Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete se stát trenérem? Akademie TVS PALESTRA – VOŠ je tu pro vás

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Je sport důležitou součástí vašeho života? Chtěli byste kromě aktivního sportování působit i jako trenéři, organizátoři sportovních akcí nebo manažeři? Pak je studium na Akademii TVS Palestře pro vás ta správná volba.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Akademie TVS PALESTRA - VOŠ | foto: VŠTVS Palestra, spol. s r. o.

 Akademie TVS PALESTRA – VOŠ je dynamicky se rozvíjející soukromá škola působící na trhu přes 20 let. Výuku na naší škole Akademie TVS PALESTRA zajišťuje odborně kvalitní a stabilní pedagogický sbor.

Svým studentům umožňuje Akademie TVS PALESTRA během studia  participaci na projektech ve vybraných vědeckovýzkumných centrech, organizační spolupráci na významných sportovních událostech i ve veřejně prospěšných institucích, čímž Akademie TVS PALESTRA působí i na kultivaci společenského prostředí.

Jestliže vás sport zajímá, rádi byste se mu věnovali v budoucnu, a to i v oblasti organizování sportovních akcí a provozování managementu, Akademie TVS PALETRA - VOŠ nabízí následující obory: management sportu a pedagogika volného času a vychovatelství.

Současně Akademie TVS PALESTRA pokračuje v realizaci bohatého spektra odborných kurzů a seminářů, jako je např. cvičitel zdravotní tělesné výchovy, masér, instruktor fitcentra, apod.

Bližší informace naleznete na .

Studijní obory Akademie TVS PALESTRA jsou realizovány formou tříletého denního a tři a půlletého dálkového studia. Absolventi získávají kromě titulu DiS. - diplomovaný specialista i tzv. EUROPASS - celoevropský soubor dokladů o vzdělání.

Bakalářský titul Akademie TVS PALESTRA si mohou dodělat na Vysoké školy tělesné výchovy a sportu PALESTRA za dva semestry.

Akademie TVS PALESTRA – VOŠ1

Management sportu

Cílem výuky je připravit  plně kvalifikované odborníky, kteří jsou připraveni organizovat a vést tělovýchovný a sportovní didaktický proces všech věkových skupin nebo pracovat jako vedoucí pracovníci  ve sportovních klubech, tělovýchovných organizacích i různých zařízeních pro zájmovou a rekreační činnost.

Ekonomické vzdělání Akademie TVS PALESTRA umožňuje absolventům zvládat řízení sportovních a tělovýchovných organizací i souvisejících činností ve státním, komunálním i v soukromém sektoru, eventuálně založit si vlastní firmu.

Pedagogika volného času a vychovatelství

Obor je zaměřen na přípravu  odborníků pro širokou oblast volného času na úrovni animátorské, realizační, výkonné a řídící, organizátorské a administrativní. Získané vědomosti a dovednosti umožní stát se plně kvalifikovanými praktickými provozovateli volnočasových aktivit ve vybraných zařízeních pro volný čas dětí a mládeže. 

Akademie TVS PALESTRA – VOŠ

Předností studia Akademie TVS PALESTRA je jeho multidisciplinárnost. Objem praktické přípravy a odborné praxe několikrát převyšuje rozsah této činnosti na VŠ, proto jsou absolventi ihned připraveni samostatně vést a řídit sportovní činnost.

Pro další zlepšení průběhu odborných praxí byla schválena žádost o grant z EF "inovace systému odborných praxí na Akademie TVS PALESTRA", který zkvalitňuje zpětnou vazbu výuky s praxí.

Akademie TVS PALESTRA – VOŠ3

Podrobné informace na www.projektoppa.webnode.cz.

Studenti Akademie TVS PALESTRA se aktivně zúčastňují akcí jako je Pražský mezinárodní maratón, Jizerská 50, Mistrovství ČR v silničním běhu v Běchovicích, Mistrovství světa v lacrossu nebo na závodech pro handicapované děti. V rámci odborných akcí studenti sami organizují různé turnaje a závody.

KDO STUDUJE S PALESTROU, TEN SE NEZTRATÍ! STUDUJTE S NÁMI! www.palestra.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Jednoroční dálkové programy Master of Business Administration, ve zkratce MBA, stále získávají na popularitě. Zaměřují...

Program Národních oslav 100. výročí republiky

Program Národních oslav 100. výročí republiky

V letošním roce si připomínáme 100. výročí založení Československé republiky. Jak budou vypadat oslavy jubilea?

Univerzita přesně k vašim službám

Univerzita přesně k vašim službám

Je statisticky dokázáno, že čím má člověk vyšší vzdělání, tím pravděpodobně najde lepší uplatnění. Dnes je na trhu...

Najdete na iDNES.cz