kde ještě je třeba uklidit.

Zvládne uklidit i opravdu komplikované a velké prostory. Při vybití baterie v průběhu úklidu se iClebo Smart dojede nabít a poté se vrátí na místo, kde úklid přerušil a dokončí jej.

Robotický či antibakteriální vysavač může být skvělým vánočním dárkem pro vaše blízké. Více informací na www.iclebo.cz.

Nyní je pro vás nachystána akční vánoční SLEVA 2 000 Kč na model iClebo Smart

iClebo Smart 2
Autor:
Témata: bakterie, trh, Plíseň, Robot

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Najdete na iDNES.cz