Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete překvapit? Řešením jsou dárky na zakázku

Komerční sdělení   8:00aktualizováno  8:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nepatříte k těm, kteří dávají zákazníkům stejné dárky jako ostatní? Chcete se odlišit a dát jiné dárky, chcete překvapit, chcete být zkrátka originální? Pusťte se do zakázkové výroby. Hrajte si s nápady i s cenou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

U dárků má přednost kvalita, ne nízká cena za každou cenu! | foto: Originální s.r.o.

Vymyslet originální dárky pro klienta není tak složité, jako najít způsob, jak je vyrobit.

Znáte to, pokud vám nechybí kreativní duch, dobrých nápadů není nikdy málo, ale pak narazíte na samotnou výrobu a zjistíte, že u nás takovou věc nikdo nevyrábí. Když konečně najdete způsob, jak své nápady zrealizovat, objeví se další překážka - cena.

Těchto procesů si za svou víc než desetiletou existenci prošli v originální s.r.o. víc než dost, a tak dnes vědí, jak se říká "kam sáhnout". A protože realizovaných dárků vyšlo z jejich dílny už skutečně mnoho, vydalo to dokonce na samotný katalog zakázkové výroby.

Originální s.r.o. 12

Právě v něm můžete najít všechny nápady od těch, které si zákazníci poptávají často a pravidelně, až po skutečné speciality. Můžete si tak snadno objednat různé dárky jako jsou silikonové náramky, PASSTRAP, klíčenky na krk - lanyardy, klasické i atypické USB flash disky, přívěsky k mobilu nebo reklamní nápoje.

V katalogu najdete všechny novinky a tipy, vychytávky na zimu i na léto, prohlédnete si třeba logotopinkovač, obrandované bonbóny, čokolády i sušenky nebo se necháte inspirovat propagačními předměty, které jsou oborově zaměřené, jako například farmaceutické dárky. Nenechte se však mýlit, kreativita a nápaditost není to jediné, na čem originální dárek stojí.

Než produkce v originální s.r.o. navrhne řešení takového propagačního předmětu, zpravidla mu předchází rozsáhlé zvažování otázek KOMU, PROČ a KDY se má dárek předávat. Pak teprve přijde návrh toho, JAKÝ to dárek bude s ohledem na znalost nových technologií, termínů zahraničních dodavatelů, nových trendů a především cen. Jak asi tušíte, většina dárků ma svůj původ v zahraničí, ale nenechte se mýlit.

Originální s.r.o. 1

Není to Asie, která by byla hlavním zdrojem, odkud originální dárky pocházejí. Originální s.r.o. dokonce vytvořili svou vlastní značku vyrobeno v Evropě, aby právě této domněnce předešli. Možná si pamatujete na vlnu levného zboží ve velkém množství, která po roce 2000 zaplavila trh 3D reklamy.

Mnozí, a lze to pochopit, se jí nechali strhnout a pak následovalo zklamání v podobě "drobných" nedokonalostí jako nedodržení barevnosti, celkového počtu, dodacích termínů či kvality, což však bylo dík nízké ceně zpravidla tolerováno. Originální si potrpí na detail, a tak raději hledají drobné dodavatele z Evropy, kteří znají svou cenu, ale nepřipustí chybu, což je právě u zakázkové výroby dárků tolik důležité.

Originální s.r.o. se jednoduše řídí jedním pravidlem "U dárků má přednost kvalita, ne nízká cena za každou cenu", vždyť u dárku se správně na cenu hledět nemá…

Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Energie za velkoobchodní ceny i pro domácnosti

Energie za velkoobchodní ceny i pro domácnosti

Ještě donedávna mohly nakupovat elektřinu a plyn za velkoobchodní ceny pouze firmy. Nyní mohou tuto výhodu využívat i...

Poslední změna času: EU řekla, kdy naposledy přeřídíme hodinky

Poslední změna času: EU řekla, kdy naposledy přeřídíme hodinky

Kurzy.cz Střídání letního a zimního času v Evropě zřejmě odzvonilo. Poté, co se občané evropských zemí jasně vyslovili proti pra...

Najdete na iDNES.cz