Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete mít teplo a nemuset stále přikládat? Přestavba kotle to vyřeší

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo by nechtěl i v podzimních plískanicích a zimních mrazech mít doma teploučko a pohodu? A kdo by to nechtěl s co možná nejmenší námahou? Spoustu času i peněz vám ušetří automatický kotel. A nemusí smutně věšet hlavu ti, kdo topí ručně v některém z plechových nebo litinových kotlů a měnit ho nechtějí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete mít teplo a nemuset stále přikládat?

Naopak. Stávající kotel si můžete nechat přestavit na automatický s možností zachování i ručního přikládání. Stačí se obrátit na firmu KOVARSON s.r.o., českého  výrobce litinových a plechových kotlů a odborníka na jejich přestavbu.

Přestavby stávajících kotlů na automatické s možností ručního přikládání

Už vás nebaví každoroční příprava dřeva na dlouhou topnou sezonu? Nechcete chodit každé čtyři hodiny přikládat do kotle? Nechte si kotel přestavět na automatický. Firma Kovarson s.r.o. zná řešení. Jakýkoliv litinový nebo plechový kotel umí zautomatizovat a navíc vám nadále zůstane možnost ručního přikládání dřeva nebo dalších tuhých paliv. Kotel po přestavbě tedy bude mít možnost buď ručního, nebo automatického přikládání.

Litinové a plechové kotle lze jednoduchým způsobem upravit a získat teplovodní zařízení s automatickým provozem do výkonu až 150 kW. "Principem jsou univerzální a retortové hořáky pro přestavbu stávajícího nebo budoucího kotle. Spalovat lze různé druhy tuhého paliva, jako jsou například pelety, uhlí, štěpku, pšenici, piliny, rostlinné pelety a mnoho dalších," vysvětluje obchodní manažer firmy Ing. Jan Valčík.

Kovarson s.r.o. zná řešení, jak, přestavit kotel tak, abyste jej mohli dále využívat na původní tuhá paliva, a navíc jej budete mít plně automatizovaný díky podavači s hořákem a řídící jednotkou. A to vše za čtvrtinovou cenu nového automatického kotle!

Chcete mít teplo a nemuset stále přikládat?

Vybírat můžete z 3 druhů hořáků a nejste závislí na druhu paliva, protože tyto hořáky dokáží spalovat všechny druhy materiálů do granulace 30 mm (uhlí ořech 2, černý hrášek, dřevěné pelety, agromateriálové pelety, štěpku, obilí, piliny, hobliny...).

Přestavba kotle snadno, rychle a efektivně

Přestavba spočívá v tom, že se kotel zvedne o 45 centimetrů nahoru, položí se na podstavec a hořák se připojí z boku kotle (buď zleva, nebo zprava) tak, že nebrání přístupnosti ke stávajícímu kotli. Do dna stávajícího kotle se vyřeže díra pro pec hořáku a topení bude probíhat pod samotným roštem. Teplý vzduch stoupající směrem nahoru tudíž projde celým kotlem. Velkou výhodou zůstává možnost topení tuhým palivem i možnost přepínání na automat.

Podavače jsou řízeny elektronickou jednotkou, která má teplotní čidla. Jedno je na teplotu ústředního topení, nastavíte si hodnotu na požadovanou teplotu vytápění a už si jen užíváte tepla. Lze jej také připojit na externí pokojový termostat a může být ovládáno přímo z pokoje.

Výhodou je i fakt, že je možné připojit čerpadlo teplé užitkové vody s teplotním čidlem. V zařízení jsou umístěna i čidla proti zpětnému prohoření. Proti zpětnému prohoření je systém navíc chráněn hermeticky uzavřeným zásobníkem, tudíž prohoření není možné.

Řídící jednotka má čtyři pohotovostní režimy - normální, noční, kalendářní nastavení a ekonomický režim.

Topit lze snadněji a levněji. Proč toho tedy nevyužít? Podrobné informace o české firmě Kovarson s.r.o. ze Vsetína, její bohaté nabídce automatických, litinových a plechových kotlů i detaily k přestavbě stávajících kotlů včetně názorného videa najdete na internetových stránkách www.kovarson.cz.

Chcete mít teplo a nemuset stále přikládat?
Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Najdete na iDNES.cz