Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete lyžovat bez čekání? Navštivte SkiPark Gruň v Beskydech

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vadí Vám dlouhé fronty na vleku, plná parkoviště a restaurace, ve kterých se ani nepohnete?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete lyžovat bez čekání? Navštivte SkiPark Gruň v Beskydech | foto: SkiPark Gruň

Zkuste si představit lyžařské středisko s rodinnou atmosférou, s novou lanovkou bez front, s kolibou a skibarem uprostřed sjezdovky a s parkováním zadarmo hned pod ní. Pak svou představu umístěte do malebného údolí uprostřed lesů v centru Beskyd a najdete nás - SkiPark Gruň.

Lyžařské středisko SkiPark Gruň se nachází v malebném údolí na úbočí Gruně nad přehradou Šance. Nad našimi svahy se v dáli tyčí královna Beskyd Lysá Hora a přesto, že jsme tak krásně schovaní, to k nám není daleko.

Z Frýdku-Místku nebo z Rožnova pod Radhoštěm je to k nám jen 35 km.

Našim návštěvníkům nabízíme vše na jednom místě. Stačí zaparkovat na některém z našich parkovišť, které jsou samozřejmě zdarma a obout si lyžáky nebo snowboardové boty a hurá pár metrů na lanovku. Ta vás vyveze do výšky 750 metrů, ve které vás za hezkého počasí čekají výhledy až na slovenskou Malou Fatru. Dolů se můžete vydat po jedné z pěti sjezdovek, z nichž část je vhodná pro pokročilé, část pro začátečníky a velký kus je vyhrazen jen dětem. Kromě lanové dráhy máme pro vás připravené i dva vleky.

Lyžování bez čekání

V posledních letech není sněhu nadbytek a tak se o naše sjezdovky staráme celý den. Kromě nového zasněžovacího vybavení, které jede naplno celou zimu, jsme pro vaši radost pořídili i špičkovou rolbu, díky které vám nabízíme každý den pořádný “menšestr”. A až vám na tom našem menšestru vyhládne, tak můžete navštívit naši stylovou kolibu, kde vám naše domácí kyselica vrátí sílu. Protože jsme v Beskydech nesmí na čepu chybět oblíbené pivo Radegast a pro příznivce silnějších nápojů máme výběrové pálenky. Během obědu si navíc můžete nechat opravit skluznici ve skiservisu, který se, spolu s půjčovnou a lyžařskou školou, nachází jen pár metrů od koliby. Pro lyžařské a snb nadšence, kteří se nechtějí jídlem zdržovat, máme hned vedle koliby stylový skibar, ve kterém jede hudba i zábava naplno.

Určitě se vám u nás bude líbit tak, že se vám ani nebude chtít domů! A jelikož to víme, tak vám můžeme nabídnout ubytování v jedné z našich 3 budov (kousíček od lanovky), které jsou vzájemně propojené a ve kterých na vás čekají vyhřáté a útulné pokoje pro 2 až 4 osoby. A jelikož zimy a sněhu už bylo za den dost, můžete se nahřát v naší úplně nové sauně, vedle které jsme pro vás připravili čím dál oblíbenější koupací sudy. Zatím co si budete užívat wellness, vaše děti si můžou hrát v dětském koutku nebo v ping-pongové herně. Po koupeli či sauně vás zveme do naší jídelny na chutnou večeři, kterou si můžete protáhnout ve vedlejším baru, kde na vás čeká nejen pořádné espresso.

Mapa Ski Park Gruň

Mapa Ski Park Gruň

Nicméně centrem dění je v našem středisku koliba, která pravidelně pulsuje nočním životem. Díky kvalitnímu vzduchu a díky tomu, že naše středisko patří do Beskydské oblasti tmavé oblohy (jen 2 v ČR), vám zaručujeme hluboký a klidný spánek.

Klimatické podmínky

jsou vhodné zejména pro zimní rekreaci. Celé území Poledňany spadá do oblasti Lysé hory a podle klimatického členění patří převážně do oblasti chladné, charakteristické průměrnými teplotami - 3° až - 6°C. Sněhové podmínky jsou dobré. Počet dnů se sněhovou pokrývkou je 110 - 140.

Ráno se v kolibě všichni potkáme nad šálkem dobré kávy nebo čaje a znovu můžeme vyrazit na skvěle připravený svah.

Prostě, k autu se dostanete, až budete odjíždět. A kdyby se vám autem nechtělo, tak můžete využít Beskydský skibus, který k nám každý víkend jezdí ze směru Ostrava nebo Nový Jičín a z jehož ceny vám odečteme 40 Kč při koupi celodenního skipasu. Skibus jezdí do stanice Stýskalonky, ze které vás do SkiParku dovezeme a odvezeme naší kyvadlovou dopravou. Tu můžou využít i všichni řidiči, kterým se k nám nahoru nechce vyjíždět.

Lyžování bez čekání

Lyžování bez čekání

Na letošní zimu jsme opět připravili hromadu zajímavých víkendů, kdy nebudou chybět závody pro veřejnost PRIM Cup, oblíbený „Přejezd přes louži“ nebo třeba zabíjačka.

Chcete o nás vědět více, sledujte nás na www.skipark-grun.cz nebo www.facebook.com/SkiParkGrun

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Jak jsme vlastně začínali aneb Pohled do 25. leté historie firmy ISOTRA a.s.

Jak jsme vlastně začínali aneb Pohled do 25. leté historie firmy ISOTRA a.s.

Po sametové revoluci dostali všichni občané České republiky možnost soukromě podnikat. V tu dobu jsme náhodou narazili...

Zimní sezona v Těšínském Slezsku se blíží

Zimní sezona v Těšínském Slezsku se blíží

Chladná rána, brzká setmění a holé stromy bez listí, to je již znamení, že zima je za dveřmi. Zavítejte do turistické...

Dopravní podnik Ostrava chce, aby se cestující cítili bezpečně

Dopravní podnik Ostrava chce, aby se cestující cítili bezpečně

Lidé, kteří cestují veřejnou dopravou v Ostravě, jsou rádi, že ve vozech dopravního podniku potkávají asistenty...

Najdete na iDNES.cz