Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete kovový nábytek? Firma Enprag je specialistou v oboru

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud hledáte vybavení pro svoji kancelář, provozovnu, sklad, dílnu, prodejnu, archiv, ordinaci nebo domácnost s důvěrou se obraťte na firmu Enprag, specialistu na kovový nábytek. Firma vstoupila na český trh v roce 1995 jako výhradní dodavatel předního evropského výrobce, britské firmy Bisley. Od té doby se dynamicky rozvíjí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Enprag s.r.o. - kovový nábytek | foto:  Enprag s.r.o. - kovový nábytek

V jejím sortimentu naleznete nejen registrační skříně, kartotéky, šatní skříně a regály, ale dnes již firma zaujímá významné postavení i jako dodavatel trezorů, školního a dílenského nábytku, nábytku do lékařských ordinací a čekáren, veřejných budov, různých sportovních zařízení a fitcenter.

Vyberte si kovový nábytek podle svých představ

 Enprag s.r.o. - kovový nábytek - kancelářský nábytek

Navštívíte-li internetové stránky firmy Enprag, budete překvapeni šíří nabízeného sortimentu a pokud se budete chtít na cokoliv informovat, můžete použít sofistikovaný "chat" systém, který vám v reálném čase umožní přímou komunikaci s některým z ochotných prodejců.  Poradí vám, případně sepíší objednávku na vámi vybraný kovový nábytek a domluví předběžný termín dodání zboží.

Kovový nábytek je pak rozvážen vlastními dodávkami po celé České republice, školení zaměstnanci vám v případě požadavku zboží rozbalí a zkontrolují, samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.

Kovový nábytek na míru

 Enprag s.r.o. - kovový nábytek - skříň

Cílem společnosti Enprag je být tzv. první volbou v oblasti kovového nábytku. Velmi úzká a dlouhodobá spolupráce s výrobci umožňuje firmě nabízet prvotřídní kovový nábytek za nízké ceny, atypické výrobky přímo na míru, bezproblémové řešení případných reklamací a co nejkratší dodací lhůty.

Od roku 2003 má firma své zastoupení i v Bratislavě a každoroční pravidelné zvyšování obratu svědčí o úspěšnosti firmy i na slovenském trhu. O její spolehlivosti vypovídá i vlastnictví "Certifikátu solventních firem" a členství v Asociaci pro elektronickou komerci APEK.

Přes šíři svého sortimentu má společnost Enprag na českém trhu vedoucí postavení jako dodavatel kovových kartoték, které dominují jako nejideálnější prostředek k archivaci a ukládání dokumentů.

 Enprag s.r.o. - kovový nábytek - šanonáda

Každý z Vás se s nimi určitě setkal např. u lékaře, v nemocničních centrálních registrech nebo na úřadech. V roce 2007 firma vyhrála veřejnou zakázku na 1200 čtyřzásuvkových kartoték pro Českou správu sociálního zabezpečení, od roku 1995 pravidelně dodává velké množství těchto kartoték (a nejen jich) svému smluvnímu partnerovi České spořitelně.

Množství dalších známých velkých společností uvedených v referencích firmy na jejích webových stránkách kovovynabytek.cz vám dává více než dostatečnou záruku toho, že jste si jako svého dodavatele na kovový nábytek  vybrali toho správného partnera.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Vložte do rukou svých B2B obchodníků účinnou zbraň! Je čas vidět svůj business z větší perspektivy, přes externí data....

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

Nejsou lidi. Tímto povzdechem shrnuje většina personalistů aktuální situaci na pracovním trhu. A začíná přemýšlet: Jak...

Univerzita přesně k vašim službám

Univerzita přesně k vašim službám

Je statisticky dokázáno, že čím má člověk vyšší vzdělání, tím pravděpodobně najde lepší uplatnění. Dnes je na trhu...

Najdete na iDNES.cz