Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete se dostat na prestižní VŠ? Absolvujte pomaturitní studium

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Proč platit svým potomkům drahé studium na soukromé vysoké škole, když by mohli studovat na státní? Pokud absolvují nultý ročník, což je pomaturitní studium vzdělávacího centra AZ SMART, nemusí být studium medicíny, psychologie, práva či ekonomie jenom snem, ale reálnou skutečností.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete se dostat na prestižní VŠ? Absolvujte pomaturitní studium | foto: AZ SMART

Nultý ročník dodá studenům představu o tom, co studium na vysoké škole obnáší. Úspěšnost absolventů této formy ročního pomaturitního studia při přijetí na vybrané státní vysoké školy je v průměru více než 90 %. Absolventi Národních srovnávacích zkoušek Scio v roce 2012 (jaro) nyní navíc mohou studovat zmíněné pomaturitní studium se slevou na školném ve výši 500 Kč.

Stejně tak se nabízí možnost slevy kamarád, a to když se přihlásíte na pomaturitní studium ve dvojici, každý máte slevu 1 000 Kč. V rámci nultých ročníků pořádaných vzdělávacím centrem AZ SMART je navíc mimopražským studentům nabízena možnost příjemného ubytování v privátech, stravování v menze či zajištění slevové studentské karty ISIC s cestovním pojištěním.

Chcete se dostat na prestižní VŠ? Absolvujte pomaturitní studium

Pomaturitní studium přímo na akademické půdě

Kromě toho, že se absolventi během studia tzv. nultého ročníku připraví na přijímací zkoušky na vybranou školu, zároveň si studium na konkrétní fakultě vyzkouší.

"V našich studijních programech učí pedagogové z jednotlivých vysokých škol a nultý ročník probíhá přímo na akademické půdě, z velké části tedy v učebnách, kde studenti, kteří úspěšně ukončí pomaturitní studium, budou následující rok působit," popisuje výhody Ing. M. Vaněk, MBA ze vzdělávacího centra.

V rámci nultých ročníků studenti "normálně" absolvují zkoušky a zápočty, stejně jako na vysoké škole a získají tak představu o tom, co studium na vysoké škole vyžaduje. V následujícím roce pak tyto zkušenosti zúročí. Nultý ročník může student absolvovat bez přijímacích zkoušek, avšak jen do naplnění kapacit. Pomaturitní studium začíná dle konkrétního programu v průběhu září nebo v říjnu.

"Na doplnění uvádíme, že jako jediná vzdělávací instituce nabízíme Garanci kvality výuky, což znamená, že pokud nebude student, který navštěvuje nultý ročník, přijat příští rok na vysněnou vysokou školu, budou mu za pomaturitní studium vráceny všechny peníze," doplnila Ing. Chmurová, vedoucí studijního odd. ve vzdělávacím centru AZ SMART.

Recepce AZ SMART

Recepce AZ SMART

Studium medicíny, ale i práva nebo ekonomie

A jaké studium nultý ročník vlastně nabízí? V rámci denního nebo víkendového jednoletého studia se lze připravit na studium lékařských a přírodovědných oborů, právnických fakult, psychologie a společenských věd, ale také ekonomie a managementu.

Pro zájemce je připraveno rovněž pomaturitní studium angličtiny včetně přípravy na FCE, doplněné o němčinu či španělštinu. Více najdete na www.nulty-rocnik.cz.

Výuka probíhá v Praze, Brně a Ostravě, u denní formy čtyři až pět dní v týdnu, u víkendové vždy v sobotu, a to podle zvoleného oboru. Po skončení denního i sobotního studia obdrží úspěšní absolventi vždy certifikát - doklad o tom, že řádně ukončil nultý ročník.

Nultý ročník se vyplatí

Přijetí na státní vysokou školu znamená finanční úsporu. Školné, které student zaplatí za pomaturitní studium, je přitom výrazně levnější než požaduje většina soukromých vysokých škol, přičemž další úspora spočívá v přijetí na státní vysokou školu, namísto soukromé. Za pět let studia se úspora na školném může vyšplhat klidně na čtvrt milionu korun.

Navíc v rámci školného v programech vzdělávacího centra jsou již zahrnuté některé studijní a cvičné materiály v elektronické podobě. Pro denní studenty je zajištěna sleva na dopravu z místa bydliště do Prahy, sleva na MHD v Praze, potvrzení o studiu pro studentský účet u banky a mnoho dalších výhod.

Více informací na téma pomaturitní studium a nultý ročník hledejte na www.nulty-rocnik.cz nebo www.az-smart.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Najdete na iDNES.cz