Vůně domova

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zážitek z cestování je vždy umocněný spokojeností s ubytováním nebo s výborným jídlem. Nabídka je široká a máme z čeho vybírat. Ale aby to tak bylo vždy hledejte organizace, které jsou označeny značkou Q. Tady je zákazník na prvním místě a vy se tam budete cítit jako doma.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vůně domova | foto: CzechTourism

Většina restaurací a ubytovacích zařízení má pro své zákazníky webové stránky. U restaurací se dozvíme, na jakou kuchyni se můžeme těšit, dokonce si můžeme vybrat z jídelního lístku. Fotogalerie nám poskytne pohled do restaurace, takže máme před návštěvou představu, kam jdeme. Hotel nám ukáže nabídku a zařízení jednotlivých pokojů, představí nám okolí.

Vůně domova

Jak ale máme poznat atmosféru ve vytipovaném podniku? Jak máme poznat, jak se tam chovají ke svým hostům, jak krásně nafocené jídlo chutná?

Existuje mnoho recenzních portálů a různých žebříčků restaurací a hotelů, které nám pomohou s rozhodnutím, kde se najíst nebo kam jet na dovolenou.

Vůně domova

Zařízení, kde máme jistotu, že zákazník je na prvním místě, jsou ale především certifikované organizace se značkou Q. Tady si můžete být jisti, že personál vždy a ochotně splní vaše přání. Že se v dotyčném podniku budete cítit příjemně a budete tak na posezení v restauraci nebo na svou dovolenou s odstupem času pozitivně vzpomínat.

Právě značka Q, kterou uděluje Český systém kvality služeb a spravuje Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism, je tím správným poradcem pro všechny cestovatele.

Vůně domova

Pokud tedy chcete mít jistotu, že v podniku, který si vyberete, dostanete vše, na co máte nárok, vyhledávejte certifikované poskytovatele služeb, kteří se mohou prokázat značkou Q. Seznam organizací a firem poskytujících služby oceněné značkou Q naleznete na stránkách www.sluzbyQ.cz.

Jestliže vyhledáte zařízení se značkou Q, nemusíte se obávat zeptat personálu na cokoli nebo projevit svá přání. V certifikovaných zařízeních se to od vás dokonce očekává. Poskytovatelé služeb chtějí své služby zlepšovat, a proto vítají jakoukoli zpětnou vazbu ze strany zákazníků. Užijte si tedy pohody a služeb v certifikovaných podnicích a nechte se jednoduše hýčkat.

Tento článek je součástí značky „Q“. Tato značka kvality je udělována českým hotelům, penzionům, restauracím, informačním centrům a dalším organizacím působícím v cestovním ruchu. Ti, kteří již tuto prestižní značku získali, na sobě aktivně pracují a znamenají pro své klienty záruku certifikované kvality služeb. Kdo všechno značku získal, najdete na webu Služby Q. Značka je udělována v rámci Českého systému kvality služeb a organizace, které splní stanovené parametry, obdrží certifikát kvality a s ním právo užívat značku „Q“.

Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Trápí vás terén, do kterého se boří auta, chodci nebo cyklisti? Řešení nabízí štěrkové rohože Nidagravel, které jsou...

Další z rubriky

Potřebujete do USA povolení ESTA?

Potřebujete do USA povolení ESTA?

Pokud se chystáte vy či vaši blízcí vycestovat do Spojených států amerických, je nezbytné se nejprve ujistit, za jakých...

Co zkusit změnu? Vyrazte letos na lyže do Berchtesgadenu

Berchtesgaden s horou Watzmann

Berchtesgadensko je se svou strategickou polohou v jihovýchodním cípu Bavorska, jen pár kilometrů od rakouského...

V zimě vyrazte do Saska!

V zimě vyrazte do Saska!

Sasko leží v Německu, jen kousek za českými hranicemi a nabízí skvělé zázemí pro milovníky zimních sportů. Ať už dáváte...

Najdete na iDNES.cz