Vůně domova

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zážitek z cestování je vždy umocněný spokojeností s ubytováním nebo s výborným jídlem. Nabídka je široká a máme z čeho vybírat. Ale aby to tak bylo vždy hledejte organizace, které jsou označeny značkou Q. Tady je zákazník na prvním místě a vy se tam budete cítit jako doma.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vůně domova | foto: CzechTourism

Většina restaurací a ubytovacích zařízení má pro své zákazníky webové stránky. U restaurací se dozvíme, na jakou kuchyni se můžeme těšit, dokonce si můžeme vybrat z jídelního lístku. Fotogalerie nám poskytne pohled do restaurace, takže máme před návštěvou představu, kam jdeme. Hotel nám ukáže nabídku a zařízení jednotlivých pokojů, představí nám okolí.

Vůně domova

Jak ale máme poznat atmosféru ve vytipovaném podniku? Jak máme poznat, jak se tam chovají ke svým hostům, jak krásně nafocené jídlo chutná?

Existuje mnoho recenzních portálů a různých žebříčků restaurací a hotelů, které nám pomohou s rozhodnutím, kde se najíst nebo kam jet na dovolenou.

Vůně domova

Zařízení, kde máme jistotu, že zákazník je na prvním místě, jsou ale především certifikované organizace se značkou Q. Tady si můžete být jisti, že personál vždy a ochotně splní vaše přání. Že se v dotyčném podniku budete cítit příjemně a budete tak na posezení v restauraci nebo na svou dovolenou s odstupem času pozitivně vzpomínat.

Právě značka Q, kterou uděluje Český systém kvality služeb a spravuje Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism, je tím správným poradcem pro všechny cestovatele.

Vůně domova

Pokud tedy chcete mít jistotu, že v podniku, který si vyberete, dostanete vše, na co máte nárok, vyhledávejte certifikované poskytovatele služeb, kteří se mohou prokázat značkou Q. Seznam organizací a firem poskytujících služby oceněné značkou Q naleznete na stránkách www.sluzbyQ.cz.

Jestliže vyhledáte zařízení se značkou Q, nemusíte se obávat zeptat personálu na cokoli nebo projevit svá přání. V certifikovaných zařízeních se to od vás dokonce očekává. Poskytovatelé služeb chtějí své služby zlepšovat, a proto vítají jakoukoli zpětnou vazbu ze strany zákazníků. Užijte si tedy pohody a služeb v certifikovaných podnicích a nechte se jednoduše hýčkat.

Tento článek je součástí značky „Q“. Tato značka kvality je udělována českým hotelům, penzionům, restauracím, informačním centrům a dalším organizacím působícím v cestovním ruchu. Ti, kteří již tuto prestižní značku získali, na sobě aktivně pracují a znamenají pro své klienty záruku certifikované kvality služeb. Kdo všechno značku získal, najdete na webu Služby Q. Značka je udělována v rámci Českého systému kvality služeb a organizace, které splní stanovené parametry, obdrží certifikát kvality a s ním právo užívat značku „Q“.

Nejčtenější

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

5 trendy sedaček, které rozzáří váš interiér

Sedačka Sammy se hodí do velkých obývacích pokojů.

Chystáte se obléct svůj obývací pokoj do nového designu? Mrkněte se na trendy sedačky, které váš interiér doladí,...

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Ať již přemýšlíte, kam dát studovat svého potomka, až skončí základní školu, či byste si sami chtěli rozšířit vzdělání,...

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Další z rubriky

Užijte si perfektní zimní dovolenou s rodinou v Gasteinu

Lyžařské putování Gasteinem - lyžařský sen od začátku do konce

V Gasteinu si přijdou na své příznivci zimních sportů všech věkových kategorií a úrovní zdatnosti. Víte proč? Jsou zde...

Dovolená a dobrodružství v jednom - Češi už nechtějí nudu

Dovolená a dobrodružství v jednom - Češi už nechtějí nudu

I vy jste už určitě snili o tom vzít rodinu či kamarády a vyjet v létě na týden nebo i na měsíc objevovat krásy Evropy....

Za perfektní zimní dovolenou se vydejte do Gasteinu

Za perfektní zimní dovolenou se vydejte do Gasteinu

Kde si přijdou na své příznivci zimních sportů všech věkových kategorií a úrovní zdatnosti? Přece v Gasteinu! Najdete...

Najdete na iDNES.cz