Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chraňte svou chatu a vracejte se domů bez obav

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Odjíždíte vždy ze své víkendové nemovitosti plni nejistoty, jestli jste vše pořádně zabezpečili před zloději? Všetečná sousedka vaši chatu ve dne v noci neuhlídá, pořiďte si bezpečnostní systém!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chraňte svou chatu a vracejte se domů bez obav | foto: CENTR PCO, s.r.o.

Na chalupu, do malého obchodu či dokonce do garáže není potřeba složitý systém, který by bránil váš majetek. Využijte samostatný GSM minialarm EPIR 3, který je uživatelsky přívětivý na ovládání, ale zároveň toho dokáže více, než byste čekali. Přiblíží vám ho Vladimír Milda ze společnosti CENTR PCO s.r.o.

Jak EPIR3 jedná při narušení bezpečnosti? A jaké přednosti tento minialarm má?
Jakékoliv narušení bezpečnosti hlídaného objektu vám automaticky nahlásí SMS zprávou, zavoláním, nebo podá hlášku na non-stop službu PCO - Pultu Centrální Ochrany. Dispečeři PCO obratem zajistí kontrolu objektu mobilní hlídkou. Jeho velkou předností je, že za použití solární sady nepotřebujete mít v hlídaném objektu zavedenou elektřinu. Skvěle se tak hodí pro ochranu menších nemovitostí, jako jsou chaty, chalupy, menší byty, domky garáže, altány, karavany a malé obchody. EPIR 3 je jednoduché a přitom plně profesionální řešení, které je na českém trhu jedinečné.

Chraňte svou chatu a vracejte se domů bez obav

Čím je tento bezpečnostní systém vybaven?
Univerzální a flexibilní minialarm EPIR 3 má v sobě zabudovaný detektor pohybu, který správně rozezná pohyb vašeho zvířecího mazlíčka od pohybu nežádoucí osoby. Je také vybaven integrovaným bezdrátovým modulem, mikrofonem pro skrytý odposlech, čidlo teploty a záložní baterii, která po výpadku hlavního napájení vydrží minialarm napájet až 24 hodin.

Je jeho instalace a následné ovládání složité?
Samotná instalace EPIR 3 se skládá ze 3 jednoduchých kroků a zvládne ji do 5 minut opravdu každý. Pro všechny případy ale máme připravenu hot-line. EPIR 3 může být konfigurován pomocí konfiguračního programu, který je k dispozici v češtině a zdarma prostřednictvím USB či internetu, nebo klasicky pomocí SMS zpráv. Poté ji můžete ovládat několika způsoby, který běžný uživatel zná – prozvoněním nebo SMS na telefon, SW aplikací v mobilu nebo na počítači nebo také klasicky přidáním klávesnice nebo dálkového ovladače.

Chraňte svou chatu a vracejte se domů bez obav

Software Eldes Configuration Tool je z nabízených způsobů programování nejrychlejším a nejjednodušším. Pro systém EPIR 3 nabízí více možností, například flexibilní řízení poplašných zpráv nebo plánovač pro automatické úlohy systému.

Je možné systém rozšířit nebo doplnit?
Vestavěný bezdrátový modul poskytuje možnosti rozšíření rozsahu systému až o 16 dalších Eldes bezdrátových zařízení, jako jsou například detektory kouře, sirény, dveřní či okenní senzory a senzory zaplavení.

Kolik uživatelů může EPIR3 zároveň používat?
Při každé události, jako je neoprávněné vniknutí, výpadek proudu nebo potencionální nebezpečí, může být okamžitě upozorněno až 10 autorizovaných uživatelů. Umožňuje také připojení na jakoukoli monitorovací službu PCO - Pultu Centrální Ochrany v ČR.

Chraňte svou chatu a vracejte se domů bez obav

Kompletní minialarm EPIR 3 s možností napojení na PCO stojí méně než               5 000,-Kč a lze ho zakoupit na e-shopu www.alarmprodej.cz a také u montážních partnerů a distributorů ELDES. Výhradním dovozcem pro český trh a provozovatelem e-shopu www.alarmprodej.cz je společnost  CENTR PCO s.r.o. , která jako jedna z mála firem v České republice získala nejvyšší stupeň bezpečnostní certifikace pultu centrální ochrany podle ČSN EN ISO/IEC 17020.

CENTR PCO s.r.o. střeží komerční budovy i soukromé rodinné domy a byty. Mezi hlídanými objekty jsou také ty s vyšším rizikem, jako jsou banky, zlatnictví, kostely a muzea. Společnost CENTR PCO garantuje špičkovou kvalitu a profesionální přístup. Vizitkou její práce je spokojenost klientů, jejichž počet se neustále rozšiřuje. Více informací o CENTR PCO s.r.o. najdete na www.centrpco.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Další z rubriky

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Najdete na iDNES.cz