Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete studovat v dobrém týmu a stát se jeho součástí?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vstřícný přístup a partnerství, to je PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o.. Vedení, vyučující i studenti se snaží, aby všichni táhli za jeden provaz a komunikovali spolu, ať už na téma studium, výuka, volný čas či sport.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete studovat v dobrém týmu a stát se jeho součástí? | foto: PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o.

PB - Vyšší odborná škola s Střední škola managementu, s.r.o.

PB - Vyšší odborná škola s Střední škola managementu, s.r.o.

Hlavní motto školy: Přítomnost – Budoucnost – Možnosti

PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. věří v partnerství a spolupráci, vždy se jí to vyplatilo a důkazem toho je dvacetitříleté působení školy.

Sportovci jsou na škole vítáni a k jejich, často vrcholovým aktivitám, je samozřejmě přihlíženo. Že to v praxi opravdu funguje, dokazuje i partnerství s HC Sparta Praha.

Příklady hovoří za vše. Mezi naše absolventy například patří Zita Georgievova. Ta pracuje jako asistentka Generálního ředitelství ŽP Komise EU v Bruselu nebo Alice Čížková, která pracuje jako ředitelka pobočky Komerční banky, a.s. Každým rokem přibývají další zprávy o úspěších našich absolventů v jejich pracovním životě, což dokazuje, že úspěšné uplatnění našich žáků a studentů je samozřejmostí.

Chcete studovat v dobrém týmu a stát se jeho součástí?

Chcete studovat v dobrém týmu a stát se jeho součástí?

Známá jména v pedagogickém sboru

Pedagogický sbor je doplněn odborníky z praxe. Na škole vyučuje např. Petr Novotný - šéfredaktor investičního webu a investičního magazínu, dále Marek Stoniš - zástupce šéfredaktora Reflexu či šéfredaktor Světa motorů - Zbyšek Pechr.

Do odborných řad jistě patří profesionální průvodkyně PhDr. Jolana Myslivcová nebo i profesionální hráč golfu Ing. Alan Babický. Jednatelka školy PhDr. Dana Čapková v dubnu 2008 získala hodnotná ocenění v soutěži Manažer roku 2007, převzala cenu v soutěži „Top 10″ a ocenění „Manažer odvětví“ v kategorii Poradenská činnost a vzdělávání 2007 – 1. místo. To vše výrazně podporuje renomé školy.

Škola nabízí spektrum vzdělávacích programů ve vyšším odborném vzdělávání. Jsou to obory Aplikace výpočetní techniky, Cestovní ruch, Personální řízení, Finanční poradenství a Akademie žurnalistiky – které studentům nabízí radost z učení, propojení znalostí s praxí a poznání, že to, co se ve škole naučí, také reálně využijí ve svém budoucím zaměstnání.

Střední škola pak nabízí program Obchodní akademie s možností profilace pro obor cestovní ruch, management sportu či žurnalistiku a nová média. Všechny programy úzce korespondují s aktuálními požadavky trhu práce.

Doplňkové programy k výuce a benefity pro studenty

Škola podporuje kreativitu studentů a umožňuje jim založit i fiktivní firmu. V nabídce je k dispozici řada doplňkových programů k výuce – jsou např. organizovány naukové exkurze, specializované přednášky či výlety po ČR i zahraničí. Výsledkem jsou rozšířené obzory studentů a vzájemná pospolitost.

Škola žije tradicemi a školními obyčeji. Mezi významné každoroční události pro žáky, studenty a jejich blízké patří reprezentační ples, který se letos uskuteční 17. února již po XXIII. Stejně tak mezi tradiční události patří i slavnostní vyřazení absolventů VOŠ ve slavnostních prostorách. Nelze opomenout ani PB - Středoškolský pohár v golfu.

Škola nabízí mnoho benefitů. Je zapojena do programu Erasmus University Charter, který umožňuje studentům VOŠ vykonávat dotované stáže a studijní pobyty v zahraničí. Samozřejmostí jsou mezinárodně platné certifikáty Europass.

Vyučující mají jeden hlavní cíl: dát studentům inspiraci! Škola si totiž dobře uvědomuje, že pedagog není jediný, kdo studentům dává informace. Je pouze pomyslným „průvodcem“ ve světě jménem Poznání. Proto se pedagogický sbor snaží, aby výuka byla interaktivní a teorie se snoubila s praxí.

PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o., je pro všechny, co chtějí studovat jinak! Pro ty, co chtějí studovat v přátelské atmosféře, která stojí na pevných pilířích partnerství a spolupráce a chtějí základy pro úspěšnou budoucnost.

Chcete studovat v dobrém týmu a stát se jeho součástí?

Chcete studovat v dobrém týmu a stát se jeho součástí?

Závěrem lze shrnout, že PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. boří mýty všedního školství. Více informací o PB - Vyšší odborné škole a Střední škole managementu, s.r.o. najdete na www.pbvos.cz.

 

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

El Clásico na vlastní oči. Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

El Clásico na vlastní oči: Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

Zhlédnout ta nejkvalitnější fotbalová utkání je snem nejen mnohých mužů. V minulosti to byl problém, jelikož nebylo...

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Čtyřicet týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě...

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka
"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Jak na dětskou výchovu, řeší psycholožka v rozhovoru pro eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz