Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Cítit se a vypadat lépe? Díky Laserovému centru Pardubice snadno

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vypadat svěže, odpočinutě, přitažlivě. To je trend současné doby, který nám nenápadně určují všechny módní časopisy. Mnohem podstatnější však je skutečně se tak cítit. Někdy k tomu stačí příjemná masáž, chromoterapie, návštěva kosmetiky, kadeřníka.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Laserové centrum Pardubice

V případech estetických nedostatků, které nás trápí, efektivně pomůže jednoduchý zákrok estetické medicíny.

L centrum Pardubice klienty hýčká

Vše zmíněné najdete pod jednou střechou v příjemných moderních prostorách se špičkovými zkušenými profesionály v Laserovém centru Pardubice, které poskytuje již 12 let služby dospělým i dětem.

Svoji nabídku laserové centrum neustále rozšiřuje a svým zákazníkům jde skutečně naproti. Spokojení klienti jsou tu alfou a omegou veškerého snažení. Přičteme-li k tomu vysokou profesionalitu všech prováděných zákroků a nabízených služeb, jejich komplexnost i harmonii navozující prostředí, známe důvod pozitivních referencí.

Laserové centrum Pardubice přináší nejenom očekávané výsledky v oblasti estetiky, ale také spojení léčby s příjemným moderním prostředím. Může se pochlubit novými prostorami na adrese: L centrum Pardubice, Jiráskova ulice 2860, Pardubice. Čisté linie, bílá v kombinaci s kovem, květiny jen podtrhují příjemný pocit. Každá vaše návštěva L centra Pardubice se stane radostnou a příjemnou chvílí v každodenním shonu.

Laserové centrum Pardubice

Laserové centrum Pardubice

L centrum Pardubice: špičkové přístroje, odborný personál, moderní prostory

Laserové centrum neusnulo na vavřínech. Ruku v ruce s příjemnými prostorami jde špičkové vybavení. L centrum v Pardubicích se neustále snaží zlepšovat a rozšiřovat nabídku svých služeb. Proto tu najdete špičkové moderní přístroje renomovaných značek, které L centrum Pardubice řadí mezi jedny z nejlépe vybavených středisek laserové a estetické péče v České republice.

L centrum spolupracuje s nejrůznějšími odborníky v oborech, které se váží k činnostem laserového centra. Odborný personál navíc prochází pravidelným školením, které garantuje bezpečné a účinné využití každého z přístrojů.

Laserové centrum Pardubice

Laserové centrum Pardubice

Nabídka služeb L centra Pardubice je bohatá

Estetická medicína, laserová léčba cévních změn, odstranění vrásek, wellness a regenerace, chromoterapie, kosmetika, chemický peeling, miopharma, terapeutické masáže, laserová terapie dětí. V L centru Pardubice léčí laserovými, radiofrekvenčními a vibračními přístroji. Vyhlášené je neinvazivní liposukcí (Accent XL), depilací, úspěchy při odstraňování pigmentace a žilek i zvětšováním rtů implantáty PermaLip.

Přičteme-li k tomu nabídku služeb kadeřnice, módního poradce i psychologa, máme nabídkovou paletu L centra Pardubice kompletní.

Součástí každé vámi vybrané služby je podrobná konzultace s odborným personálem a v případě lékařských zákroků vždy s lékařem (stanovení anamnézy, sepsání parametrů léčby, provedení speciálních zákroků). Profesionální postupy v nabízených službách jsou základem výborných výsledků.

Podrobné informace o Laserovém centru Pardubice, nabídce služeb s ceníky, fotogaleriemi a kontakty najdete na internetových stránkách www.lcentrum.cz.

Autor:

Nejčtenější

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Velkolepý narozeninový open air již ve středu 15. srpna slavnostně odstartuje 15. ročník populárního festivalu Letní...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Další z rubriky

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Léto láká k procházkám v přírodě. Už si ale nemůžeme bezstarostně lehnout do trávy. Klíšťata číhají na každém kroku. A...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Najdete na iDNES.cz