Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete ojetinu? GarosAuto zajistí prověřený vůz vašich snů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jablonecká firma GarosAuto vám doveze vozidlo ze zahraničí přesně podle vašich představ. Zároveň zařídí vše potřebné - financování vozu, technickou kontrolu, přihlášení na úřadě či povinné ručení s havarijním pojištěním.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete ojetinu? GarosAuto zajistí prověřený vůz vašich snů | foto: GarosAuto

Spousta lidí se spálila při nákupu ojetého auta. Není divu, jde o těžkou disciplínu. Musíte se totiž spolehnout na to, že je prodejce seriózní.

Pokud se chcete vyhnout zbytečným potížím, navštivte odborníky, kterým záleží na jejich pověsti a kteří se o zákazníka dokáží komplexně postarat a poradit mu. Tak jako v autosalonu GarosAuto v Jablonci nad Nisou.

U nich najdete nepřebernou nabídku ojetých vozů, u kterých však máte zaručený technický stav, počet najetých kilometrů a také záruku původu. Jinými slovy, žádné vraky, žádné přetočené tachometry, žádné kradené vozy.

GarosAuto nabízí financování i pojištění vozů

Firma GarosAuto, která se může pochlubit čtrnáctiletou tradicí, se ve svých začátcích specializovala na dovoz automobilů z Německa. Postupně se ale tak rozrostla, že svým klientům v současnosti umí nabídnout dovoz vozů nejen z Německa, ale prakticky z celé Evropské unie.

Zajistí přitom klientům i komplexní služby. A to nejen když se vám cokoliv porouchá - autoservis či pneuservis je už dnes samozřejmostí.

V GarosAuto vám kromě péče o vůz zařídí financování vašeho nakoupeného vozu prostřednictvím výhodných leasingových podmínek, zdarma vám zajistí jeho pojištění ať už v rámci povinného ručení, anebo doplňkových druhů havarijního pojištění, postarají se i o technickou kontrolu a emise, zajistí vám pohodlí a ušetří čas, protože zařídí i administrativní formality na úřadech - zejména přihlášení vašeho vozu do registru vozidel.

Odtahová služba i náhradní vozy

Služby autosalonu GarosAuto ocení i ti, kteří se dostanou do nesnází, například při poruše, nebo při autonehodě. V GarosAuto vám nejen vozidlo odtáhnou, ale také poradí, co přesně v případě nehody dělat, jaké formuláře je třeba vyplnit a zajistí i likvidaci pojistné události.

Kromě toho si v GarosAuto můžete i zdarma půjčit náhradní vozidlo po dobu, kdy bude váš vůz nepojízdný.

Auto z dovozu přesně podle přání

Specialitou firmy GarosAuto je dovoz vozidel ze zahraničí na objednávku. Můžete si přát prakticky cokoliv - a pracovníci GarosAuto se vám budou snažit vyhovět.

Stačí na webových stránkách www.garos-auto.cz vyplnit požadované parametry vašeho vysněného vozu, odeslat je do firmy a zaměstnanci GarosAuto už se postarají o vše potřebné.

Zároveň si na nákup vozidla i jeho přepravu ze zahraničí do Česka můžete sami dohlédnout. S člověkem od GarosAuto se můžete vypravit osobně na místo určení, které si sami po Evropě vyberete. Od pracovníka GarosAuto přitom máte zdarma garantovanou konzultaci vybraného vozidla a pokud budete se svou volbou spokojeni, GarosAuto vám vůz dopraví do vlasti.

GarosAuto přitom nabízí i konzultace ještě před odjezdem. Pokud do firmy zašlete webový odkaz na stránku vybraného vozu, pracovníci GarosAuto vám zkontrolují celkovou výhodnost nákupu - ověří, zda se nejedná o podvodníka, a porovnají nabídku vozidel na trhu v zahraničí.

Zároveň vybraný vůz zamluví, aby cesta do zahraničí nebyla zbytečná. GarosAuto také prověří původ vozu, odhlášení z registru dané země, úplnosti servisní knížky, případně dispozice faktur za servis, počet klíčů a podobně.

GarosAuto

Podrobnosti včetně ceníků služeb a komplexní nabídky vozů najdete na internetových stránkách www.garos-auto.cz.

Přesvědčit se můžete i osobně v autosalonu v Jablonci nad Nisou, v ulici Emílie Floriánové 4595/25.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Najdete na iDNES.cz