Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Čističe SHARP zařídí ve vašem domě stále čerstvý vzduch

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Viry, pyl, zvířecí srst, domovní prach, roztoči, cigaretový kouř, ale i plísňové houby, to vše způsobuje, že je v našich místnostech často špatný vzduch a hůře se nám dýchá. Chcete dýchat stále čerstvý vzduch? Čističe vzduchu SHARP bezpečně a spolehlivě sníží množství škodlivých látek a zredukují je téměř na nulu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ČISTĚTE VZDUCH TAK, JAK TO DĚLÁ SAMA PŘÍRODA… | foto: PROJEKTMEDIA, s r.o.

Konvenční čističe vzduchu i s několika filtry, mohou hypoteticky prostředí zlepšit, ale nedokážou množství škodlivin radikálně snížit. Čističe vzduchu SHARP s funkcí Plasmacluster včetně zvlhčování dokáží bezpečně a spolehlivě snížit množství škodlivých látek a zredukovat je téměř na nulu,

Získáte tak čerstvý vzduch, který dýcháte například při procházce v lese. Lidé mají rádi vitalitu čerstvého a čistého vzduchu, jako při procházce v přírodě v blízkosti tekoucího potůčku. I tak si budete připadat.

Šest přístrojů v jednom a stále čerstvý vzduch ve vašem domě

Nové čističe vzduchu SHARP s vysokou hustotou iontů Plasmacluster rychle a efektivně vyčistí ovzduší celé místnosti, podstatně sníží alergeny a další látky přenášené vzduchem. Tím získáváte unikátně šest přístrojů v jednom a hlavně stále čerstvý vzduch ve vašem domě.

Ověřená účinnost iontů funkce Plasmacluster, který je součástí čističe vzduchu SHARP:

 • Redukce alergenů z prachových roztočů - Ionty Plasmacluster rozrušují proteiny a odstraňují je ze zadržených alergenů, které vznikají z výkalů prachových roztočů a mrtvých roztočů, a tím se snižuje jejich účinek. Konečně např. i klidný spánek pro všechny alergiky!
 • Redukce plísní - Ionty Plasmacluster rozrušují proteiny buňkových membrán a odstraňují je ze zadržených plísňových povrchů, a tím se potlačují jejich účinky.
 • Redukce virů - Ionty Plasmacluster rozkládají a odstraňují vysílané zašpičatělé proteiny rozptýlených virů a snižují jejich účinky. Ideální pro eliminaci přenosu virových onemocnění ze vzduchu na další osoby!
 • Redukce přetrvávajícího zápachu - Ionty Plasmacluster odstraňují vodík z molekul přetrvávajícího pachu, rozkládají je a odstraňují složky zápachu.
 • Rychlé odstraňování prachu - Jedinečná účinná a výkonná zařízení proudění a cirkulace vzduchu od společnosti Sharp umožňují rychlé odstraňování prachu. Rychlost odstraňování prachu je pouze 8 min. na plochu 13 m² místnosti.
 • Výkonné zvlhčování zvyšuje účinnost iontů Plasmacluster - Rotační disk filtru se automaticky spouští a vypíná podle úrovně vlhkosti v celé místnosti, aby se vlhkost udržela na úrovni 60% a vytvořilo se tak ideálně příjemné prostředí.
  Skvělé pro astmatiky!

široká tryska

Nově vyvinutá dlouhá a široká tryska založena na principech aerodynamiky poskytuje rychlejší a stabilnější proudění vzduchu.

Kromě toho úhel trysky 20° cirkuluje vzduch po místnosti  rychleji, což umožňuje značně rychlé odstraňování prachu a částic, dokonce i ze vzdálených koutů. 

Čističe vzduchu SHARP tak zaručují stále čerstvý vzduch.

Vysoce výkonné filtry

Vysoce výkonné filtry, které obsahují čističe vzduchu SHARP, odstraňují prachové částice mikronové velikosti

 1. Předfiltr s mikronovou mřížkou zachytává mikroskopické prachové částice
  Předfiltr udržuje vysoký výkon HEPA filtru tím, že zabraňuje vstupu mikroskopického prachu do hlavních částí čističe vzduchu. Prach se dá jednoduše setřít nebo smýt z filtru bez odejmutí panelu. Není potřeba předfiltr měnit.
 2. Umyvatelný dezodorizační filtr odstraňuje zápachy
  Abychom měli v domě čerstvý vzduch, musí být bez zápachů. Schopnost odstraňování zápachů dezodorizačního filtru se dá lehce obnovit pravidelným omýváním od prachu a nečistot. Filtr se dá opakovaně umývat, takže není potřeba ho měnit.
 3. Antimikrobiální HEPA filtr zachytává i prachové částice z domácnosti už od velikosti 0,3 mikronu!
  Antimikrobiální HEPA filtr zachytává 99,97% 0,3-mikronových prachových částic z domácnosti, a tím vykonává téměř perfektní odstraňování prachu. Tento vysoký výkon se dá udržet po dlouhou dobu použití. 

Výkonné zvlhčování

Čističe vzduchu SHARP prodává a servisuje společnost PROJEKTMEDIA, s r.o. Více informací k tomuto zabijáku virů a ošetřovateli domácí pohody na
tel. čísle: 274 021 811 nebo na www.projektmedia.cz.

Výhody čističe vzduchu, který zajišťuje zdravý a čerstvý vzduch, byly prokázány oficiálními testovacími instituty po celém světě, a také i u nás. 

Výsledky sledování


Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

Nejsou lidi. Tímto povzdechem shrnuje většina personalistů aktuální situaci na pracovním trhu. A začíná přemýšlet: Jak...

Dorotheum představí Reynkovy grafiky, jež se po letech vrací do Česka

Bohuslav Reynek: Návrat / Retour, Pieta s růžemi, suchá jehla s monotypem

Aukční dům Dorotheum otevře podzimní sezónu ve velkém stylu. Pouhý rok po úspěšném projektu Bohuslav Reynek 99+1 zahájí...

Pasivní bydlení: roli hraje úspora, ale i komfort

Výstavba rodinných domů ALEA v Říčanech u Brna

Zelené technologie se při výstavbách bydlení masivně prosazují také v Česku. Za posledních dvacet let ušly dlouhou...

Najdete na iDNES.cz