Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

CK SHENKOS: Egypt je zemí faraonů, pyramid, řeky Nil a Rudého moře

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Chcete se přenést o několik tisíciletí do minulosti? Máte rádi luxusní ubytování a kvalitní služby? Rádi poznáváte podmořský život? A to vše za příznivé ceny? Egypt je to, co hledáte.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Egypt je zemí faraonů, pyramid, řeky Nil a Rudého moře | foto: Shenko`s s.r.o.

Egypt ze země obestřená tajemstvím, záhadami a mystikou, země protikladů, rozpáleného pouštního písku, životodárného Nilu, země zašlé slávy faraónů, pyramid a ráj pro potápěče. Ležící na pomezí Afriky a Asie.

Egypt se řadí mezi turisticky nejvyhledávanější státy na světě. Je tomu tak i u českých turistů, díky celoročnímu teplému počasí.

Egypt a jeho značnou část zaujímají pouštní a polopouštní oblasti, především Libyjská a Arabská poušť. Pouštní charakter má i poloostrov Sinaj, který patří k Asii.

Nejoblíbenější a nejznámější přímořské letovisko v Egyptě - Hurghada

Původně rybářská vesnice, kterou se Egypt může pyšnit, se postupně rozvíjela v progresivní turistické středisko s mezinárodní klientelou začátkem 80. let. Skládá se ze tří částí: staré centrum Dahar, nové centrum Sakkala a nejnovější centrum Resorts Street. 

Egypt je zemí faraonů, pyramid, řeky Nil a Rudého moře1

Hurghada láká návštěvníky nejen písčitými plážemi a blízkostí atraktivních podmořských korálových útesů ale i její polohou v rozumné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit staroegyptské památky: nejznámější pyramidové pole, kde naleznete 3 největší a nejznámější pyramidy v Gíze, Údolí Králů a Královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám.

Kromě výletů za historií nabízí Egypt a jeho Hurghada výlety na blízké ostrůvky (ostrov Giftun) za neopakovatelným korálovým světem.

Egypt je zemí faraonů, pyramid, řeky Nil a Rudého moře2

Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápěni.

Egypt a jeho Sharm El Sheikh je ráj pro potápěče

Sharm El Sheikh je letovisko ležící na samém jižním cípu Sinaje. Jedna z nejlepších potápěčských lokalit světa slibuje nevšední chvíle také milovníkům golfu.

Tato malá rybářská vesnice během několika posledních let rozkvetla ve světově uznávané moderní letovisko. Velké množství turistů, kteří Egypt navštíví, je každoročně přitahováno nejen luxusními komplexy hotelů, kasiny, diskotékami, množstvím obchůdků a kaváren ale především drsnou krásou okolní krajiny v kontrastu s romantickými zátokami s bohatou podmořskou faunou a florou.

Jen několik desítek metrů od mořského břehu do vzdálenosti 80 km směrem do Arabského zálivu se táhne nádherný korálový útes poskytující útočiště bezpočetnému množství různobarevných živočichů, který uspokojí i ty náročnější příznivce potápění a šnorchlování.

Destinace bývá rozdělována na dvě samostatné části - město a přístav na jihu a luxusní turistické středisko Naama Bay vzdálené 7 kilometrů směrem na sever, které se pyšní v několika zátokách krásnými plážemi a hotely vysokého standardu.

Máte chuť Egypt navštívit? Obraťte se na CK SHENKO´S!

Pokud by jste chtěli Egypt navštívit a dozvědět se více o této krásné zemi, neváhejte se obrátit na cestovní kancelář SHENKO´S, která je na trhu více jak deset let a nabízí vám first minute, last minute, děti zdarma a další z mnoha výhod.

Hotely pro nenáročné klienty, rodiny s dětmi, ale i pro náročnější cestovatele. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem hotelu, pracovníci této cestovní kanceláře vám jistě rádi ochotně poradí.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Další z rubriky

Jaké se dává spropitné u nás a ve světě?

Jaké se dává spropitné u nás a ve světě?

Spropitné je suma, kterou k účtu dobrovolně přidáváme jako projev díků za dobře odvedené služby. Přesná pravidla...

Wellness Hotel Frymburk nabízí lákavé zimní pobytové balíčky

Wellness Hotel Frymburk nabízí lákavé zimní pobytové balíčky.

Prožijte nezapomenutelnou zimu na břehu lipenského jezera, na kterou budete v létě rádi vzpomínat! Zimní dovolená není...

Sehnat levný hostel v Praze není jednoduché

Sehnat levný hostel v Praze není jednoduché.

Praha je častým cílem školních výletů, místem konání nejrůznějších konferencí a událostí, destinací mnoha turistů....

Najdete na iDNES.cz