Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete ojetinu? GarosAuto zajistí prověřený vůz vašich snů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jablonecká firma GarosAuto vám doveze vozidlo ze zahraničí přesně podle vašich představ. Zároveň zařídí vše potřebné - financování vozu, technickou kontrolu, přihlášení na úřadě či povinné ručení s havarijním pojištěním.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete ojetinu? GarosAuto zajistí prověřený vůz vašich snů | foto: GarosAuto

Spousta lidí se spálila při nákupu ojetého auta. Není divu, jde o těžkou disciplínu. Musíte se totiž spolehnout na to, že je prodejce seriózní.

Pokud se chcete vyhnout zbytečným potížím, navštivte odborníky, kterým záleží na jejich pověsti a kteří se o zákazníka dokáží komplexně postarat a poradit mu. Tak jako v autosalonu GarosAuto v Jablonci nad Nisou.

U nich najdete nepřebernou nabídku ojetých vozů, u kterých však máte zaručený technický stav, počet najetých kilometrů a také záruku původu. Jinými slovy, žádné vraky, žádné přetočené tachometry, žádné kradené vozy.

GarosAuto nabízí financování i pojištění vozů

Firma GarosAuto, která se může pochlubit čtrnáctiletou tradicí, se ve svých začátcích specializovala na dovoz automobilů z Německa. Postupně se ale tak rozrostla, že svým klientům v současnosti umí nabídnout dovoz vozů nejen z Německa, ale prakticky z celé Evropské unie.

Zajistí přitom klientům i komplexní služby. A to nejen když se vám cokoliv porouchá - autoservis či pneuservis je už dnes samozřejmostí.

V GarosAuto vám kromě péče o vůz zařídí financování vašeho nakoupeného vozu prostřednictvím výhodných leasingových podmínek, zdarma vám zajistí jeho pojištění ať už v rámci povinného ručení, anebo doplňkových druhů havarijního pojištění, postarají se i o technickou kontrolu a emise, zajistí vám pohodlí a ušetří čas, protože zařídí i administrativní formality na úřadech - zejména přihlášení vašeho vozu do registru vozidel.

Odtahová služba i náhradní vozy

Služby autosalonu GarosAuto ocení i ti, kteří se dostanou do nesnází, například při poruše, nebo při autonehodě. V GarosAuto vám nejen vozidlo odtáhnou, ale také poradí, co přesně v případě nehody dělat, jaké formuláře je třeba vyplnit a zajistí i likvidaci pojistné události.

Kromě toho si v GarosAuto můžete i zdarma půjčit náhradní vozidlo po dobu, kdy bude váš vůz nepojízdný.

Auto z dovozu přesně podle přání

Specialitou firmy GarosAuto je dovoz vozidel ze zahraničí na objednávku. Můžete si přát prakticky cokoliv - a pracovníci GarosAuto se vám budou snažit vyhovět.

Stačí na webových stránkách www.garos-auto.cz vyplnit požadované parametry vašeho vysněného vozu, odeslat je do firmy a zaměstnanci GarosAuto už se postarají o vše potřebné.

Zároveň si na nákup vozidla i jeho přepravu ze zahraničí do Česka můžete sami dohlédnout. S člověkem od GarosAuto se můžete vypravit osobně na místo určení, které si sami po Evropě vyberete. Od pracovníka GarosAuto přitom máte zdarma garantovanou konzultaci vybraného vozidla a pokud budete se svou volbou spokojeni, GarosAuto vám vůz dopraví do vlasti.

GarosAuto přitom nabízí i konzultace ještě před odjezdem. Pokud do firmy zašlete webový odkaz na stránku vybraného vozu, pracovníci GarosAuto vám zkontrolují celkovou výhodnost nákupu - ověří, zda se nejedná o podvodníka, a porovnají nabídku vozidel na trhu v zahraničí.

Zároveň vybraný vůz zamluví, aby cesta do zahraničí nebyla zbytečná. GarosAuto také prověří původ vozu, odhlášení z registru dané země, úplnosti servisní knížky, případně dispozice faktur za servis, počet klíčů a podobně.

GarosAuto

Podrobnosti včetně ceníků služeb a komplexní nabídky vozů najdete na internetových stránkách www.garos-auto.cz.

Přesvědčit se můžete i osobně v autosalonu v Jablonci nad Nisou, v ulici Emílie Floriánové 4595/25.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Najdete na iDNES.cz