Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Cestovní pojištění: týdenní dovolená vás může vyjít na 3 miliony

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Také se už těšíte na letní dovolenou a plánujete si ji náležitě užít? I když třeba jen toužíte odpočívat s knihou na pláži a jeden den si udělat výlet po okolí, raději neriskujte a sjednejte si kvalitní cestovní pojištění.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Cestovní pojištění: Týdenní dovolená vás může vyjít na 3 miliony | foto: ERGO pojišťovna, a.s.

Například klienta Ergo pojišťovny přepadla během jeho návštěvy USA ledvinová kolika. Bez pojištění by 211 240 Kč platil ze svého. Stejně tak jiná klientka, která na dovolené v Tunisku spadla z velblouda a za ošetření poraněné ruky jí pojišťovna proplatila 1 200 Kč.

Stát se může cokoliv a kdekoliv, ale na našem území máme zdravotní péči hrazenou ze zdravotního pojištění, takže si ani neuvědomujeme, kolik bychom jinak museli platit. Mnoho lidí, kteří se zraní na dovolené v zahraničí, se musejí dokonce zadlužit na celý život, aby pokryli léčebné výdaje. Běžně se totiž může jednat o statisíce až miliony korun! A bez cestovního pojištění vyráží každoročně do zahraničí každý desátý Čech.

Příklad dovolené za 3 miliony

Cestovní pojištění: Týdenní dovolená vás může vyjít na 3 miliony

Cestovní pojištění: Týdenní dovolená vás může vyjít na 3 miliony

Určitě také míváte dny, kdy se vám nic nedaří. Vstanete špatnou nohou a celý den se veze na negativní vlně. Představte si, že vás takový den zastihne na dovolené. Vy, manželé s malým dítětem, letíte na dovolenou do Egypta. Hned po příletu vám někdo ukradne zavazadla, vaše dítě dostane akutní bolesti zubu a navíc na hotelovém pokoji rozbijete televizi a při dovádění v bazénu způsobíte někomu cizímu úraz.

Za ošetření zubu tak zaplatíte 5 000 Kč, odcizená zavazadla byla v hodnotě až 30 000 Kč, škoda způsobená na cizím majetku vás může vyjít na 10 000 Kč, v jiném případě ale také na až 1 000 000 Kč a vámi způsobený úraz cizinci na až 2 000 000 Kč. Celkem vás tedy tento týden hrůzy bude stát 3 035 000 Kč. Kdybyste se pojistili u ERGO pojišťovny, zaplatíte pouze 720 Kč za cestovní pojištění.

V ceně tarifu cestování po Evropě máte pojištění i pro cestování do Tuniska či Egypta

Cestovní pojištění: Týdenní dovolená vás může vyjít na 3 miliony

Cestovní pojištění: Týdenní dovolená vás může vyjít na 3 miliony

ERGO pojišťovna dělí tarify cestovního pojištění do tří skupin dle destinací. Nejoblíbenějším z nich je Cestovní pojištění Evropa, které vám zajistí komplexní ochranu ve všech státech geografického území Evropy a také v Egyptě, na Kypru, v Maroku, Tunisku a Turecku.

Spolehnout se můžete na léčebné výlohy 5 mil. Kč, úrazové pojištění až 300 000 Kč, pojištění zavazadel do 30 000 Kč a odpovědnost za škody až 2 000 000 Kč. To vše za 180 Kč za dvě osoby na tři dny. Můžete tak odjet na dovolenou bez starostí.

Dalším tarifem je Omezený svět, se kterým můžete vycestovat do všech států světa kromě USA, Kanady a Austrálie. Třetí tarif cestovního pojištění je Svět, kdy můžete navštívit všechny státy světa.

Cestovní pojištění můžete mít již zítra

Cestovní pojištění si můžete sjednat i na poslední chvíli přes internet, třeba i během víkendu, a již následující den můžete naplno využívat jeho výhody v zahraničí. Pojištění si můžete sjednat na jeden den i jako celoroční tarif, který se vám určitě vyplatí například při častých služebních cestách.

Cestovní pojištění od ERGO pojišťovny vám v základní ceně pokryje rizika spojená s letními aktivitami jako je windsurfing, jachting či jízda na kajaku a kanoi. Vyzkoušet si můžete i kiteboarding, kitesurfing nebo vodní lyžování a vodní skútr.

Připojištění pak vyžaduje vysokohorská turistika, bojové sporty, kanoistika na divoké řece, potápění, horolezectví a další adrenalinové aktivity spojené s vyšším rizikem.

Pojistěte i své dítě před cestou na tábor

Věděli jste, že během léta dochází k nejvyššímu počtu úrazů dětí? Až je zase budete balit na školní výlety nebo tábory, pro jistotu jim zařiďte i cestovní pojištění s platností na území celé České republiky. Za pouhých 10 Kč na den získáte pojištění odpovědnosti za škody, pojištění zavazadel proti odcizení či poškození a také úrazové pojištění.

Více informací o cestovním pojištění od Ergo pojišťovny najdete na www.ergo.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Najdete na iDNES.cz