Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chrudimská tradice práce s kovy stále žije

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Tramonta Chrudim navázala na místní výrobní a montážní tradici a svůj sortiment rozšířila během deseti let na deset samostatných oblastí. Ve všech si však zachovala kvalitu služeb a preciznost provedení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tramonta Chrudim | foto: aje

Tramonta Chrudim, s. r. o., se hlásí k odkazu úspěšné výroby dopravních systémů Transporty a známé polistopadové firmy Tramo Chrudim. Tramonta Chrudim vznikla osamostatněním montážní divize a již více než deset let rozvíjí svůj potenciál i sortiment.

Výrobky do Čech i do zahraničí

Do rozmanité práce s kovy promítá své letité zkušenosti. Do praxe převádí koncept komplexního dodavatelství - na výrobu navazuje odborná montáž podpořená dílčími službami. Tramonta Chrudim se tak vyprofilovala v dodavatele kovových výrobků nejen na míru, ale také od A do Z.

Práce firmy Tramonta Chrudim

Desatero řemesel firmy Tramonta Chrudim

1) Výroba ocelových konstrukcí je hlavním pilířem firmy. Tramonta Chrudim je schopna dodat ocelové konstrukce jako výrobní a skladové haly, technologické linky, údržbářské plošiny či dopravní mosty, stejně jako regálové systémy a drobnější konstrukce.

2) Na hlavní výrobu navazuje sekce montážní. Montáž na místě a povrchové úpravy konstrukce mohou být součástí komplexní dodávky, montáž ale Tramonta Chrudim zajišťuje také samostatně pro firmy, které nedisponují vlastní potřebnou kapacitou a zařízením.

3) Výroba dopravníků a jejich montáž navazuje na výrobu ocelových konstrukcí. Firma vyrábí pásové, deskové, podlahové, podvěsné, řetězové dopravníky, redlery i elevátory, na míru může dodat i shrnovače, násypky, zásobníky a jiné doplňky.

4) Stavební zámečnictví, strojní a zámečnická výroba odráží zkušenosti z velkovýroby a využívá jich i pro uspokojení drobnějších zákazníků. Vyrobit i namontovat tak lze schodiště, zábradlí či markýzy. Šíře výrobního sortimentu je na jeden článek příliš rozsáhlá.

5) Dodávka a montáž technologických zařízení je zaměřena na dřevozpracující či automobilový průmysl, na slévárny, kamenolomy a pískovny.

6) Montáž a servis jeřábových drah a mostových jeřábů provádí Tramonta Chrudim včetně geodetického zaměření.

7) Jeřábnické práce jsou pro montáž nezbytné. Pro potřeby klientů má firma také vyhrazen autojeřáb AD 080 s nosností do 8000 kg, který je vhodný pro přemisťování břemen i pro běžné práce montážní a stavební.

8) Díky vlastní autodopravě se cena za dovoz objednaných kovových výrobků zlevňuje. Pro zajištění vnitrostátní přepravy Tramonta Chrudim používá vozy Iveco E75ML a Ford Tranzit Maxi.

9) Servis vozidlových chladniček MCH 20 - SA, vhodných do lokomotiv a nákladních automobilů. Možná jako poskytovaná služba na první pohled nezapadá do konceptu firmy, přesto je u zákazníků hojně využívaná.

10) Prodej technických plynů je vzhledem k oboru výroby samozřejmý - firma může zaručit držení kompletního spektra technických plynů SIAD skladem.

Stroj firmy Tramonta Chrudim

Tramonta Chrudim, s. r. o., se během vývoje stala partnerem českých i zahraničních firem. Dodává kompletní řešení pro Škodu Mladá Boleslav, montáže zajišťuje např. pro firmy Strojírny Podzimek, Asamer, VCES Praha, a to nejen v České republice, ale i ve Velké Británii, v Rusku nebo na Kypru.

Fotografie realizací firmy Tramonta Chrudim si můžete prohlédnout na stránkách www.tramontachrudim.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Najdete na iDNES.cz