Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Chytré hodinky připojíte k iPhonu i k počítači

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Již delší dobu se vedou v médiích debaty, o tom kdo z výrobců chytrých mobilních telefonů nabídne vychytanější hodinky. Lze konstatovat, že zajímavým způsobem do tohoto souboje zasáhl leader jiného oboru - finská firma SUUNTO. Ta svými novými multisportovními hodinkami Ambit3 výrobce telefonů prostě předběhla.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chytré hodinky k iPhonu | foto: H.S.H. Sport s.r.o.

Suunto Ambit3 je již třetí generace multisportovních a outdoorových hodinek se sporttesterem. Ambit3 disponují technologii Bluetooth 4 SMART a díky ní se můžete kdykoliv spojit se svým iPhonem či iPadem a s novým firmwarem také s mobily vybavené Androidem verze 4.4 a vyšší. Hodinky, stejně jako předchozí generace Ambit2, lze samozřejmě propojit s počítačem, ať již jde o platformu Windows, nebo Apple.

Sdílím tedy jsem

Je to snadné a ještě k tomu zábavné! Stačí si do svého iPhonu nebo iPadu zdarma stáhnout a nainstalovat aplikaci Movescount Suunto a můžete začít. Po spárování s Ambit3 svůj malý outdoorový odolný počítač ovládáte právě touto aplikací a do ní také stahujete absolvované aktivity.

Sdílet aktivity není už jen o počtu kilometrů, čase a absolvované trase. Kombinace AMBIT3 a iPhone umožňuje v průběhu aktivity pořizovat fotografie, které se automaticky do dané aktivity uloží. V aplikaci si také můžete vytvořit krátká videa o tom, kde jste se zrovna pohybovali a užívali svět sportu či outdooru. V nich se objeví i vaše fotografie přesně v místě, kde byly pořízeny. Tato videa skvěle ukáží vašim přátelům, jak jste si s atraktivní trasou poradili. Videa můžete sdílet prostřednictvím Facebooku, Twitteru nebo je zaslat emailem.

Pěkný příklad vidíte na videu kde skialpinista Kilian Jornet zdolává hřeben v Národním Parku Deneli v USA.

Chytré hodinky k iPhonu

Rozšířené zobrazení

V průběhu cvičení máte možnost sledovat svou aktivitu i na iPhone, protože telefon slouží jako další obrazovka, vhodná pro sledování většího objemu informací. To oceňují zejména cyklisté, kteří si hodinky i iPhone umisťují na řídítka.

Zprávy a hovory v hodinkách

Samozřejmě, že komunikace mezi zařízeními funguje i opačným směrem. Jste na horách na celodenním výšlapu a při nepříznivém počasí máte mobil schovaný v batohu nebo zrovna trénujete a sbíráte další kilometry. V případě, že vám někdo zavolá, zobrazí se na vašich hodinkách informace o tom, kdo vám volá a můžete se tedy rozhodnout, zda hovor chcete řešit hned nebo později. Obdobně to funguje s příchozími SMS a emaily.

Smart Belt – chytrý hrudní pás s pamětí

V případě že rádi provozujete kontaktní sporty a sporty kde nechcete mít hodinky na ruce, ale chcete znát svoji fyzickou zátěž, je pro vás Ambit 3 ideální. Standardně dodávaný SmartBelt má svou vlastní paměť. Můžete tak boxovat nebo hrát basketball pouze s hrudním pásem a po přiblížení k hodinkám se vám data automaticky přenesou. Tento hrudní pás lze navíc i přímo spojit s telefonem.

Monitoring celodenní aktivity

Hodinky mají v sobě zabudovanou funkci fitness náramků, protože dokáží sledovat vaši denní aktivitu 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Ambit3 umí díky akcelerometru také počítat bazény při plavání.

Ambit3 umožňuje nové zajímavé dimenze a zážitky při sportu – a to nejen venku. Díky spojení dvou zařízení mizí omezení sportování, protože vodotěsné hodinky můžete vzít s sebou i tam, kdy byste svůj mobil nechtěli vystavit poškození.

Chytré hodinky k iPhonu

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Backend Stories odhalují originální příběhy ze světa IT budoucnosti

Backend Stories odhalují příběhy z IT budoucnosti

Vědeckofantastická povídková edice Backend Stories inspirovaná světem IT přichází po loňském úspěšném debutu 100...

Najdete na iDNES.cz