Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zimní sezona s CK TRIP: čertovské zájezdy i lyžařské cirkusy a safari

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Zajímá vás, proč je TRIP na trhu již čtyřiadvacátým rokem tak úspěšný? Kvalitní služby, osobní přístup, odborní průvodci, propracované programy, sport i pohoda, nové zážitky, dobrá parta - je odpovědí... Více čtěte v rozhovoru s Irenou Špringlovou, majitelkou sportovní cestovní kanceláře.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rozhovor s majitelkou CK TRIP Irenou Špringlovou pro IDNES. Téma - zima | foto: CK TRIP

Více než 5 500 km sjezdovek v Alpách s CK TRIP!

Sportovní cestovní kancelář TRIP se již čtyřiadvacátým rokem specializuje na aktivní dovolenou (lyžování a snowboarding, cykloturistika, in-line skating, turistika, rafting). Katalogem CK TRIP ZIMA 2012/13 listujeme spolu s jeho autorkou, majitelkou CK TRIP, Mgr. Irenou Špringlovou.

Nový katalog CK TRIP ZIMA 2012/13

jistě navazuje na předcházející, ale zároveň se liší již na první pohled. Můžeme se těšit i na jiné změny kromě moderního čtvercového formátu?
Těžištěm naší nabídky zůstávají nejoblíbenější lyžařská střediska v Alpách, zejména v Rakousku, ale i v Itálii, Švýcarsku a Francii. Jde o lyžařská střediska, jejichž rozsah, propojenost, upravenost, služby a technická vybavenost jinde nemají obdoby. Jedná se o takzvané lyžařské kolotoče, cirkusy, houpačky a safari, slibující lyžařský zážitek vyšší dimenze. Každou sezonu však přicházíme i s novinkami.

CK TRIP zima katalog

Prvním zájezdem v katalogu překvapivě není zájezd lyžařský, ale čertovský?

Chápu vaše překvapení, ale skutečnost je ještě překvapivější - tedy čertovské zájezdy samotné. Nabízejí kombinaci romantických adventních trhů v Salcbursku a účast na hrůzu nahánějících průvodech čertů a percht. Podívejte se na našich webových stránkách na fotogalerii.

CK TRIP zima 3

Specializujete se na nějakou konkrétní lyžařskou oblast?

Myslím, že si nás zákazníci, obchodní partneři i konkurence spojují hlavně se Ski Amadé. Je pravda, že naše letité kontakty a náš vlastní penzion ve Ski Amadé nám umožňují být v této oblasti na trhu cenově prakticky neporazitelnými.

CK TRIP zima 4

Jakými novinkami hodláte své zákazníky překvapit v nadcházející sezoně?

"Oprášili" jsme naši nabídku lyžařských zájezdů do oblasti Saalbach-Hinterglemm , letos s ubytováním ve tříhvězdičkovém hotelu. Zcela nově jsme pojali "velkou lyžařskou kombinaci" v Tyrolsku, kdy si zákazníci mohou z jednoho místa ubytování volit mezi lyžováním v rakousko-švýcarské Skiaréně Silvretta (Ischgl-Samnaun), v tyrolském středisku Fiss-Ladis-Serfaus a v rakousko-italském Nauders-Reschenpass.

CK TRIP zima 5

Máte pověst opravdu sportovní cestovky. Máte co nabídnout i méně zdatným lyžařům nebo rodinám s dětmi?

Samozřejmě, dokonce hned novinku: rodinné středisko Feuerkogel, ležící pouhých 320 kilometrů od Prahy. Nabízí krásná panoramata, přehledné lyžování a nejlevnější ceny výhradně pro CK TRIP.

Pro rodinné lyžování je výborná také oblast Dachstein-West, ale i kterákoliv jiná, protože pro nesmělé lyžaře jsou důležité široké a dobře upravované "modré" sjezdovky a na těch si dává každé středisko záležet, neb si na nich chce vychovat své budoucí přívržence.

CK TRIP zima 6

Které lyžařské středisko byste doporučila naopak náročným lyžařům?

Na pořádných krpálech se svezete ve Westendorfu, který je součástí oblasti SkiWelt Wilder Kaiser. Proslulý je Reiteralm s novými tratěmi v údolí Preunegg ve Ski Amadé, dále nové tratě v Matrei-Kals, které můžete otestovat na našem zájezdu Glockner SkiSafari. Známá je nejdelší černá sjezdovka na Plose (Dolomiti Safari).

