Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete mít teplo a nemuset stále přikládat? Přestavba kotle to vyřeší

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Kdo by nechtěl i v podzimních plískanicích a zimních mrazech mít doma teploučko a pohodu? A kdo by to nechtěl s co možná nejmenší námahou? Spoustu času i peněz vám ušetří automatický kotel. A nemusí smutně věšet hlavu ti, kdo topí ručně v některém z plechových nebo litinových kotlů a měnit ho nechtějí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete mít teplo a nemuset stále přikládat?

Naopak. Stávající kotel si můžete nechat přestavit na automatický s možností zachování i ručního přikládání. Stačí se obrátit na firmu KOVARSON s.r.o., českého  výrobce litinových a plechových kotlů a odborníka na jejich přestavbu.

Přestavby stávajících kotlů na automatické s možností ručního přikládání

Už vás nebaví každoroční příprava dřeva na dlouhou topnou sezonu? Nechcete chodit každé čtyři hodiny přikládat do kotle? Nechte si kotel přestavět na automatický. Firma Kovarson s.r.o. zná řešení. Jakýkoliv litinový nebo plechový kotel umí zautomatizovat a navíc vám nadále zůstane možnost ručního přikládání dřeva nebo dalších tuhých paliv. Kotel po přestavbě tedy bude mít možnost buď ručního, nebo automatického přikládání.

Litinové a plechové kotle lze jednoduchým způsobem upravit a získat teplovodní zařízení s automatickým provozem do výkonu až 150 kW. "Principem jsou univerzální a retortové hořáky pro přestavbu stávajícího nebo budoucího kotle. Spalovat lze různé druhy tuhého paliva, jako jsou například pelety, uhlí, štěpku, pšenici, piliny, rostlinné pelety a mnoho dalších," vysvětluje obchodní manažer firmy Ing. Jan Valčík.

Kovarson s.r.o. zná řešení, jak, přestavit kotel tak, abyste jej mohli dále využívat na původní tuhá paliva, a navíc jej budete mít plně automatizovaný díky podavači s hořákem a řídící jednotkou. A to vše za čtvrtinovou cenu nového automatického kotle!

Chcete mít teplo a nemuset stále přikládat?

Vybírat můžete z 3 druhů hořáků a nejste závislí na druhu paliva, protože tyto hořáky dokáží spalovat všechny druhy materiálů do granulace 30 mm (uhlí ořech 2, černý hrášek, dřevěné pelety, agromateriálové pelety, štěpku, obilí, piliny, hobliny...).

Přestavba kotle snadno, rychle a efektivně

Přestavba spočívá v tom, že se kotel zvedne o 45 centimetrů nahoru, položí se na podstavec a hořák se připojí z boku kotle (buď zleva, nebo zprava) tak, že nebrání přístupnosti ke stávajícímu kotli. Do dna stávajícího kotle se vyřeže díra pro pec hořáku a topení bude probíhat pod samotným roštem. Teplý vzduch stoupající směrem nahoru tudíž projde celým kotlem. Velkou výhodou zůstává možnost topení tuhým palivem i možnost přepínání na automat.

Podavače jsou řízeny elektronickou jednotkou, která má teplotní čidla. Jedno je na teplotu ústředního topení, nastavíte si hodnotu na požadovanou teplotu vytápění a už si jen užíváte tepla. Lze jej také připojit na externí pokojový termostat a může být ovládáno přímo z pokoje.

Výhodou je i fakt, že je možné připojit čerpadlo teplé užitkové vody s teplotním čidlem. V zařízení jsou umístěna i čidla proti zpětnému prohoření. Proti zpětnému prohoření je systém navíc chráněn hermeticky uzavřeným zásobníkem, tudíž prohoření není možné.

Řídící jednotka má čtyři pohotovostní režimy - normální, noční, kalendářní nastavení a ekonomický režim.

Topit lze snadněji a levněji. Proč toho tedy nevyužít? Podrobné informace o české firmě Kovarson s.r.o. ze Vsetína, její bohaté nabídce automatických, litinových a plechových kotlů i detaily k přestavbě stávajících kotlů včetně názorného videa najdete na internetových stránkách www.kovarson.cz.

Chcete mít teplo a nemuset stále přikládat?
Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.