Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chcete bydlet rychle, komfortně a levně? Řešením je Bahal

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Elegantní nadčasová architektura domů a velký prostor obývacího pokoje kombinovaného s kuchyní tvoří z domů Bahal krásný komfortní domov a místo kde se s vámi budou rádi setkávat přátelé.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Achilles | foto: unu

O výjimečný tepelný komfort se stará podlahové topení Rehau v každém podlaží. Tento způsob vytápění nezpůsobuje žádný nepříjemný průvan.

Líbí se vám luxusní schodiště v domě vašich známých? Oni mohou brzy obdivovat to vaše. Nemusíte jim říkat, že bylo zdarma jako součást základní výbavy domu.

Okna Heatmirror s filtrem ÚV záření chrání zdraví a účinně brání přehřívání interiéru a blednutí jeho barev.

Použité přírodní materiály umožňují domu dýchat konstrukcí a zamezují výskytu plísní. K zateplení používáme výhradně kamennou vlnu s kolmým vláknem. Znáte ten pocit, když vkročíte do domu z kamene?

Hector 

Základem klidu a pohody je i soukromí. Duševní prostor získáte mimo jiné i díky nadstandardním akustickým vlastnostem BAHALu. Můžete být kdykoliv sami. Stačí vejít do volného pokoje a zavřít za sebou dveře. V našich domech jsou i rozvody větrání kvalitně zvukově izolované.

Za zmínku dále stojí: dřevotřískové desky bez formaldehydu pro opláštění a podlahy. možnost chlazení domu podlahou a stropem, spouštění větrání automaticky podle koncentrace kysličníku uhličitého včetně tzv. party módu, průchod větraného vzduchu přes antibakteriální rozvody a pylové filtry, bezdrátové ovládání osvětlení s vypínači zabudovanými v klikách dveří, velká prosklená plocha domů.

Úspory

Na energiích pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody ušetříte oproti běžné stavbě ročně desítky tisíc korun.

Máte na výběr z pěti variant kompletních systémů Stiebel-Eltron pro řízené větrání s rekuperací, vytápění a ohřev vody včetně systémů se zemním vrtem, solárními panely nebo chlazením podlahou. Navíc je možné nechat dům připravit na hospodaření s dešťovou vodou pro její využití na praní, mytí nádobí, splachování a zalévání.

Nechte si postavit dům od nás kdekoliv na území ČR a neobávejte se vysokých nákladů na dopravu, protože u nás je zdarma. A také si vyberte, zda chcete postavit dům nízkoenergetický nebo pasivní. Umíme obě varianty.

Už jsme zmínili, že nepracujeme s otevřeným rozpočtem na stavbu, nýbrž s fixní cenou? Ano, u nás zákazníkům nehrozí navyšování ceny v průběhu výstavby.

Za zmínku dále stojí: plníme normu TNI 730329 pro nízkoenergetické a pasivní domy, možnost vybavení solárními technologiemi, tepelná čidla automaticky regulují technologie pro vytápění, kompletní projekt zdarma jako dárek.

Victoria

Kvalita a rychlost

Ze zásady používáme do našich domů pouze ty nejkvalitnější materiály předních českých i celosvětových výrobců. Vždyť dům si musí udržet svoji hodnotu a funkci po několik generací. Aliančními partnery BAHAL tak jsou firmy jako Knauf, Rehau, Stiebel-Eltron, SFS Intec a Satjam.

Potřebujete bydlet rychle? Věřte, že více času strávíte vyřizováním potřebných dokladů pro stavbu než my vlastní stavbou domu. Po dokončení základní desky je dům hotový do 20 dnů a lze začít provádět jeho finalizace.

Víte, že u mnoha novostaveb se po dokončení objevují po krátké době různé praskliny na stěnách a stropech způsobené vlastnostmi použitých materiálů a tím jak i po dokončení ještě tyto materiály pracují ve stavbě? Skelet z tenkostěnné oceli je extrémně pevný a v kombinaci s přesností provedení stavby na milimetry je zárukou, že v BAHALu vaše stěny nemusíme jezdit každý půl rok opravovat.

Za zmínku dále stojí: neprodyšnost obálky domu garantovaná certifikátem "Blowerdoor test”, stavbu provádějí profesionální a speciálně proškolení odborníci s certifikáty na jednotlivé činnosti, extrémní odolnost vůči požáru, zemětřesení, hurikánům a záplavám.

Více informací a konfigurátor domu na www.bahal.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Najdete na iDNES.cz