Služby Q najdete i na horách

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Značka Q se stává důležitým parametrem při sestavování cest nebo dovolené po celé České republice. V každém ročním období. Mezi certifikované poskytovatele služeb patří nejen hotely a restaurace, ale i lyžařská střediska nebo lyžařské školy. Nezapomeňte na to!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Služby Q najdete i na horách | foto: CzechTourism

Už Ernest Hemingway říkal, že zábavu je třeba vždy pečlivě naplánovat. O rodinném výletu v zimě na hory to platí dvojnásob. Proto je nutné zvolit správné místo, kde si volný čas se svými blízkými opravdu užijeme. Na společné dovolené chceme mít čas pro sebe, nemuset se starat o problémy s ubytováním, stravováním, zapůjčením potřebného sportovního vybavení, sháněním lyžařského instruktora pro ratolesti a podobně. To vše je úkolem profesionálů pracujících v cestovním ruchu.

Služby Q najdete i na horách

Jak poznat kvalitu?

Můžete si samozřejmě vybrat na základě inzerátů a reklamy nebo dát na doporučení a zkušenosti svých známých. Mnohem spolehlivější je ale najít takové služby, které mají značku kvality „Q“. Tu poskytuje Český systém kvality služeb, který spravuje Česká centrála cestovního ruchu – Czech Tourism. Poskytovatelé služeb, kteří se do systému zapojí a projdou úspěšnou certifikací, tuto značku získají. Může jít o hotel, restauraci, lyžařský areál, lyžařskou školu či turistickou atrakci. Pokud na takové zařízení narazíte, budete vědět, že se jedná o certifikovanou kvalitu služeb, na kterou je opravdu spolehnutí. Seznam těchto organizací a firem naleznete na stránkách Českého systému kvality služeb: www.sluzbyQ.cz.

Nebojte se zeptat nebo mít připomínky

Nabídek na zimní dovolenou a s ní spojené služby je na trhu už relativně hodně. Ale ať již jde o lyžařský areál, lyžařskou školu pro děti nebo wellness pro chvíle odpočinku, určitě se vám vyplatí vyhledat zařízení se značkou „Q“. Takových je již na našem trhu mnoho a další stále přibývají. U certifikovaného poskytovatele služeb se také nemusíte bát na cokoli zeptat, projevit své osobní přání nebo upozornit na něco, s čím jste nebyli úplně spokojeni. Poskytovatelé služeb jsou vděční za každou zpětnou vazbu, protože chtějí své služby stále zlepšovat podle tužeb svých zákazníků. Hlavním cílem je, aby se klient, který k nim přijde, cítil opravdu dobře, užil si služby co nejlépe a pokud možno se na místo rád vracel.

Služby Q najdete i na horách

Při zimní dovolené se tedy více než kdy jinde vyplatí aktivně vyhledávat kvalitu a požadovat co nejlepší služby. Kromě vlastního komfortu a skutečně pohodové dovolené přispějete i k všeobecnému růstu kvality služeb v cestovním ruchu.

Tento článek je součástí značky „Q“. Tato značka kvality je udělována českým hotelům, penzionům, restauracím, informačním centrům a dalším organizacím působícím v cestovním ruchu. Ti, kteří již tuto prestižní značku získali, na sobě aktivně pracují a znamenají pro své klienty záruku certifikované kvality služeb. Kdo všechno značku získal, najdete na webu Služby Q. Značka je udělována v rámci Českého systému kvality služeb a organizace, které splní stanovené parametry, obdrží certifikát kvality a s ním právo užívat značku „Q“.

Služby Q najdete i na horách

Nejčtenější

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků? Jde to!

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků?

Poplatky za příjem televizního vysílání přes satelit zdražují, taková zpráva zastihla diváky už po několikáté za...

Nabízím ti život v hojnosti a naději, která nezklame

"Ježíš ti nabízí život v plnosti a naději do každé situace."

„Přišel jsem ti na Velikonoce přinést něco mnohem více než jen svátky jara. Život, lásku a vztah. Proč? Protože tě...

Zrzavý, Šíma, Procházka - aukční událost sezóny v Mánesu

Hlava – Zrzavý

V pražské výstavní síni Mánes se 28. dubna od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá lídr...

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: Až 127 500 korun na nový kotel

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: až 127 500 korun na nový kotel

Vytápíte dům starým uhelným kotlem? Za tři roky začne platit zákaz starých kotlů na tuhá paliva a čeká vás investice do...

Vyražte na Volkswagen Maraton Praha a získejte běžeckou bundu adidas

Vyražte na maraton a získejte běžeckou bundu

Volkswagen Maraton Praha slaví 25 let, dárek ale dostanou běžci, a to v podobě kvalitní adidas bundy. Ta bude všem...

Další z rubriky

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Užijte si perfektní zimní dovolenou s rodinou v Gasteinu

Lyžařské putování Gasteinem - lyžařský sen od začátku do konce

V Gasteinu si přijdou na své příznivci zimních sportů všech věkových kategorií a úrovní zdatnosti. Víte proč? Jsou zde...

Lyžařské putování Gasteinem - lyžařský sen od začátku do konce

Lyžařské putování Gasteinem - lyžařský sen od začátku do konce

Co může být lepšího, než zimní dovolená v lyžařské oblasti? Dovolená hned ve čtyřech lyžařských oblastech! V Gasteinu...

Najdete na iDNES.cz