Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Čističe SHARP zařídí ve vašem domě stále čerstvý vzduch

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Viry, pyl, zvířecí srst, domovní prach, roztoči, cigaretový kouř, ale i plísňové houby, to vše způsobuje, že je v našich místnostech často špatný vzduch a hůře se nám dýchá. Chcete dýchat stále čerstvý vzduch? Čističe vzduchu SHARP bezpečně a spolehlivě sníží množství škodlivých látek a zredukují je téměř na nulu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ČISTĚTE VZDUCH TAK, JAK TO DĚLÁ SAMA PŘÍRODA… | foto: PROJEKTMEDIA, s r.o.

Konvenční čističe vzduchu i s několika filtry, mohou hypoteticky prostředí zlepšit, ale nedokážou množství škodlivin radikálně snížit. Čističe vzduchu SHARP s funkcí Plasmacluster včetně zvlhčování dokáží bezpečně a spolehlivě snížit množství škodlivých látek a zredukovat je téměř na nulu,

Získáte tak čerstvý vzduch, který dýcháte například při procházce v lese. Lidé mají rádi vitalitu čerstvého a čistého vzduchu, jako při procházce v přírodě v blízkosti tekoucího potůčku. I tak si budete připadat.

Šest přístrojů v jednom a stále čerstvý vzduch ve vašem domě

Nové čističe vzduchu SHARP s vysokou hustotou iontů Plasmacluster rychle a efektivně vyčistí ovzduší celé místnosti, podstatně sníží alergeny a další látky přenášené vzduchem. Tím získáváte unikátně šest přístrojů v jednom a hlavně stále čerstvý vzduch ve vašem domě.

Ověřená účinnost iontů funkce Plasmacluster, který je součástí čističe vzduchu SHARP:

 • Redukce alergenů z prachových roztočů - Ionty Plasmacluster rozrušují proteiny a odstraňují je ze zadržených alergenů, které vznikají z výkalů prachových roztočů a mrtvých roztočů, a tím se snižuje jejich účinek. Konečně např. i klidný spánek pro všechny alergiky!
 • Redukce plísní - Ionty Plasmacluster rozrušují proteiny buňkových membrán a odstraňují je ze zadržených plísňových povrchů, a tím se potlačují jejich účinky.
 • Redukce virů - Ionty Plasmacluster rozkládají a odstraňují vysílané zašpičatělé proteiny rozptýlených virů a snižují jejich účinky. Ideální pro eliminaci přenosu virových onemocnění ze vzduchu na další osoby!
 • Redukce přetrvávajícího zápachu - Ionty Plasmacluster odstraňují vodík z molekul přetrvávajícího pachu, rozkládají je a odstraňují složky zápachu.
 • Rychlé odstraňování prachu - Jedinečná účinná a výkonná zařízení proudění a cirkulace vzduchu od společnosti Sharp umožňují rychlé odstraňování prachu. Rychlost odstraňování prachu je pouze 8 min. na plochu 13 m² místnosti.
 • Výkonné zvlhčování zvyšuje účinnost iontů Plasmacluster - Rotační disk filtru se automaticky spouští a vypíná podle úrovně vlhkosti v celé místnosti, aby se vlhkost udržela na úrovni 60% a vytvořilo se tak ideálně příjemné prostředí.
  Skvělé pro astmatiky!

široká tryska

Nově vyvinutá dlouhá a široká tryska založena na principech aerodynamiky poskytuje rychlejší a stabilnější proudění vzduchu.

Kromě toho úhel trysky 20° cirkuluje vzduch po místnosti  rychleji, což umožňuje značně rychlé odstraňování prachu a částic, dokonce i ze vzdálených koutů. 

Čističe vzduchu SHARP tak zaručují stále čerstvý vzduch.

Vysoce výkonné filtry

Vysoce výkonné filtry, které obsahují čističe vzduchu SHARP, odstraňují prachové částice mikronové velikosti

 1. Předfiltr s mikronovou mřížkou zachytává mikroskopické prachové částice
  Předfiltr udržuje vysoký výkon HEPA filtru tím, že zabraňuje vstupu mikroskopického prachu do hlavních částí čističe vzduchu. Prach se dá jednoduše setřít nebo smýt z filtru bez odejmutí panelu. Není potřeba předfiltr měnit.
 2. Umyvatelný dezodorizační filtr odstraňuje zápachy
  Abychom měli v domě čerstvý vzduch, musí být bez zápachů. Schopnost odstraňování zápachů dezodorizačního filtru se dá lehce obnovit pravidelným omýváním od prachu a nečistot. Filtr se dá opakovaně umývat, takže není potřeba ho měnit.
 3. Antimikrobiální HEPA filtr zachytává i prachové částice z domácnosti už od velikosti 0,3 mikronu!
  Antimikrobiální HEPA filtr zachytává 99,97% 0,3-mikronových prachových částic z domácnosti, a tím vykonává téměř perfektní odstraňování prachu. Tento vysoký výkon se dá udržet po dlouhou dobu použití. 

Výkonné zvlhčování

Čističe vzduchu SHARP prodává a servisuje společnost PROJEKTMEDIA, s r.o. Více informací k tomuto zabijáku virů a ošetřovateli domácí pohody na
tel. čísle: 274 021 811 nebo na www.projektmedia.cz.

Výhody čističe vzduchu, který zajišťuje zdravý a čerstvý vzduch, byly prokázány oficiálními testovacími instituty po celém světě, a také i u nás. 

Výsledky sledování


Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Další z rubriky

Adam je chodící reklama na Janské Lázně, říkají v Kyjově

Adam je chodící reklama na Janské Lázně, říkají v Kyjově.

Desetiletý Adam je po těžké operaci mozkového nádoru. Do dětské léčebny Vesna v Janských Lázních jezdí s maminkou sedm...

Vývoj restauratérství a hoteliérství sahá až do dob Mezopotámie

Vývoj restauratérství a hoteliérství sahá až do dob Mezopotámie.

Člověk je nejen tvor společenský, ale také pohostinný. Původně znamenala pohostinnost bezplatné poskytnutí jídla a...

Nastává doba dřevěná. Dejte jí prostor, dáte ho i sobě

Nastává doba dřevěná. Dejte jí prostor, dáte ho i sobě.

Můžete namítnout, že doba dřevěná nikdy neskončila. Je to pravda, ale i není. Poslední desetiletí zatlačila dřevo do...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.