Služby Q najdete i na horách

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Značka Q se stává důležitým parametrem při sestavování cest nebo dovolené po celé České republice. V každém ročním období. Mezi certifikované poskytovatele služeb patří nejen hotely a restaurace, ale i lyžařská střediska nebo lyžařské školy. Nezapomeňte na to!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Služby Q najdete i na horách | foto: CzechTourism

Už Ernest Hemingway říkal, že zábavu je třeba vždy pečlivě naplánovat. O rodinném výletu v zimě na hory to platí dvojnásob. Proto je nutné zvolit správné místo, kde si volný čas se svými blízkými opravdu užijeme. Na společné dovolené chceme mít čas pro sebe, nemuset se starat o problémy s ubytováním, stravováním, zapůjčením potřebného sportovního vybavení, sháněním lyžařského instruktora pro ratolesti a podobně. To vše je úkolem profesionálů pracujících v cestovním ruchu.

Služby Q najdete i na horách

Jak poznat kvalitu?

Můžete si samozřejmě vybrat na základě inzerátů a reklamy nebo dát na doporučení a zkušenosti svých známých. Mnohem spolehlivější je ale najít takové služby, které mají značku kvality „Q“. Tu poskytuje Český systém kvality služeb, který spravuje Česká centrála cestovního ruchu – Czech Tourism. Poskytovatelé služeb, kteří se do systému zapojí a projdou úspěšnou certifikací, tuto značku získají. Může jít o hotel, restauraci, lyžařský areál, lyžařskou školu či turistickou atrakci. Pokud na takové zařízení narazíte, budete vědět, že se jedná o certifikovanou kvalitu služeb, na kterou je opravdu spolehnutí. Seznam těchto organizací a firem naleznete na stránkách Českého systému kvality služeb: www.sluzbyQ.cz.

Nebojte se zeptat nebo mít připomínky

Nabídek na zimní dovolenou a s ní spojené služby je na trhu už relativně hodně. Ale ať již jde o lyžařský areál, lyžařskou školu pro děti nebo wellness pro chvíle odpočinku, určitě se vám vyplatí vyhledat zařízení se značkou „Q“. Takových je již na našem trhu mnoho a další stále přibývají. U certifikovaného poskytovatele služeb se také nemusíte bát na cokoli zeptat, projevit své osobní přání nebo upozornit na něco, s čím jste nebyli úplně spokojeni. Poskytovatelé služeb jsou vděční za každou zpětnou vazbu, protože chtějí své služby stále zlepšovat podle tužeb svých zákazníků. Hlavním cílem je, aby se klient, který k nim přijde, cítil opravdu dobře, užil si služby co nejlépe a pokud možno se na místo rád vracel.

Služby Q najdete i na horách

Při zimní dovolené se tedy více než kdy jinde vyplatí aktivně vyhledávat kvalitu a požadovat co nejlepší služby. Kromě vlastního komfortu a skutečně pohodové dovolené přispějete i k všeobecnému růstu kvality služeb v cestovním ruchu.

Tento článek je součástí značky „Q“. Tato značka kvality je udělována českým hotelům, penzionům, restauracím, informačním centrům a dalším organizacím působícím v cestovním ruchu. Ti, kteří již tuto prestižní značku získali, na sobě aktivně pracují a znamenají pro své klienty záruku certifikované kvality služeb. Kdo všechno značku získal, najdete na webu Služby Q. Značka je udělována v rámci Českého systému kvality služeb a organizace, které splní stanovené parametry, obdrží certifikát kvality a s ním právo užívat značku „Q“.

Služby Q najdete i na horách

Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Trápí vás terén, do kterého se boří auta, chodci nebo cyklisti? Řešení nabízí štěrkové rohože Nidagravel, které jsou...

Další z rubriky

Potřebujete do USA povolení ESTA?

Potřebujete do USA povolení ESTA?

Pokud se chystáte vy či vaši blízcí vycestovat do Spojených států amerických, je nezbytné se nejprve ujistit, za jakých...

Co zkusit změnu? Vyrazte letos na lyže do Berchtesgadenu

Berchtesgaden s horou Watzmann

Berchtesgadensko je se svou strategickou polohou v jihovýchodním cípu Bavorska, jen pár kilometrů od rakouského...

V zimě vyrazte do Saska!

V zimě vyrazte do Saska!

Sasko leží v Německu, jen kousek za českými hranicemi a nabízí skvělé zázemí pro milovníky zimních sportů. Ať už dáváte...

Najdete na iDNES.cz