Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete se stát trenérem? Akademie TVS PALESTRA – VOŠ je tu pro vás

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Je sport důležitou součástí vašeho života? Chtěli byste kromě aktivního sportování působit i jako trenéři, organizátoři sportovních akcí nebo manažeři? Pak je studium na Akademii TVS Palestře pro vás ta správná volba.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Akademie TVS PALESTRA - VOŠ | foto: VŠTVS Palestra, spol. s r. o.

 Akademie TVS PALESTRA – VOŠ je dynamicky se rozvíjející soukromá škola působící na trhu přes 20 let. Výuku na naší škole Akademie TVS PALESTRA zajišťuje odborně kvalitní a stabilní pedagogický sbor.

Svým studentům umožňuje Akademie TVS PALESTRA během studia  participaci na projektech ve vybraných vědeckovýzkumných centrech, organizační spolupráci na významných sportovních událostech i ve veřejně prospěšných institucích, čímž Akademie TVS PALESTRA působí i na kultivaci společenského prostředí.

Jestliže vás sport zajímá, rádi byste se mu věnovali v budoucnu, a to i v oblasti organizování sportovních akcí a provozování managementu, Akademie TVS PALETRA - VOŠ nabízí následující obory: management sportu a pedagogika volného času a vychovatelství.

Současně Akademie TVS PALESTRA pokračuje v realizaci bohatého spektra odborných kurzů a seminářů, jako je např. cvičitel zdravotní tělesné výchovy, masér, instruktor fitcentra, apod.

Bližší informace naleznete na .

Studijní obory Akademie TVS PALESTRA jsou realizovány formou tříletého denního a tři a půlletého dálkového studia. Absolventi získávají kromě titulu DiS. - diplomovaný specialista i tzv. EUROPASS - celoevropský soubor dokladů o vzdělání.

Bakalářský titul Akademie TVS PALESTRA si mohou dodělat na Vysoké školy tělesné výchovy a sportu PALESTRA za dva semestry.

Akademie TVS PALESTRA – VOŠ1

Management sportu

Cílem výuky je připravit  plně kvalifikované odborníky, kteří jsou připraveni organizovat a vést tělovýchovný a sportovní didaktický proces všech věkových skupin nebo pracovat jako vedoucí pracovníci  ve sportovních klubech, tělovýchovných organizacích i různých zařízeních pro zájmovou a rekreační činnost.

Ekonomické vzdělání Akademie TVS PALESTRA umožňuje absolventům zvládat řízení sportovních a tělovýchovných organizací i souvisejících činností ve státním, komunálním i v soukromém sektoru, eventuálně založit si vlastní firmu.

Pedagogika volného času a vychovatelství

Obor je zaměřen na přípravu  odborníků pro širokou oblast volného času na úrovni animátorské, realizační, výkonné a řídící, organizátorské a administrativní. Získané vědomosti a dovednosti umožní stát se plně kvalifikovanými praktickými provozovateli volnočasových aktivit ve vybraných zařízeních pro volný čas dětí a mládeže. 

Akademie TVS PALESTRA – VOŠ

Předností studia Akademie TVS PALESTRA je jeho multidisciplinárnost. Objem praktické přípravy a odborné praxe několikrát převyšuje rozsah této činnosti na VŠ, proto jsou absolventi ihned připraveni samostatně vést a řídit sportovní činnost.

Pro další zlepšení průběhu odborných praxí byla schválena žádost o grant z EF "inovace systému odborných praxí na Akademie TVS PALESTRA", který zkvalitňuje zpětnou vazbu výuky s praxí.

Akademie TVS PALESTRA – VOŠ3

Podrobné informace na www.projektoppa.webnode.cz.

Studenti Akademie TVS PALESTRA se aktivně zúčastňují akcí jako je Pražský mezinárodní maratón, Jizerská 50, Mistrovství ČR v silničním běhu v Běchovicích, Mistrovství světa v lacrossu nebo na závodech pro handicapované děti. V rámci odborných akcí studenti sami organizují různé turnaje a závody.

KDO STUDUJE S PALESTROU, TEN SE NEZTRATÍ! STUDUJTE S NÁMI! www.palestra.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Další z rubriky

GreenChem nabízí AdBlue® pro osobní automobily

GreenChem nabízí AdBlue® pro osobní automobily.

Ochrana životního prostředí pro budoucí generace není pro nás jen ideou, ale skutečným cílem. V poslední době slýcháme...

Kde pořídit čerstvou rybu? Odpověď vás možná překvapí

Kde pořídit čerstvou rybu? Odpověď vás možná překvapí.

Nejspíš si říkáte, že pokud člověk chce, svou rybu si vždy najde. V době internetu, kdy si můžete vyhledat a objednat...

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Edsel Bronfman, hlavní hrdina románu Neobyčejná dobrodružství, se může snadno stát novým oblíbeným knižním hrdinou...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.