Doporučujeme

Sháníte v Praze levné ubytování? Už nemusíte!

Sháníte v Praze levné ubytování? Už nemusíte! | foto: ČTK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sháníte v Praze levné ubytování? Už nemusíte!

Sehnat v hlavním městě dostupné ubytování může být pěkný oříšek. Obzvláště v sezoně, kdy je Praha plná turistů prakticky z celého světa.

Jaké máte možnosti? Ubytovat se můžete buď v hotelu, nebo přes mobilní aplikaci AirBnb. Obě varianty mají svá pro a proti. V hotelu se vám dostane kompletního servisu. Pokojské za vás uklidí, každý den se můžete utírat do čistých ručníků a usínat ve voňavém ložním prádle. V ceně většiny ubytovacích zařízení navíc často máte i bohatou snídani. Těchto služeb se vám při pronájmu nemovitosti přes aplikaci AirBnb nedostane. Zato ale máte možnost ubytovat se o něco levněji.

Zlatý střed

Pokud se nechcete vzdát výhod hotelového ubytování, ale zase za něj nechcete dát měsíční výplatu, nabízí se vám ještě další možnost. Takový zlatý střed. Finančně dostupné ubytování hotelového typu, jako jsou ubytovny a hostely.

200 korun za osobu a noc? Ano, je to možné!

Levné ubytování v Praze nabízí například společnost Nexus hostel provozující ubytovnu v Bryksově ulici na Praze 9 nedaleko obchodního centra Černý most (na internetu hledejte pod odkazem levné ubytování Praha). Odtud vás od centra dělí zhruba dvacet minut jízdy metrem. A pozor, ceny za ubytovací služby zde začínají na částce 200 korun za osobu a noc!

Pokoj za 4 500 korun měsíčně

Na výběr navíc máte hned několik typů pokojů. Nejlevnější je ubytování Basic se sdílenou koupelnou vhodné nejenom pro batůžkáře, kteří se chtějí jen vyspat a druhý den pokračovat o dům dál. Pro svou nízkou cenu je ovšem tento pokoj vyhledávaný i dělníky, kteří v Praze shánějí levné dlouhodobé ubytování. To je v tomto případě vyjde na pouhých 4 500 korun měsíčně.

Nebo raději prostorný apartmán?

Toužíte-li po soukromí, zřejmě v hledáčku vašeho zájmu bude ubytování Comfort v soukromém pokoji s vlastní televizí, ledničkou, sociálním zařízením a dokonce i malou kuchyňkou. Ten vás přitom vyjde jenom o stovku na den víc než pokoj Basic. A za prostorný apartmán si připlatíte další padesátikorunu. Ceny to jsou, obzvláště na pražské poměry, velmi lákavé, nemyslíte? Pokoje jsou navíc čisté a vybavené kvalitním nábytkem.

Zkrátka, proč utrácet tisíce za noc v centru, když se pohodlně vyspíte za pár stovek? Ušetřené peníze budete moci utratit jinde. Kde, to už necháme na vás.