To nejlepší do piva je český chmel, žatecké Chmelařství přijímá nové lidi

Komerční sdělení   0:02aktualizováno  0:02 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Někdy je nazýván také naším „zeleným zlatem“. Určitě svoji kvalitou nejlepší na světě. Jeho aroma a vyvážená hořkost je optimální do českých ležáků, ale také do ležáků v celém světě, kam se vyváží až 80 % české produkce chmele.

Chmelařství, družstvo Žatec chce zvýšit počet výrobních zaměstnanců v hlavním pracovním poměru. | foto: Chmelařství, družstvo Žatec

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mgr. Zdeněk Rosa, předseda představenstva Chmelařství, družstvo Žatec nám však prozradil více i o širokém sortimentu služeb, které ještě poskytují.

Chmelařství, družstvo Žatec

Mostecká 2580, Žatec
tel.: 415 733 709
www.chmelarstvi.cz

Chmelařství, družstvo Žatec

Chmelařské muzeum v Žatci
Největší expozice svého druhu na světě. Na ploše přes 4 tisíce čtverečních metrů se můžete seznámit s vývojem chmelařství od raného středověku do současnosti. Dozvíte se, proč se nejlepší chmel na světě sklízí právě na Žatecku a proč se musel již od středověku chránit před nekvalitními napodobeninami. Zaujmou vás dobové fotografie a písemné doklady o pěstování chmele a o vaření piva. Najdete zde i zajímavé nářadí, mechanizační prostředky a historické stroje

Jsme organizací sdružující sto českých a moravských pěstitelů chmele, kteří hospodaří na cca 95 procentech ploch chmelnic v České republice. Zabýváme se nákupem, skladováním, zpracováním a obchodem s chmelem.
V rámci služeb pak výrobou a dodávkami chmelařské mechanizace, výstavbou chmelnic, prodejem chmelařských potřeb a poskytováním informačních technologií pro obor chmele. Jme majoritním vlastníkem české chmelařské obchodní společnosti Bohemia Hop, a. s. a společnosti MORAVIA – HOP s. r. o, která pěstuje chmel v Tršické oblasti. Náš český a moravský chmel oceňují pivovary po celém světě.

Zmínil jste dodávky chmelařské mechanizace. Prý jste jedinou firmou v České republice, která se zabývá vývojem a výrobou stacionárních česacích linek?
Ano, to je pravda. Ale do našeho sortimentu patří ještě speciální stroje pro sklizeň chmele, stroje pro kultivaci chmele, stroje pro ochranu chmele proti škůdcům. A nesmím zapomenout na sušárny a lisy. Poptávka po nových technologiích neustále roste. To vše zajišťuje náš Závod Mechanizace – komplex strojních dílen s dlouholetou výrobní a montážní tradicí. Musím také zdůraznit, že veškeré nabízené výrobky uzpůsobujeme konkrétním potřebám a přáním zákazníka.

Fotogalerie

Zdůraznil jste se, že roste poptávka po vašich technologiích. Bezpochyby tedy potřebujete stále větší počet kvalifikovaných zaměstnanců…
Ano, to máte pravdu. Roste totiž i poptávka po výstavbě chmelnic. V současné době bychom rádi zvýšili počet výrobních zaměstnanců pro závod v Žatci v hlavním pracovním poměru. Uplatnění u nás najdou strojní zámečníci, opraváři zemědělských strojů a soustružníci. Pro výstavbu chmelnic můžeme zaměstnat i pracovníky nevyučené, které sami zaučíme a umožníme jim získat řidičské oprávnění.

Bohemia Hop Czech Republic

Co by měli budoucí uchazeči o práci ve vašem družstvu vědět, než zaklepou na dveře vašeho personálního oddělení?
Nabízíme jim příjemné pracovní prostředí a slušné mzdové ohodnocení. Kromě toho také zaměstnanecké benefity: Týden dovolené navíc, příspěvek na životní a penzijní připojištění, závodní stravování. A třeba i využití naší podnikové chaty v Krušných horách.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Samsung, nebo iPhone, to je oč tu běží

Black friday

Sparta, nebo Slavia? Blondýnky, nebo brunetky? Kančí se šípkovou, nebo se zelím? Svět je plný dilemat, což platí...

Nová mobilní aplikace LungScreen upozorní včas na riziko rakoviny plic

Nová mobilní aplikace LungScreen upozorní včas na riziko rakoviny plic

Za podpory České chirurgické společnosti a České pneumologické a ftizeologické společnosti byla spuštěna mobilní...

Největší sportovní prodejna v Praze 5

Největší sportovní prodejna v Praze 5

Chystáte se pořídit si nové vybavení na lyže pro letošní zimu? Nebo hledáte to nejlepší kolo právě pro vás? Pak se...

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

Při příležitosti festivalu Whisky Life Prague navštívil Prahu John Quinn, Global Brand Ambassador irské whiskey...

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Sedíte právě nad výpočty a cenami svého budoucího domu či přestavby? Myslete na to, aby se úspora v materiálu...

Další z rubriky

Jak se z volejbalistky stala zase cyklistka

Jak se z volejbalistky stala zase cyklistka

Když si myslíte, že na kole už jezdit pořádně nebudete, protože vás to na vašem starém nebaví, pak potkáte pár týpků,...

Akcionáři SVS na valné hromadě: Zisk společnosti půjde do infrastruktury

Severočeská vodárenská společnost (SVS)

Zástupci měst a obcí v severočeském regionu, kteří jsou zároveň akcionáři Severočeské vodárenské společnosti, se po...

To nejlepší do piva je český chmel, žatecké Chmelařství přijímá nové lidi

To nejlepší do piva je český chmel.

Někdy je nazýván také naším „zeleným zlatem“. Určitě svoji kvalitou nejlepší na světě. Jeho aroma a vyvážená hořkost je...

Najdete na iDNES.cz