Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chovatelské potřeby Dinomarket

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Široký sortiment krmiv, pamlsků, pelíšků, hraček a dalších doplňků pro psy, kočky i ty nejmenší domácí mazlíčky. To vše nabízí chovatelské potřeby Dinomarket.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Petra Jurková - Chovatelské potřeby Dinomarket | foto: Petra Jurková

Obchod s chovatelskými potřebami Dinomarket, který se nachází v Brně na ulici Bělohorská 45, vznikl v roce 2003. K hlavnímu sortimentu patří chovatelské potřeby pro psy, kočky, ptáky a další domácí mazlíčky.

Nakoupit zde zákazníci mohou např. kvalitní a odzkoušenou výživu renomovaných světových značek, podestýlky, obojky, vodítka, náhubky, kosmetiku, přepravky, pelíšky, škrabadla, hračky, pamlsky, okrajově i potřeby pro teraristiku, akvaristiku a pro koně.

Chovatelské potřeby Dinomarket - pesV roce 2008 bylo podnikání rozšířeno o internetový obchod www.dinomarket.cz. Online prodejna nabízí široký sortiment chovatelských potřeb za příznivé ceny. Nabídka zboží je neustále aktualizována a doplňována. Na každý měsíc je připravena speciální akce, kdy zákazníci mohou nakoupit různé zboží za výrazně nižší ceny.

Na internetových stránkách je nabízeno i pojištění pro psy, neboť člověk nikdy neví, kdy může jeho pes náhle onemocnět, přijít k úrazu nebo kdy způsobí škodu někomu jinému.

Chovatelské potřeby Dinomarket - Petra JurkováDinomarketu není také lhostejný osud opuštěných zvířat, a proto jim aktivně pomáhá. Na svých stránkách také zveřejňuje seznam psích útulků v České a Slovenské republice, kde si zájemci mohou osvojit domácího mazlíčka nebo alespoň finančně nebo materiálně přispět na zvířata v nouzi.

Cílem obchodu Dinomarket je držet ceny na co nejnižší úrovni, zároveň zajišťovat profesionalitu a odbornost prodeje. Proto školený personál neustále sleduje aktuální vývoj trhu a novinky v oblasti chovatelských potřeb a snaží se zákazníkům dodat vždy co nejširší výběr toho nejlepšího zboží. Hlavní snahou je poskytnout zákazníkům maximum včetně přátelského a osobního přístupu. Spokojení zákazníci, kteří se do Dinomarketu vracejí, jsou nejlepší odměnou.

Více naleznete na: www.dinomarket.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Obložte stěnu kamenem

Obložte stěnu kamenem

Keramický obklad sice díky kvalitnímu tisku může docela věrně napodobit i kamenné struktury. Pravý kámen však svou...

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®.

Zastavme se v dnešní uspěchané době a připravme si své oblíbené jídlo poctivým způsobem - pomalým vařením. Že na...

Orbit už podruhé oplácí úsměvy, zapojte se i Vy

Orbit už podruhé oplácí úsměvy, zapojte se i Vy.

Úsměv je někdy to nejkrásnější, co Vás během dne může potkat, speciálně ten dětský. Ne všechny děti ale mají k úsměvu...

Najdete na iDNES.cz