Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete doma šikovného chlapa? O vše se postará hodinový manžel

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ať už jste právě bez partnera, nebo máte takového, který má do všestranného domácího kutila daleko, veškeré problémy, výměnou prasklé žárovky počínaje, vymalováním bytu konče, za vás vyřeší "hodinový manžel".

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Houseman - hodinový manžel | foto: Houseman

Jistě se dovedete poprat s lecjakými drobnými nedostatky v domácnosti, ale přece jen některé věci bývají záležitostí pro skutečné odborníky. A pokud zrovna nejste jedním z nich, stačí jen zvednout telefon a takzvaný hodinový manžel připravený zbavit vás jakýchkoli problémů ve vašem příbytku přijede a během pár hodin odvede práci, se kterou byste si sami neporadili.

Nový trend, který se nazývá hodinový manžel, se těší velké popularitě, a to především díky rozmanitosti a komfortnosti nabízených služeb a profesionalitě jejich provedení. A přesně takové jsou služby jedné z největších firem zabývajících se touto činností www.houseman.cz.

Jednoduše si objednáte hodinového manžela a problém s kapajícím kohoutkem, pověšením obrazu, sestavením nové skříně, nebo zapojením pračky je rázem vyřešen. Volat můžete zdarma na infolinku 800 499 408 a sami si určíte termín a hodinu, kdy vás hodinový manžel navštíví.

Služby, které poskytuje hodinový manžel, jsou primárně zaměřeny na pomoc ženám, které jsou bez partnera nebo těm, jejichž partner zrovna nedisponuje opravářskými znalostmi a dovednostmi, ale využít je samozřejmě může kdokoli.

Pro důchodce, zdravotně postižené a matky samoživitelky jsou navíc připraveny atraktivní benefity v podobě až 25 % slevy. A každý je automaticky zapojen do speciálního věrnostního programu, kdy každá pátá objednávka je zcela zdarma.

Houseman - hodinový manžel II

Hodinový manžel i pro vaše blízké...

Hodinový manžel nemusí pomoci pouze vám, můžete ho darovat svým blízkým jako praktický dárek v podobě dárkového poukazu na služby. Pro každého zákazníka je navíc připraven dárek.

Hodinový manžel Houseman pracuje pro všechny. Jako jediná společnost na českém trhu poskytuje největší portfolio poskytovaných služeb a zároveň svým klientům poskytuje naprosto profesionální, seriozní a osobní přístup.

Proto se například developerská společnost JIMAST Development, která staví luxusní rodinné domy VILAPARK Jesenice www.vilaparkjesenice.cz, rozhodla potěšit své klienty a svým nejlepším zákazníkům věnovala kompletní služby hodinového manžela Houseman.cz na rok zdarma.

Houseman - logo

Pokud chcete opravdu kvalitní řemeslné služby všeho druhu a nemáte chuť se do práce pouštět sami, shánět "šikovného známého", nebo do nekonečna přemlouvat líného partnera, zkrátka, ať už je váš důvod a problém jakýkoli, není nic jednoduššího, než si zavolat na pomoc odborníky.

Seznam nabízených služeb, které hodinový manžel provádí, ceník a veškeré další nezbytné informace najdete na internetových stránkách www.houseman.cz, nebo můžete zdarma volat na infolinku 800 499 408.

Autor: Michaela Breitkopf

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Najdete na iDNES.cz