Vůně domova

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zážitek z cestování je vždy umocněný spokojeností s ubytováním nebo s výborným jídlem. Nabídka je široká a máme z čeho vybírat. Ale aby to tak bylo vždy hledejte organizace, které jsou označeny značkou Q. Tady je zákazník na prvním místě a vy se tam budete cítit jako doma.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vůně domova | foto: CzechTourism

Většina restaurací a ubytovacích zařízení má pro své zákazníky webové stránky. U restaurací se dozvíme, na jakou kuchyni se můžeme těšit, dokonce si můžeme vybrat z jídelního lístku. Fotogalerie nám poskytne pohled do restaurace, takže máme před návštěvou představu, kam jdeme. Hotel nám ukáže nabídku a zařízení jednotlivých pokojů, představí nám okolí.

Vůně domova

Jak ale máme poznat atmosféru ve vytipovaném podniku? Jak máme poznat, jak se tam chovají ke svým hostům, jak krásně nafocené jídlo chutná?

Existuje mnoho recenzních portálů a různých žebříčků restaurací a hotelů, které nám pomohou s rozhodnutím, kde se najíst nebo kam jet na dovolenou.

Vůně domova

Zařízení, kde máme jistotu, že zákazník je na prvním místě, jsou ale především certifikované organizace se značkou Q. Tady si můžete být jisti, že personál vždy a ochotně splní vaše přání. Že se v dotyčném podniku budete cítit příjemně a budete tak na posezení v restauraci nebo na svou dovolenou s odstupem času pozitivně vzpomínat.

Právě značka Q, kterou uděluje Český systém kvality služeb a spravuje Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism, je tím správným poradcem pro všechny cestovatele.

Vůně domova

Pokud tedy chcete mít jistotu, že v podniku, který si vyberete, dostanete vše, na co máte nárok, vyhledávejte certifikované poskytovatele služeb, kteří se mohou prokázat značkou Q. Seznam organizací a firem poskytujících služby oceněné značkou Q naleznete na stránkách www.sluzbyQ.cz.

Jestliže vyhledáte zařízení se značkou Q, nemusíte se obávat zeptat personálu na cokoli nebo projevit svá přání. V certifikovaných zařízeních se to od vás dokonce očekává. Poskytovatelé služeb chtějí své služby zlepšovat, a proto vítají jakoukoli zpětnou vazbu ze strany zákazníků. Užijte si tedy pohody a služeb v certifikovaných podnicích a nechte se jednoduše hýčkat.

Tento článek je součástí značky „Q“. Tato značka kvality je udělována českým hotelům, penzionům, restauracím, informačním centrům a dalším organizacím působícím v cestovním ruchu. Ti, kteří již tuto prestižní značku získali, na sobě aktivně pracují a znamenají pro své klienty záruku certifikované kvality služeb. Kdo všechno značku získal, najdete na webu Služby Q. Značka je udělována v rámci Českého systému kvality služeb a organizace, které splní stanovené parametry, obdrží certifikát kvality a s ním právo užívat značku „Q“.

Nejčtenější

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků? Jde to!

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků?

Poplatky za příjem televizního vysílání přes satelit zdražují, taková zpráva zastihla diváky už po několikáté za...

Nabízím ti život v hojnosti a naději, která nezklame

"Ježíš ti nabízí život v plnosti a naději do každé situace."

„Přišel jsem ti na Velikonoce přinést něco mnohem více než jen svátky jara. Život, lásku a vztah. Proč? Protože tě...

Zrzavý, Šíma, Procházka - aukční událost sezóny v Mánesu

Hlava – Zrzavý

V pražské výstavní síni Mánes se 28. dubna od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá lídr...

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: Až 127 500 korun na nový kotel

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: až 127 500 korun na nový kotel

Vytápíte dům starým uhelným kotlem? Za tři roky začne platit zákaz starých kotlů na tuhá paliva a čeká vás investice do...

Vyražte na Volkswagen Maraton Praha a získejte běžeckou bundu adidas

Vyražte na maraton a získejte běžeckou bundu

Volkswagen Maraton Praha slaví 25 let, dárek ale dostanou běžci, a to v podobě kvalitní adidas bundy. Ta bude všem...

Další z rubriky

V zimě vyrazte do Saska!

V zimě vyrazte do Saska!

Sasko leží v Německu, jen kousek za českými hranicemi a nabízí skvělé zázemí pro milovníky zimních sportů. Ať už dáváte...

Obliba lázeňských pobytů u seniorů stoupá, lázeňství chytá druhý dech

Obliba lázeňských pobytů u seniorů stoupá, lázeňství chytá druhý dech

Lázeňství má v Česku díky přírodním léčivým zdrojům hlubokou historii. Rozmachu se dočkalo v 18. až 20. století, kdy...

Wellness jako cesta za zdravým životním stylem

Wellness jako cesta za zdravím životním stylem

V minulých letech se v médiích začal čím dál více objevovat pojem wellness. Dalo by se říci, že se z něho stal jakýsi...

Najdete na iDNES.cz