Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete překvapit? Řešením jsou dárky na zakázku

Komerční sdělení   8:00aktualizováno  8:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nepatříte k těm, kteří dávají zákazníkům stejné dárky jako ostatní? Chcete se odlišit a dát jiné dárky, chcete překvapit, chcete být zkrátka originální? Pusťte se do zakázkové výroby. Hrajte si s nápady i s cenou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

U dárků má přednost kvalita, ne nízká cena za každou cenu! | foto: Originální s.r.o.

Vymyslet originální dárky pro klienta není tak složité, jako najít způsob, jak je vyrobit.

Znáte to, pokud vám nechybí kreativní duch, dobrých nápadů není nikdy málo, ale pak narazíte na samotnou výrobu a zjistíte, že u nás takovou věc nikdo nevyrábí. Když konečně najdete způsob, jak své nápady zrealizovat, objeví se další překážka - cena.

Těchto procesů si za svou víc než desetiletou existenci prošli v originální s.r.o. víc než dost, a tak dnes vědí, jak se říká "kam sáhnout". A protože realizovaných dárků vyšlo z jejich dílny už skutečně mnoho, vydalo to dokonce na samotný katalog zakázkové výroby.

Originální s.r.o. 12

Právě v něm můžete najít všechny nápady od těch, které si zákazníci poptávají často a pravidelně, až po skutečné speciality. Můžete si tak snadno objednat různé dárky jako jsou silikonové náramky, PASSTRAP, klíčenky na krk - lanyardy, klasické i atypické USB flash disky, přívěsky k mobilu nebo reklamní nápoje.

V katalogu najdete všechny novinky a tipy, vychytávky na zimu i na léto, prohlédnete si třeba logotopinkovač, obrandované bonbóny, čokolády i sušenky nebo se necháte inspirovat propagačními předměty, které jsou oborově zaměřené, jako například farmaceutické dárky. Nenechte se však mýlit, kreativita a nápaditost není to jediné, na čem originální dárek stojí.

Než produkce v originální s.r.o. navrhne řešení takového propagačního předmětu, zpravidla mu předchází rozsáhlé zvažování otázek KOMU, PROČ a KDY se má dárek předávat. Pak teprve přijde návrh toho, JAKÝ to dárek bude s ohledem na znalost nových technologií, termínů zahraničních dodavatelů, nových trendů a především cen. Jak asi tušíte, většina dárků ma svůj původ v zahraničí, ale nenechte se mýlit.

Originální s.r.o. 1

Není to Asie, která by byla hlavním zdrojem, odkud originální dárky pocházejí. Originální s.r.o. dokonce vytvořili svou vlastní značku vyrobeno v Evropě, aby právě této domněnce předešli. Možná si pamatujete na vlnu levného zboží ve velkém množství, která po roce 2000 zaplavila trh 3D reklamy.

Mnozí, a lze to pochopit, se jí nechali strhnout a pak následovalo zklamání v podobě "drobných" nedokonalostí jako nedodržení barevnosti, celkového počtu, dodacích termínů či kvality, což však bylo dík nízké ceně zpravidla tolerováno. Originální si potrpí na detail, a tak raději hledají drobné dodavatele z Evropy, kteří znají svou cenu, ale nepřipustí chybu, což je právě u zakázkové výroby dárků tolik důležité.

Originální s.r.o. se jednoduše řídí jedním pravidlem "U dárků má přednost kvalita, ne nízká cena za každou cenu", vždyť u dárku se správně na cenu hledět nemá…

Autor:

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Sehnat správného řemeslníka může být jako sázka do loterie. Někdy to zkrátka nevyjde a výsledný projekt vypadá hůr, než...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Vybíráme vhodnou plechovou střechu pro rekonstrukce

SATJAM Šindel - je až neuvěřitelné do jaké podoby se dá plech zpracovat

Ocel nebo hliník, malý nebo velký formát, barvu klasickou nebo v poslední době velmi oblíbené tmavší odstíny? Nejen...

Další z rubriky

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Z býka medvědem. Londýnská banka předvídá oslabení koruny

Z býka medvědem. Londýnská banka předvídá oslabení koruny

Kurzy.cz Koruna v posledních dnech testuje svá únorová maxima. I přesto, že je posun k silnějším hodnotám pomalý, většina trhu s...

Najdete na iDNES.cz