Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete bydlet rychle, komfortně a levně? Řešením je Bahal

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Elegantní nadčasová architektura domů a velký prostor obývacího pokoje kombinovaného s kuchyní tvoří z domů Bahal krásný komfortní domov a místo kde se s vámi budou rádi setkávat přátelé.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Achilles | foto: unu

O výjimečný tepelný komfort se stará podlahové topení Rehau v každém podlaží. Tento způsob vytápění nezpůsobuje žádný nepříjemný průvan.

Líbí se vám luxusní schodiště v domě vašich známých? Oni mohou brzy obdivovat to vaše. Nemusíte jim říkat, že bylo zdarma jako součást základní výbavy domu.

Okna Heatmirror s filtrem ÚV záření chrání zdraví a účinně brání přehřívání interiéru a blednutí jeho barev.

Použité přírodní materiály umožňují domu dýchat konstrukcí a zamezují výskytu plísní. K zateplení používáme výhradně kamennou vlnu s kolmým vláknem. Znáte ten pocit, když vkročíte do domu z kamene?

Hector 

Základem klidu a pohody je i soukromí. Duševní prostor získáte mimo jiné i díky nadstandardním akustickým vlastnostem BAHALu. Můžete být kdykoliv sami. Stačí vejít do volného pokoje a zavřít za sebou dveře. V našich domech jsou i rozvody větrání kvalitně zvukově izolované.

Za zmínku dále stojí: dřevotřískové desky bez formaldehydu pro opláštění a podlahy. možnost chlazení domu podlahou a stropem, spouštění větrání automaticky podle koncentrace kysličníku uhličitého včetně tzv. party módu, průchod větraného vzduchu přes antibakteriální rozvody a pylové filtry, bezdrátové ovládání osvětlení s vypínači zabudovanými v klikách dveří, velká prosklená plocha domů.

Úspory

Na energiích pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody ušetříte oproti běžné stavbě ročně desítky tisíc korun.

Máte na výběr z pěti variant kompletních systémů Stiebel-Eltron pro řízené větrání s rekuperací, vytápění a ohřev vody včetně systémů se zemním vrtem, solárními panely nebo chlazením podlahou. Navíc je možné nechat dům připravit na hospodaření s dešťovou vodou pro její využití na praní, mytí nádobí, splachování a zalévání.

Nechte si postavit dům od nás kdekoliv na území ČR a neobávejte se vysokých nákladů na dopravu, protože u nás je zdarma. A také si vyberte, zda chcete postavit dům nízkoenergetický nebo pasivní. Umíme obě varianty.

Už jsme zmínili, že nepracujeme s otevřeným rozpočtem na stavbu, nýbrž s fixní cenou? Ano, u nás zákazníkům nehrozí navyšování ceny v průběhu výstavby.

Za zmínku dále stojí: plníme normu TNI 730329 pro nízkoenergetické a pasivní domy, možnost vybavení solárními technologiemi, tepelná čidla automaticky regulují technologie pro vytápění, kompletní projekt zdarma jako dárek.

Victoria

Kvalita a rychlost

Ze zásady používáme do našich domů pouze ty nejkvalitnější materiály předních českých i celosvětových výrobců. Vždyť dům si musí udržet svoji hodnotu a funkci po několik generací. Aliančními partnery BAHAL tak jsou firmy jako Knauf, Rehau, Stiebel-Eltron, SFS Intec a Satjam.

Potřebujete bydlet rychle? Věřte, že více času strávíte vyřizováním potřebných dokladů pro stavbu než my vlastní stavbou domu. Po dokončení základní desky je dům hotový do 20 dnů a lze začít provádět jeho finalizace.

Víte, že u mnoha novostaveb se po dokončení objevují po krátké době různé praskliny na stěnách a stropech způsobené vlastnostmi použitých materiálů a tím jak i po dokončení ještě tyto materiály pracují ve stavbě? Skelet z tenkostěnné oceli je extrémně pevný a v kombinaci s přesností provedení stavby na milimetry je zárukou, že v BAHALu vaše stěny nemusíme jezdit každý půl rok opravovat.

Za zmínku dále stojí: neprodyšnost obálky domu garantovaná certifikátem "Blowerdoor test”, stavbu provádějí profesionální a speciálně proškolení odborníci s certifikáty na jednotlivé činnosti, extrémní odolnost vůči požáru, zemětřesení, hurikánům a záplavám.

Více informací a konfigurátor domu na www.bahal.cz.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Znáte nerezová šroubení Push-In a Push-On od Schwer Fittings?

Znáte nerezová šroubení Push-In a Push-On od Schwer Fittings?

Představujeme vám kvalitní nerezová šroubení Push-In a Push-On od společnosti Schwer Fittings.

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Češi cestují stále více, rádi sáhnou po celoročním cestovním pojištění

Češi cestují do ciziny jako nikdy dříve

Češi mají obrovskou chuť ve volném čase cestovat. 64 % Čechů vyráží na pobytové zájezdy a mnoho jich jezdí i na vlastní...

Najdete na iDNES.cz