Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Chata U Myšáka: dovolená v malebném koutě Lužických hor

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Uvažujete o rodinné dovolené, kterou chcete strávit aktivně v klidném prostředí? Lužické hory jsou jedním z nejkrásnějších koutů naší vlasti. Chata U Myšáka je ideální místo pro děti, pro houbaře, lyžaře i turisty. Objevte u nás půvab českých hor.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dovolená v malebném koutě Lužických hor | foto: Chata U Myšáka

Lužické hory v létě

Lužické hory jsou turistickým rájem letních i zimních rekreantů. Ti letní jistě ocení kvalitně značené cyklotrasy, mezi nimiž najdou lehké okružní projížďky, ale i náročné trasy plné horských prémií. Rodiče s malými dětmi si přijdou na své, zejména díky čisté přírodě jako stvořené ke sběru hub a lesních plodů.

V okolí Horní Světlé, kde se chata v Lužických horách nachází, najdeme i nádherné pískovcové skály a bizarní útvary. Pro ty, kteří se chtějí podívat i mimo naši vlast je chata U Myšáka ideální strategickou základnou, chata je totiž ve vzdálenosti jen několika kilometrů od hranic, což přímo vybízí k výletům do malebných vesniček sousedního Německa.

Chata U Myšáka v létě

Lužické hory v zimě

Chata U Myšáka poskytuje ráj i pro zimní turisty. Horní Světlá je výborným střediskem pro lyžující rodiny s dětmi, ale i pro zkušené mazáky na lyžích i snowboardu. V zimě se cyklotrasy mění na precizní běžkařské okruhy panenskou přírodou Lužických hor. V těsné blízkosti Myšáka se nachází Ski areál Luž se dvěma lyžařskými vleky vhodnými pro rodiny s dětmi a snowparkem.

Náročnější lyžaře jistě uspokojí cenově příznivý lyžařský areál v Horním Podluží, který je vzdálen jen cca 15 minut jízdy autem směr Rumburk. Mimo půjčovny lyží je zde denně k dispozici lyžařská škola a příjemná restaurace, kde se nejen zahřejete grogem, ale i dobře najíte.

Chata U Myšáka v zimě

Ubytování v Lužických horách

Chata U Myšáka se těší největší oblibě především u dětí, proto je vhodná pro rodinné výlety, kdy může parta vyrazit do hor a vzít s sebou i své potomky s jistotou, že budou spokojení. Myšák  poskytuje ubytování v Lužických horách ve dvou až šestilůžkových pokojích s několika společnými sociálními zařízeními.

Všem návštěvníkům je k dispozici i společenská místnost s televizí a DVD, sloužící též jako jídelna a herna pro děti. Při vařením v kuchyňce a vlastním stravování lze výrazně ušetřit, ale v blízkosti chaty je řada různých restaurací, ve kterých si můžete zpestřit jídelníček během pobytu.

K většímu pohodlí slouží také vlastní parkoviště a suterénní místnost na kola či lyže. U chaty je hřiště na nohejbal, ohniště s posezením a dětské hřiště. Při méně příznivém počasí se můžete rozptýlit řadou společenských her, turnajem ve stolním fotbale nebo šipkách.

Přijeďte k nám, těšíme se.
Váš Myšák
www.umysaka.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Pár hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Několik hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Nejde o nic ojedinělého. Celé hodiny se snažíte ulovit co nejlevnější letenku do dalekých krajin a najednou ji máte - a...

Alitalia: zimní síť 2017 - 2018

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Díky své skvělé síti poskytuje Alitalia kompletní pokrytí Itálie a nabízí přímé lety do hlavních evropských měst,...

Liberecký kraj hlásá: u nás začne jezdit na běžkách každý

Liberecký kraj hlásá: U nás začne jezdit na běžkách každý

Kvalita, dostupná cena a pestrost zimních sportů. To je důvod, proč se řadí Liberecký kraj na přední místa zimních...

Najdete na iDNES.cz