Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete dokonalou ochranu dřeva? Volte lazurovací laky Belinka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Představujeme vám špičkové lazurovací laky BELINKA nové generace, které obsahují lapače volných radikálů. Zlepšují kvalitu nátěru a prodlužují životnost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

BELINKA - LAZUROVACÍ LAKY | foto: BELINKA

Dřevo nás provází od nepaměti. Je součástí našeho života nejen jako průmyslový materiál, ale i jako dekorační prvek. Abychom jeho krásu zachovaly co nejdéle je třeba jej opatřit nátěrem, který ho chrání před poškozením, prodlouží jeho životnost a  podtrhne jeho krásu. Lazurovací laky ochrání a prodlouží životnost dřeva.

Nejčastěji je dřevo ošetřováno lazurami. Lazurovací laky se používají pro ochranu dřeva v interiéru i exteriéru. Jsou vhodné pro všechny druhy dřeva.

V exteriéru se používají lazurovací laky pro nátěry dřevěných staveb, fasádních obkladů, oken, dveří, plotů, pergol, zahradního nábytku apod. V interiéru jsou vhodné pro nátěry obkladů, trámů a jednoduchého nábytku.

BELINKA - LAZUROVACÍ LAKY skupina

Lazurovací laky mají při povrchové úpravě dřeva proti běžným nátěrovým hmotám velkou výhodu a to je jednoduchá obnova nátěru. Lazura na rozdíl od laků a emailů nevytváří na povrchu nepropustnou vrstvu, ale vsakuje do něj. Díky tomu nedochází k praskání a loupání nátěru, ale pouze k jeho postupnému ubývání. Při obnově nátěru není potřeba žádné náročné odstraňování, opalování a broušení zbytků starého nátěru. Stačí po očištění povrchu nanést obnovovací vrstvu lazury.

Aby byla povrchová úprava co nejkvalitnější je důležitý výběr vhodného lazurovacího laku. Lazury se vyrábí ve 2 základních řadách a to tenkovrstvé BELINKA LASUR a silnovrstvé BELINKA TOPLASUR. Každé lazurovací laky jsou vhodné na jiné použití.

Lazurovací laky a jejich typy

Tenkovrstvé lazury BELINKA LASUR mají univerzální použití a jsou vhodné i na hůře vysušené dřevo, nebo dřevo nacházející se v trvale vlhkém prostředí.

BELINKA - LAZUROVACÍ LAKY II

Silnovrstvé lazury, BELINKA TOPLASUR, BELINKA TOPLASUR UV+, na rozdíl od tenkovrstvých nejen vsakují do dřeva, ale vytváří na povrchu tenký film. Diky tomu je povrch hladší, pololesklý a jeho životnost je delší. Příměsi vosků způsobují, že je nátěr vodě odpudivý. Na rozdíl od tenkovrstvých,  silnovrstvé lazurovací laky nejsou vhodné pro vlhké dřevo /více než 15 % vlhkosti/   a dřevo použité v trvale vlhkém prostředí (ploty ve vysoké trávě, rošty u bazénů, dřevěné mosty, dřevěné střechy, zahradní nábytek zůstávající na zimu venku.) Vynikající jsou na okna, dveře, podhledy apod.

V případě, že chcete provést bezbarvý nátěr v exteriéru, je třeba použít lazurovací laky se speciálními absorbéry UV záření - BELINKA TOPLASUR UV+. Při povrchové úpravě nového dřeva nezapomínejte na impregnační nátěr BELINKA BAZE, který dřevo chrání proti škůdcům, plísním a trouchnivění.

Pokud chcete změnit odstín nátěru z tmavé lazury na světlou, přetřít tmavou lazuru světlou přímo nelze. Pro tyto případy má firma BELINKA připravenou ZESVĚTLOVACÍ LAZURU dodávanou na trh pod názvem BELINKA ILLUMINA. Je to částečně krycí lazura, neutrální barvy, kterou lze starý nátěr přetřít a poté natřít nově zvoleným odstínem.

Lazury se vyrábí v 16 barevných odstínech. Lazurovací laky se vyplatí. Veškeré informace o lazurovacích lacích BELINKA najdete na www.belinkalazury.cz

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®.

Zastavme se v dnešní uspěchané době a připravme si své oblíbené jídlo poctivým způsobem - pomalým vařením. Že na...

Postavte si terasu z kamene

Postavte si terasu z kamene.

Bez terasy by rodinný dům nebyl úplný. To samé platí i o chatách a chalupách. Když se vám líbí kamenné terasy a...

Dáváme lesu více prostoru

Dáváme lesu více prostoru

Že lesy nejsou jen na houby, ví lidstvo po tisíciletí. Dřevo se v lesích těžilo od nepaměti a jen díky lesníkům na...

Najdete na iDNES.cz