Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete se dostat na prestižní VŠ? Absolvujte pomaturitní studium

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Proč platit svým potomkům drahé studium na soukromé vysoké škole, když by mohli studovat na státní? Pokud absolvují nultý ročník, což je pomaturitní studium vzdělávacího centra AZ SMART, nemusí být studium medicíny, psychologie, práva či ekonomie jenom snem, ale reálnou skutečností.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete se dostat na prestižní VŠ? Absolvujte pomaturitní studium | foto: AZ SMART

Nultý ročník dodá studenům představu o tom, co studium na vysoké škole obnáší. Úspěšnost absolventů této formy ročního pomaturitního studia při přijetí na vybrané státní vysoké školy je v průměru více než 90 %. Absolventi Národních srovnávacích zkoušek Scio v roce 2012 (jaro) nyní navíc mohou studovat zmíněné pomaturitní studium se slevou na školném ve výši 500 Kč.

Stejně tak se nabízí možnost slevy kamarád, a to když se přihlásíte na pomaturitní studium ve dvojici, každý máte slevu 1 000 Kč. V rámci nultých ročníků pořádaných vzdělávacím centrem AZ SMART je navíc mimopražským studentům nabízena možnost příjemného ubytování v privátech, stravování v menze či zajištění slevové studentské karty ISIC s cestovním pojištěním.

Chcete se dostat na prestižní VŠ? Absolvujte pomaturitní studium

Pomaturitní studium přímo na akademické půdě

Kromě toho, že se absolventi během studia tzv. nultého ročníku připraví na přijímací zkoušky na vybranou školu, zároveň si studium na konkrétní fakultě vyzkouší.

"V našich studijních programech učí pedagogové z jednotlivých vysokých škol a nultý ročník probíhá přímo na akademické půdě, z velké části tedy v učebnách, kde studenti, kteří úspěšně ukončí pomaturitní studium, budou následující rok působit," popisuje výhody Ing. M. Vaněk, MBA ze vzdělávacího centra.

V rámci nultých ročníků studenti "normálně" absolvují zkoušky a zápočty, stejně jako na vysoké škole a získají tak představu o tom, co studium na vysoké škole vyžaduje. V následujícím roce pak tyto zkušenosti zúročí. Nultý ročník může student absolvovat bez přijímacích zkoušek, avšak jen do naplnění kapacit. Pomaturitní studium začíná dle konkrétního programu v průběhu září nebo v říjnu.

"Na doplnění uvádíme, že jako jediná vzdělávací instituce nabízíme Garanci kvality výuky, což znamená, že pokud nebude student, který navštěvuje nultý ročník, přijat příští rok na vysněnou vysokou školu, budou mu za pomaturitní studium vráceny všechny peníze," doplnila Ing. Chmurová, vedoucí studijního odd. ve vzdělávacím centru AZ SMART.

Recepce AZ SMART

Recepce AZ SMART

Studium medicíny, ale i práva nebo ekonomie

A jaké studium nultý ročník vlastně nabízí? V rámci denního nebo víkendového jednoletého studia se lze připravit na studium lékařských a přírodovědných oborů, právnických fakult, psychologie a společenských věd, ale také ekonomie a managementu.

Pro zájemce je připraveno rovněž pomaturitní studium angličtiny včetně přípravy na FCE, doplněné o němčinu či španělštinu. Více najdete na www.nulty-rocnik.cz.

Výuka probíhá v Praze, Brně a Ostravě, u denní formy čtyři až pět dní v týdnu, u víkendové vždy v sobotu, a to podle zvoleného oboru. Po skončení denního i sobotního studia obdrží úspěšní absolventi vždy certifikát - doklad o tom, že řádně ukončil nultý ročník.

Nultý ročník se vyplatí

Přijetí na státní vysokou školu znamená finanční úsporu. Školné, které student zaplatí za pomaturitní studium, je přitom výrazně levnější než požaduje většina soukromých vysokých škol, přičemž další úspora spočívá v přijetí na státní vysokou školu, namísto soukromé. Za pět let studia se úspora na školném může vyšplhat klidně na čtvrt milionu korun.

Navíc v rámci školného v programech vzdělávacího centra jsou již zahrnuté některé studijní a cvičné materiály v elektronické podobě. Pro denní studenty je zajištěna sleva na dopravu z místa bydliště do Prahy, sleva na MHD v Praze, potvrzení o studiu pro studentský účet u banky a mnoho dalších výhod.

Více informací na téma pomaturitní studium a nultý ročník hledejte na www.nulty-rocnik.cz nebo www.az-smart.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Sparta získala nového oficiálního partnera University of New York in Prague.
Sparta získala nového oficiálního partnera University of New York in Prague

Sparta získala nového partnera, kterého jste mohli zaregistrovat na dresech mužského „A“ týmu. To však není vše, vedení University of New York in Prague se...  celý článek

Stejný přístup k domácnostem i velkým firmám při stanovení cen za energie.
Stejný přístup k domácnostem i velkým firmám při stanovení cen za energie

Zatímco dříve byly nejvýhodnější ceny elektřiny a plynu dostupné jen velkým firmám, nyní mohou u Centropolu tyto výhody čerpat i běžní spotřebitelé. Oblíbený...  celý článek

Rozdíly mezi protištěkacími obojky, aneb jak správně vybrat
Rozdíly mezi protištěkacími obojky, aneb jak správně vybrat

Trápí vás nepřestávající štěkání vašeho psa? Máte kvůli jeho špatnému zvyku problémy se sousedy? Prověřenou výcvikovou pomůckou, která tento problém hravě...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.