Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Čím si v zimě zatopíte? Zajistěte si spolehlivý dovoz paliva

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud se rozhodnete pro topení dřevěnými briketami či peletami, potřebujete každý rok koupit a dopravit domů několik tun paliva. Jak na to? Sežeňte si spolehlivého dodavatele, který vám prodá kvalitní ekopaliva a zařídí dodávku až do skladu, nebo přímo k vám do domu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prodej a rozvoz CDP Ekopaliva | foto: ahr

Moje kamarádka trávila dovolenou u své sestry nedaleko Plzně, když švagr oznámil, že dorazí objednané pelety. Sestry se připravily, že budou stejně jako vloni potit krev - nosit patnáctikilové balíky z Avie a ručně je skládat na místo určení. Realita však byla, pro potěšení všech, zcela jiná.

Cisterna u zákazníka

K velkému nadšení dětí přijel kamión s ještěrkou na ocase a během chvilky měl řidič naskládané pelety přesně tam, kam si švagr ukázal. Nemusím zdůrazňovat, že oslněny nezůstaly pouze děti. Kamarádka celou akci komentovala slovy: "To jsi měl říct, že to dovezou Řebíčkovic Ekopaliva!"

Možná to zní jako dojemný příběh do reklamy, pravdou však zůstává, že způsob dovozu firmou CDP Ekopaliva s.r.o. se stává populární.

Cisterna při foukáníZpůsobilosti CDP Ekopaliva jsou totiž na českém trhu naprosto výjimečné. CDP Ekopaliva vozí již rok pelety do rodinných domů také cisternou s vážním systémem, takže po půl hodině akce obdržíte protokol o vážení, zaplatíte řidiči kartou a za rok se zase uvidíte.

Právě na spolehlivosti, kvalitním zboží a komfortních doplňkových službách si zakládá společnost CDP Ekopaliva. Společnost je klíčovým dodavatelem dřevěných paliv ve středních Čechách, nicméně obsluhuje díky efektivní logistice okruh asi 100 kilometrů od Prahy. Její zákazníci jsou tedy i z Liberecka, Ústecka, Plzeňska či východních Čech.

Dřevěné brikety a krbové dřevo

Široký sortiment CDP Ekopaliv zahrnuje kvalitní krbové dřevo i dřevěné uhlí, důraz je však kladen na moderní ekopaliva - brikety a pelety. Zboží si můžete objednat přes internet nebo ho přímo vybrat v prodejních skladech v Praze-Miškovicích a na Křivoklátě.

Dřevěná briketa - detail

Díky tomu máte jistotu, že palivo vždy seženete - ve skladech se nachází běžně 1 000 tun osvědčených druhů paliv.
Nákup kvalitního zboží ale tvoří jen polovinu úspěchu. Jak každý uživatel krbu či kotle na dřevo ví, neméně důležitá je i doprava paliva do sklepa či kotelny. A právě v této oblasti nabízí společnost CDP Ekopaliva bezkonkurenční služby.

Výhody dodávky s CDP Ekopaliva

Společnost disponuje mnoha typy dopravní techniky, od kompaktních aut pro Prahu, přes klasické auto s hydraulickou rukou až po cisternu či speciální soupravu až na 24t včetně terénní "ještěrky".

Nakládka dřevěných briket

Dodávka paliv či ekopaliv se tak dostane opravdu až na místo určení, bez zbytečné námahy a složitého tahání paliv v rukou. Řidiči společnosti jsou vyškoleni v řízení speciálních technických manipulátorů a ochotně vám zavezou zboží, kam potřebujete.

Další služby spojené s dodávkou paliv:

  • Platební terminál na karty v každém autě.
  • Obsluha až 100 km od Prahy.
  • Orientace na koncového zákazníka – spolehlivá dodávka každý rok

Paliva i ekopaliva

Certifikované peletyV nabídce jsou kvalitní pelety – drobné "válečky" o průměru 6 mm vyráběné lisováním dřevěných pilin bez použití pojidel či chemických přísad. Hlavní výhodou je snadná manipulace, která umožňuje použití automatického dopravníku na přikládání pelet do kotle – zařízení tak vyžaduje minimální obsluhu. Získáte komfort podobný topení plynem, ale za nižší cenu.

V nabídce si ale můžete vybrat hned z několika druhů dřevěných briket, ať už do krbů či kotlů na dřevo. Podobně rozsáhlou nabídku najdete i v oblasti krbového dřeva.

Kvalita především

Takřka všechny pelety, brikety i další zboží pochází od místních výrobců. Česká republika je z principu závislá na dovozu paliv ze zahraničí, ale CDP se snaží o lokální spolupráci a podporu místních výrobců. Z toho vyplývá několik nezanedbatelných výhod.

Jednak můžete mít dobrý pocit, že nezatěžujete životní prostředí dalšími emisemi CO2 kvůli složité dopravě. Kromě toho ale víte, že kupujete kvalitní certifikované zboží od ověřených dodavatelů. Ostatně, dovoz levného nekvalitního zboží je známá praxe i v oblasti ekopaliv. Budete radši topit peletami ze Sázavy a grilovat na uhlí z Křivoklátu, anebo z Charkova?

Manipulátor s briketamiCDP Ekopaliva je výjimečná svou orientací na koncového zákazníka - rodinný dům, školu, obec - nezabývá se vývozem do zahraničí a nehledá nejvýnosnější cestu, ale dlouhodobý zákaznický vztah.

Uvažujete-li tedy, čím v budoucnu topit při stále rostoucích cenách uhlí, plynu i elektřiny, CDP Ekopaliva znamenají další plus pro dřevo, které už tak předstihuje konkurenci v celé řadě parametrů.

 Kontakt
 Sklady
CDP Ekopaliva s.r.o.
Marek Řebíček
Tel.: 603574374
Sklad Praha 9 - Miškovice
Polabská 1/53, PSČ: 196 00
Areál VIN AGRO
www.cdp-ekopaliva.cz  Sklad Křivoklát
areál Charcoal 1. Křivoklátská lesní s.r.o.
Karlova Ves 60

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Pro jakou podlahu se rozhodnout? Poradíme vám

Pro jakou podlahu se rozhodnout? Poradíme vám!

Výběr podlahy je jedním z klíčových kroků při řešení každého interiéru. Podlaha už není v současnosti považována za...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Ekologické svícení

Světlovody

Trend moderního bydlení je jasný- přirozené a účelné prostory, které člověku dovolují relaxovat a plnohodnotně trávit...

Najdete na iDNES.cz