Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

CK SHENKOS: Egypt je zemí faraonů, pyramid, řeky Nil a Rudého moře

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete se přenést o několik tisíciletí do minulosti? Máte rádi luxusní ubytování a kvalitní služby? Rádi poznáváte podmořský život? A to vše za příznivé ceny? Egypt je to, co hledáte.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Egypt je zemí faraonů, pyramid, řeky Nil a Rudého moře | foto: Shenko`s s.r.o.

Egypt ze země obestřená tajemstvím, záhadami a mystikou, země protikladů, rozpáleného pouštního písku, životodárného Nilu, země zašlé slávy faraónů, pyramid a ráj pro potápěče. Ležící na pomezí Afriky a Asie.

Egypt se řadí mezi turisticky nejvyhledávanější státy na světě. Je tomu tak i u českých turistů, díky celoročnímu teplému počasí.

Egypt a jeho značnou část zaujímají pouštní a polopouštní oblasti, především Libyjská a Arabská poušť. Pouštní charakter má i poloostrov Sinaj, který patří k Asii.

Nejoblíbenější a nejznámější přímořské letovisko v Egyptě - Hurghada

Původně rybářská vesnice, kterou se Egypt může pyšnit, se postupně rozvíjela v progresivní turistické středisko s mezinárodní klientelou začátkem 80. let. Skládá se ze tří částí: staré centrum Dahar, nové centrum Sakkala a nejnovější centrum Resorts Street. 

Egypt je zemí faraonů, pyramid, řeky Nil a Rudého moře1

Hurghada láká návštěvníky nejen písčitými plážemi a blízkostí atraktivních podmořských korálových útesů ale i její polohou v rozumné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit staroegyptské památky: nejznámější pyramidové pole, kde naleznete 3 největší a nejznámější pyramidy v Gíze, Údolí Králů a Královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám.

Kromě výletů za historií nabízí Egypt a jeho Hurghada výlety na blízké ostrůvky (ostrov Giftun) za neopakovatelným korálovým světem.

Egypt je zemí faraonů, pyramid, řeky Nil a Rudého moře2

Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápěni.

Egypt a jeho Sharm El Sheikh je ráj pro potápěče

Sharm El Sheikh je letovisko ležící na samém jižním cípu Sinaje. Jedna z nejlepších potápěčských lokalit světa slibuje nevšední chvíle také milovníkům golfu.

Tato malá rybářská vesnice během několika posledních let rozkvetla ve světově uznávané moderní letovisko. Velké množství turistů, kteří Egypt navštíví, je každoročně přitahováno nejen luxusními komplexy hotelů, kasiny, diskotékami, množstvím obchůdků a kaváren ale především drsnou krásou okolní krajiny v kontrastu s romantickými zátokami s bohatou podmořskou faunou a florou.

Jen několik desítek metrů od mořského břehu do vzdálenosti 80 km směrem do Arabského zálivu se táhne nádherný korálový útes poskytující útočiště bezpočetnému množství různobarevných živočichů, který uspokojí i ty náročnější příznivce potápění a šnorchlování.

Destinace bývá rozdělována na dvě samostatné části - město a přístav na jihu a luxusní turistické středisko Naama Bay vzdálené 7 kilometrů směrem na sever, které se pyšní v několika zátokách krásnými plážemi a hotely vysokého standardu.

Máte chuť Egypt navštívit? Obraťte se na CK SHENKO´S!

Pokud by jste chtěli Egypt navštívit a dozvědět se více o této krásné zemi, neváhejte se obrátit na cestovní kancelář SHENKO´S, která je na trhu více jak deset let a nabízí vám first minute, last minute, děti zdarma a další z mnoha výhod.

Hotely pro nenáročné klienty, rodiny s dětmi, ale i pro náročnější cestovatele. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem hotelu, pracovníci této cestovní kanceláře vám jistě rádi ochotně poradí.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Sehnat správného řemeslníka může být jako sázka do loterie. Někdy to zkrátka nevyjde a výsledný projekt vypadá hůr, než...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Vybíráme vhodnou plechovou střechu pro rekonstrukce

SATJAM Šindel - je až neuvěřitelné do jaké podoby se dá plech zpracovat

Ocel nebo hliník, malý nebo velký formát, barvu klasickou nebo v poslední době velmi oblíbené tmavší odstíny? Nejen...

Další z rubriky

Pár hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Několik hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Nejde o nic ojedinělého. Celé hodiny se snažíte ulovit co nejlevnější letenku do dalekých krajin a najednou ji máte - a...

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Zažijte zlaté časy českého hokeje v muzeu Grévin

Zažijte zlaté časy českého hokeje v muzeu Grévin

Letos uplyne dvacet let od fenomenálního úspěchu českého hokejového týmu na Zimních olympijských hrách v Naganu. Turnaj...

Najdete na iDNES.cz