Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chtějte víc. fgFORTE vyrábí lepší baterie

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Potřebujete pro svůj provoz prvotřídní akumulátory s vysokým výkonem a za dobrou cenu? Dopřejte si lepší baterie od tradiční české firmy fgFORTE a už nebudete chtít jiné!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chtějte víc. fgFORTE vyrábí lepší baterie | foto: FGFORTE

Firma fgFORTE byla založena již v roce 2003. Zaměřuje se na výrobu, prodej a servis akumulátorů a dnes patří mezi klíčové hráče na trhu průmyslovými bateriemi. Za 13 let svého působení získala cenné zkušenosti a řadu významných klientů, kteří oceňují velmi dobrý poměr kvality a ceny jejích výrobků.

Chtějte víc. fgFORTE vyrábí lepší baterie

Vyrábí a neustále vyvíjí řadu typů průmyslových akumulátorů, především olověné akumulátory s tekutým či gelovým elektrolytem, nikl kadmiové akumulátory a lithiové akumulátory. Tyto výrobky najdou uplatnění v energetice, záložním napájení UPS, manipulační technice, čisticích strojích a zvedacích plošinách, vlacích a dopravě, obnovitelných zdrojích energie, telekomunikačních systémech nebo leteckém, petrolejářském a důlním průmyslu. Zkrátka možnosti jejich využití jsou skutečně široké, a to navíc v důležitých oblastech, kde závisí i na lidských životech.

Nejen lepší baterie, ale i profesionální služby

Spolehnout se můžete i na dostatečnou technickou podporu, odborné poradenství a rozšířené záruky. Poprodejní servis je samozřejmostí. Profesionální tým s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi zajišťuje kompletaci a montáž staničních i trakčních baterií, jejich opravy, revitalizace a výměny. Nabízejí také poradenství, konzultace a optimalizace individuálních systémů napájení.

Chtějte víc. fgFORTE vyrábí lepší baterie

Každý klient je pro tuto firmu stejně důležitý, kvalifikovaní pracovníci jsou připraveni flexibilně řešit nejen standardní projekty, ale i vaše individuální případy, které vyžadují speciální přístup.

Firma fgFORTE se věnuje i charitě a zajímá se o šetrnější dopad na životní prostředí

Sídlo firmy fgFORTE včetně logistického centra, přilehlých skladů, výroby a montáže se nachází v krásném novém areálu ve městě Kroměříži, které patří mezi nejkrásnější a nejnavštěvovanější města na Moravě. Přestože jsou výrobky firmy oblíbené i v zahraničí, společnost fgFORTE primárně cílí na tuzemský trh a podílí se na zkvalitňování života ve svém okolí. Pravidelně také přispívá na charitu.

Investice do vývoje přináší stále lepší a lepší baterie pro vaše aplikace

Vedle obchodních a výrobních činností se firma fgFORTE věnuje také souvisejícímu výzkumu a vývoji a je stabilním a vyhledávaným partnerem pro společnosti řešící bateriové napájecí systémy, skladování energie nebo trakční pohony z baterií.

Chtějte víc. fgFORTE vyrábí lepší baterie

Díky spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně se společnost fgFORTE významně posunula ve výzkumu baterií. Unikátní spolupráce těchto subjektů totiž před časem nastartovala výzkum na poli vodivých polymerů v oblasti průmyslových akumulátorů. Cílem tohoto výzkumu je nejen prodloužení životnosti akumulátorové baterie bez ztráty technických parametrů, ale i šetrnější dopad na životní prostředí. Díky velkému přínosu tohoto projektu získala společnost fgFORTE inovační grant z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Více informací o společnosti fgFORTE, která vyrábí lepší baterie, najdete na www.fg-forte.cz.

Chtějte víc. fgFORTE vyrábí lepší baterie
Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Firma Koltico se specializuje na pneumatiky Nokian a Trelleborg

Firma Koltico se specializuje na pneumatiky Nokian a Trelleborg.

Představujeme čtyři nové rozměry pneumatik řady CT. Tato pneumatika byla původně vyvinuta pro extrémně vysoká zatížení...

Jak postupovat při převodu nemovitosti? Kupní a darovací smlouva

Jak postupovat při převodu nemovitosti? Kupní a darovací smlouva

Kupní, ale i například darovací, smlouva na převod nemovitosti je první fází převodu. Tou druhou je pak vklad do...

VaK vyjednal zlevnění vody na Zlínsku o korunu

Výroba pitné vody je záležitost drahá a komplikovaná.

V roce 2018 zaplatí obyvatelé Zlínska za vodné a stočné 85,71 Kč za kubický metr, což je o korunu méně než v roce 2017....

Najdete na iDNES.cz