Služby Q najdete i na horách

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Značka Q se stává důležitým parametrem při sestavování cest nebo dovolené po celé České republice. V každém ročním období. Mezi certifikované poskytovatele služeb patří nejen hotely a restaurace, ale i lyžařská střediska nebo lyžařské školy. Nezapomeňte na to!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Služby Q najdete i na horách | foto: CzechTourism

Už Ernest Hemingway říkal, že zábavu je třeba vždy pečlivě naplánovat. O rodinném výletu v zimě na hory to platí dvojnásob. Proto je nutné zvolit správné místo, kde si volný čas se svými blízkými opravdu užijeme. Na společné dovolené chceme mít čas pro sebe, nemuset se starat o problémy s ubytováním, stravováním, zapůjčením potřebného sportovního vybavení, sháněním lyžařského instruktora pro ratolesti a podobně. To vše je úkolem profesionálů pracujících v cestovním ruchu.

Služby Q najdete i na horách

Jak poznat kvalitu?

Můžete si samozřejmě vybrat na základě inzerátů a reklamy nebo dát na doporučení a zkušenosti svých známých. Mnohem spolehlivější je ale najít takové služby, které mají značku kvality „Q“. Tu poskytuje Český systém kvality služeb, který spravuje Česká centrála cestovního ruchu – Czech Tourism. Poskytovatelé služeb, kteří se do systému zapojí a projdou úspěšnou certifikací, tuto značku získají. Může jít o hotel, restauraci, lyžařský areál, lyžařskou školu či turistickou atrakci. Pokud na takové zařízení narazíte, budete vědět, že se jedná o certifikovanou kvalitu služeb, na kterou je opravdu spolehnutí. Seznam těchto organizací a firem naleznete na stránkách Českého systému kvality služeb: www.sluzbyQ.cz.

Nebojte se zeptat nebo mít připomínky

Nabídek na zimní dovolenou a s ní spojené služby je na trhu už relativně hodně. Ale ať již jde o lyžařský areál, lyžařskou školu pro děti nebo wellness pro chvíle odpočinku, určitě se vám vyplatí vyhledat zařízení se značkou „Q“. Takových je již na našem trhu mnoho a další stále přibývají. U certifikovaného poskytovatele služeb se také nemusíte bát na cokoli zeptat, projevit své osobní přání nebo upozornit na něco, s čím jste nebyli úplně spokojeni. Poskytovatelé služeb jsou vděční za každou zpětnou vazbu, protože chtějí své služby stále zlepšovat podle tužeb svých zákazníků. Hlavním cílem je, aby se klient, který k nim přijde, cítil opravdu dobře, užil si služby co nejlépe a pokud možno se na místo rád vracel.

Služby Q najdete i na horách

Při zimní dovolené se tedy více než kdy jinde vyplatí aktivně vyhledávat kvalitu a požadovat co nejlepší služby. Kromě vlastního komfortu a skutečně pohodové dovolené přispějete i k všeobecnému růstu kvality služeb v cestovním ruchu.

Tento článek je součástí značky „Q“. Tato značka kvality je udělována českým hotelům, penzionům, restauracím, informačním centrům a dalším organizacím působícím v cestovním ruchu. Ti, kteří již tuto prestižní značku získali, na sobě aktivně pracují a znamenají pro své klienty záruku certifikované kvality služeb. Kdo všechno značku získal, najdete na webu Služby Q. Značka je udělována v rámci Českého systému kvality služeb a organizace, které splní stanovené parametry, obdrží certifikát kvality a s ním právo užívat značku „Q“.

Služby Q najdete i na horách

Nejčtenější

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

5 trendy sedaček, které rozzáří váš interiér

Sedačka Sammy se hodí do velkých obývacích pokojů.

Chystáte se obléct svůj obývací pokoj do nového designu? Mrkněte se na trendy sedačky, které váš interiér doladí,...

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Ať již přemýšlíte, kam dát studovat svého potomka, až skončí základní školu, či byste si sami chtěli rozšířit vzdělání,...

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Další z rubriky

Obliba lázeňských pobytů u seniorů stoupá, lázeňství chytá druhý dech

Obliba lázeňských pobytů u seniorů stoupá, lázeňství chytá druhý dech

Lázeňství má v Česku díky přírodním léčivým zdrojům hlubokou historii. Rozmachu se dočkalo v 18. až 20. století, kdy...

7 dní v kůži nomáda

7 dní v kůži nomáda

Nezávislost. Cíl mnoha cestovatelů, který se často rozplývá rychlostí ledu na horkém srpnovém slunci spolu s nutností...

Užijte si perfektní zimní dovolenou s rodinou v Gasteinu

Lyžařské putování Gasteinem - lyžařský sen od začátku do konce

V Gasteinu si přijdou na své příznivci zimních sportů všech věkových kategorií a úrovní zdatnosti. Víte proč? Jsou zde...

Najdete na iDNES.cz