Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete začít studovat ihned? VŠO nabízí studium od letního semestru

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Zajímá vás cestovní ruch, letectví či personalistika? Nikdy není pozdě na to začít studovat! Na Vysoké škole obchodní můžete začít studovat ihned. Nově totiž nabízí kombinované bakalářské i magisterské studium od letního semestru. Přihlášky je možné podávat až do konce února.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete začít studovat ihned? VŠO nabízí studium od letního semestru | foto: Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

Zájemci o vysokoškolské studium mají nejvyšší čas pro podání přihlášky. Na většině vysokých škol úspěšní uchazeči započnou studium až na počátku zimního semestru, tedy v říjnu. Existují ale i výjimky, tedy školy, které zájemce nenechávají čekat a umožňují jim studovat ihned. Mezi takové instituce patří i soukromá Vysoká škola obchodní v Praze.

Studium od letního semestru

Jako jedna z mála nabízí Vysoká škola obchodní studium od letního semestru, uchazeč tedy nemusí čekat dlouhé měsíce a může začít studovat ihned. Vybrat si lze ze dvou bakalářských a dvou magisterských oborů v kombinované formě. Na bakalářském stupni je možné takto začít studovat Cestovní ruch nebo Služby letecké dopravy v cestovním ruchu, a to i v jejich zkrácené podobě pro absolventy vyšších odborných škol. Ihned lze nastoupit také na magisterské obory Management cestovního ruchu a Management leteckých podniků.

Výše zmíněné obory jsou vyučované v kombinované formě, která je přívětivá ke studentům, kteří nemají možnost docházet do školy každý den. Vysokoškolský diplom tak mohou získat zaměstnanci na plný úvazek, pracující studenti nebo třeba i maminky na mateřské dovolené. Přihlášky přijímá VŠO až do konce února.

Chcete začít studovat ihned? VŠO nabízí studium od letního semestru

Kvalitní zázemí

Vysoká škola obchodní je soukromá vysoká škola se sídlem v centru Prahy, která si za 15 let své existence vybojovala pověst prestižní vysoké školy s atraktivními obory a přátelským přístupem ke studentům. VŠO je známá svým důrazem na to, aby studenti získali odpovídající praxi v oboru již při studiu. K tomu jim vytváří příležitosti mimo jiné úzkou spoluprací s firmami a institucemi z vyučovaných oborů. Absolventi VŠO jsou i díky tomuto faktu na trhu práce velice žádaní.

Dalším z důležitých parametrů kvalitní vysoké školy je složení pedagogického sboru. Vyučující na VŠO jsou experti na své obory a profesionálové s dlouholetou praxí. Studenti se tedy rozhodně nemusí bát, že by jim učivo předávali pouzí teoretici. Sbor zde tvoří na 50 interních a 70 externích pedagogů.

Atraktivní obory i v prezenční formě

Vysoká škola obchodní kromě kombinovaných oborů samozřejmě nabízí i prezenční studium. Studenti této formy studia do školy docházejí v týdnu, hodiny jsou však seskupeny tak, že jim zbývá dostatek času na přípravu do výuky i na získávání pracovních zkušeností.V prezenční formě lze studovat bakalářské obory Cestovní ruch, Rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy, Služby letecké dopravy v cestovním ruchu, Letový provoz a v neposlední řadě Průvodcovskou činnost v cestovním ruchu. Navázat pak lze v magisterském oboru Management cestovního ruchu nebo Management leteckých podniků.

Studium od letního semestru škola u prezenčního studia škola nenabízí, přihlášky na rok 2016/2017 však přijímá od února až do konce září.

Chcete začít studovat ihned? VŠO nabízí studium od letního semestru

Studovat ihned a bez přijímaček

VŠO je soukromou vysokou školou, která nechce studenty třídit ještě před počátkem studia. Přihlásit se proto může každý bez nutnosti skládat přijímací zkoušky. Jako každá soukromá vysoká škola, ani Vysoká škola obchodní není financována ze státních dotací a studenti tedy musejí hradit poplatek za studium.VŠO jim však vychází vstříc jedním z nejnižších školných, které se na poli českých soukromých škol vyskytuje.

Chcete se dozvědět více? Tak si přijďte VŠO prohlédnout osobně na jednom z dnů otevřených dveří. Ty nejbližší se konají 10. února, 24. února, 9. března a 23. března.

Více informací naleznete na stránkách ww.vso.cz. Příběhy a zkušenosti studentů i absolventů VŠOjsou k dispozici na stránkách www.prosadimse.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Místo, kde historie ožívá: K prohlídce Prahy patří i návštěva legendárního...
Co zajímavého vidět v Praze? Navštivte legendární Hotel Paříž

Podzimní měsíce jsou pro procházky Prahou jako stvořené. Slunce má ještě sílu, vše je zahaleno v teplých barvách podzimu a lístky stromů se ladně snáší k zemi...  celý článek

Mistrem v byznys angličtině za den.
Mistrem v byznys angličtině za den

Chcete úspěšně vést prezentace, porady a jednání v cizím jazyce? Ucházíte se o práci v zahraničí, chystáte se na důležitou pracovní cestu, důležité jednání či...  celý článek

Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip
Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip

Postup založení s.r.o. je časově i finančně velmi náročný, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Vyhněte se byrokracii a...  celý článek

Kočárky, které přežijí i dva raubíře.
Kočárky, které přežijí i dva raubíře.

Přečtěte si recenze kočárků na eMimino.cz a vyberte ten nejlepší.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.