CK TRIP zima 7

Stále více je slyšet o kombinaci aktivní dovolené s relaxací, wellness...

Návštěvy aquaparků či dokonce termálů jsme zařadili do večerního programu většiny zájezdů: Feuerkogel, Ski Amadé, Saalbach-Hinterglemm, Grossglockner-Heiligenblut, Korutanské skisafari, Glockner SkiSafari, Zillertal, Dolomiti Safari.

CK TRIP 8

Znáte osobně všechna střediska, penziony a hotely, které CK TRIP nabízí ve svém katalogu?

Ano, samozřejmě.

Ve kterém středisku lyžujete vy osobně nejraději a proč?

Mým favoritem jsou střediska ve Východním Tyrolsku, která v katalogu CK TRIP nabízíme jako pestrou kombinaci Glockner SkiSafari: Sillian, St. Jacob in Defereggen, Lienzer Dolomiten, Matrei a Kals. Jejich velehorský ráz ve mně vzbuzuje pokoru a výzvu zároveň. Příjemným plusem je jejich "nemasovost".

Po asi desetileté pauze jsem navštívila SkiWelt Wilder Kaiser, který mě velmi překvapil svou rozlohou a moderností.

S dětmi máme velmi oblíbená naše tajná místa ve Ski Amadé a horské chaty vedle sjezdovek mému srdci přirostly nejvíce v Dachstein-West .

CK TRIP zima 9

Najdeme v katalogu ZIMA 2012/13 něco opravdu jedinečného?

U několika zájezdů do Ski Amadé nabízíme SKI CAMP, kdy si pod vedením našeho školeného instruktora mohou zákazníci zdokonalit techniku i styl na sjezdovce i mimo. SKI CAMP je zdarma a bližší informace naleznete na www.ck-trip.cz.

Zmínila jste váš vlastní penzion ve Ski Amadé...

Ano, jde o Pension Heidi www.apartmany-heidi.cz v malebné horské obci St. Martin am Tennengebirge, ležící mezi Ski Amadé a Dachstein-West , který je dostupný z obce skibusem. Přímo před domem vedou upravované běžecké stopy, za domem jsou dva vleky a pěkné sjezdovky, na kterých dokonce trénují i lyžařské oddíly.

CK TRIP zima 10

Mohou si Pension Heidi pronajmout také uzavřené skupiny, firmy, školy?

Ano, Pension Heidi je skupinami velmi oblíben. Málokde v Rakousku najdete takto výhodné a zároveň komfortní ubytování se společenskou místností, kde je možné společně posedět, konzumovat nápoje za koruny (nebo vlastní nápoje).

CK TRIP zima 11

V čem se liší pojetí vašich zájezdů od ostatních cestovek?

Lyžařské zájezdy s CK TRIP se nesou ve jménu osobního přístupu – náš autobus a ochotný řidič zájezd doprovází po celou dobu. Rovněž náš odborný průvodce je v průběhu celého zájezdu k dispozici všem účastníkům se svými znalostmi oblasti i techniky lyžování a navíc má připraven i pestrý program po lyžování. Cílem je, aby se naši zákazníci na své lyžařské dovolené s CK TRIP cítili v přátelské a odborné péči.

Mění se vaši zákazníci?

Jistěže ano. Stoupají nároky na kvalitu poskytovaných služeb, zejména ubytování a stravování. Ve snaze o naplnění představ o bezstarostné lyžařské dovolené naše služby neustále zkvalitňujeme – pokud možno bez navýšení ceny – a navíc nabízíme i zábavný program po lyžování.

CK TRIP zima 12

Program po lyžování?

Průvodce klientům nabízí například vycházku s loučemi k horské chatě a po občerstvení (například svařeným vínem) všichni sjíždějí na vypůjčených saních do údolí. Po lyžování navštěvujeme aquaparky, hrají se turnaje ve stolním tenise a tak dále.

Autobusem na hory

Výhody dopravy autobusem jsou zjevné. Místo několikahodinové koncentrace za volantem svého auta si mohu dát pivo nebo si číst a bezstarostně usnout. Organizaci přenechám průvodci a mou jedinou starostí jsou zážitky.

Zákazníkům s vlastní dopravou ochotně zajistíme cenově výhodné ubytování v penzionu, hotelu, apartmánu, vybavíme je praktickými informacemi na cestu a ve vybraných oblastech jim zajistíme dokonce i slevu na skipasy.

Kromě slev na skipasy poskytuje vaše společnost také jiné, třeba slevy věrnostní, za včasnost, skupinové, dětské?

Ano, všechny tyto slevy poskytujeme, najdete je v katalogu i na našem webu.

Ski free aneb skipas zdarma zní až neuvěřitelně výhodně...

Ski free aneb skipas v ceně zájezdu nabízíme ve speciální předsezonní a posezonní termíny v oblasti Nauders-Reschenpass, Grossglockner-Heiligenblut, v hlavní sezoně i v rodinném lyžařském středisku Feuerkogel.

CK TRIP zima 13

Tištěný katalog jsme prolistovali. Čím byste nalákala vaše příznivce k návštěvě vašich webových stránek www.ck-trip.cz ?

Kromě přehledně členěných zájezdů si můžete prohlédnout bohatou fotogalerii, nechat se inspirovat cestopisy, jako první se dozvíte o slevách a tipech na zájezdy. Nabídka na internetu tištěný katalog přesahuje – zejména v nabídce ubytování pro zájemce s vlastní dopravou.

Jako novinku nabízíme skimapy ke stažení. Můžete si stáhnout kalendář s termíny zájezdů. Nově si na www.ck-trip.cz můžete listovat katalogem CK TRIP ZIMA 2012/13.

CK TRIP zima 14

Slovo na závěr použijeme z vašeho úvodního slova:

Nechte se naším katalogem vylákat na alpské svahy pokryté prašanem, za dalekými výhledy přesahujícími všednost. Nenechte na sebe čekat "manšestr" zrolbovaných svahů, ani vaše místečko na výsluní u sněžného baru a vyražte s námi do Alp!
Váš tým CK TRIP

Autor:

Nejčtenější

2. odborná realitní konference: Panelová diskuze
Pod taktovkou RVI proběhla 2. odborná realitní konference

V úterý 17. října 2017 se v Hotelu Ambassador - Zlatá husa na Václavském náměstí v Praze sešlo na 500 špičkových realitních makléřů a odborníků, aby zde...  celý článek

Inovativní lepení se silou vláken v interiéru a exteriéru.
Inovativní lepení se silou vláken v interiéru a exteriéru

Inovace nejsou doménou jen informačních technologií. Významné pokroky zaznamenávají i materiály pro stavebnictví a domácí kutily. Například takové lepení...  celý článek

Výlovy rybníků přináší zábavu pro celou rodinu. Nechybí ani prodej čerstvých...
Výlovy rybníků nabízejí hodně zábavy a čerstvé ryby za nízké ceny

Máte chuť na čerstvé ryby a ještě nemáte program na podzimní víkendy? Pak je pro vás ideální navštívit výlovy rybníků. Těšit se můžete na akce pro rodiny s...  celý článek

Další z rubriky

Cestování Čechů se mění. Nová rizika vyvíjí tlak na kvalitu služeb.
Cestování Čechů se mění. Nová rizika vyvíjí tlak na kvalitu služeb

Za poslední dva roky se výrazně změnily trendy v cestování. Prioritou ve výběru dovolené je bezpečnost. Cestovní kanceláře proto evidují zvýšený zájem o nové...  celý článek

Zájezdy s německými CK nabízejí prvotřídní služby za skvělou cenu.
Zájezdy s německými CK nabízejí prvotřídní služby za skvělou cenu

Užijte si dovolenou přesně podle svých představ! Můžete se vypravit na okružní plavbu luxusní záoceánskou lodí nebo za dobrou cenu do vyhledávané exotické...  celý článek

Město Si-an v Číně láká i české turisty. Leťte přímou linkou.
Město Si-an v Číně láká i české turisty. Leťte přímou linkou

Navštivte jedno z nejstarších měst Číny, které bylo v řadě významných období hlavním městem a sloužilo jako vstupní brána pro Hedvábnou stezku. Dnes město...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.