Sháníte v Praze levné ubytování? Už nemusíte!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sehnat v hlavním městě dostupné ubytování může být pěkný oříšek. Obzvláště v sezoně, kdy je Praha plná turistů prakticky z celého světa.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sháníte v Praze levné ubytování? Už nemusíte! | foto: ČTK

Jaké máte možnosti? Ubytovat se můžete buď v hotelu, nebo přes mobilní aplikaci AirBnb. Obě varianty mají svá pro a proti. V hotelu se vám dostane kompletního servisu. Pokojské za vás uklidí, každý den se můžete utírat do čistých ručníků a usínat ve voňavém ložním prádle. V ceně většiny ubytovacích zařízení navíc často máte i bohatou snídani. Těchto služeb se vám při pronájmu nemovitosti přes aplikaci AirBnb nedostane. Zato ale máte možnost ubytovat se o něco levněji.

Zlatý střed

Pokud se nechcete vzdát výhod hotelového ubytování, ale zase za něj nechcete dát měsíční výplatu, nabízí se vám ještě další možnost. Takový zlatý střed. Finančně dostupné ubytování hotelového typu, jako jsou ubytovny a hostely.

200 korun za osobu a noc? Ano, je to možné!

Levné ubytování v Praze nabízí například společnost Nexus hostel provozující ubytovnu v Bryksově ulici na Praze 9 nedaleko obchodního centra Černý most (na internetu hledejte pod odkazem levné ubytování Praha). Odtud vás od centra dělí zhruba dvacet minut jízdy metrem. A pozor, ceny za ubytovací služby zde začínají na částce 200 korun za osobu a noc!

Pokoj za 4 500 korun měsíčně

Na výběr navíc máte hned několik typů pokojů. Nejlevnější je ubytování Basic se sdílenou koupelnou vhodné nejenom pro batůžkáře, kteří se chtějí jen vyspat a druhý den pokračovat o dům dál. Pro svou nízkou cenu je ovšem tento pokoj vyhledávaný i dělníky, kteří v Praze shánějí levné dlouhodobé ubytování. To je v tomto případě vyjde na pouhých 4 500 korun měsíčně.

Nebo raději prostorný apartmán?

Toužíte-li po soukromí, zřejmě v hledáčku vašeho zájmu bude ubytování Comfort v soukromém pokoji s vlastní televizí, ledničkou, sociálním zařízením a dokonce i malou kuchyňkou. Ten vás přitom vyjde jenom o stovku na den víc než pokoj Basic. A za prostorný apartmán si připlatíte další padesátikorunu. Ceny to jsou, obzvláště na pražské poměry, velmi lákavé, nemyslíte? Pokoje jsou navíc čisté a vybavené kvalitním nábytkem.

Zkrátka, proč utrácet tisíce za noc v centru, když se pohodlně vyspíte za pár stovek? Ušetřené peníze budete moci utratit jinde. Kde, to už necháme na vás.

Nejčtenější

Znáte ovocné octy? Nepodceňujte jejich výběr při dochucování

Znáte ovocné octy? Nepodceňujte jejich výběr při dochucování.

Tváří se skromně, v kuchyni s ním však dokážete divy. A stačí tak málo. Zajímavý recept, čerstvé suroviny a při výběru...

Uzavře Krakonoš nejnavštěvovanější české hory?

Uzavře Krakonoš nejnavštěvovanější české hory?

Krakonoš napsal dopis! V něm popisuje kritickou situaci ohledně množství odpadků v Krkonoších a uvádí šokující řešení...

Projekt Nová válcovna ve Fatře získal ocenění Stavba roku

Projekt Nová válcovna ve Fatře získal prestižní ocenění Stavba roku

Projekt Nová válcovna získal prestižní ocenění Stavba roku Zlínského kraje v kategorii Průmyslových a zemědělských...

Obhájí Slavia český fotbalový titul? Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Obhájí Slavia český fotbalový titul? Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Krátká pauza už je pomalu pryč, nový ročník české fotbalové ligy se je tady. Favorité jsou stejní jako posledně. Může...

České firmy ohrožuje nevhodné internetové připojení

České firmy ohrožuje nevhodné internetové připojení

Nespolehlivé a nezabezpečené internetové připojení časem přestává plnit nároky podnikání. Častěji trpí výpadky,...

Další z rubriky

Užijte si perfektní zimní dovolenou s rodinou v Gasteinu

Lyžařské putování Gasteinem - lyžařský sen od začátku do konce

V Gasteinu si přijdou na své příznivci zimních sportů všech věkových kategorií a úrovní zdatnosti. Víte proč? Jsou zde...

Potřebujete do USA povolení ESTA?

Potřebujete do USA povolení ESTA?

Pokud se chystáte vy či vaši blízcí vycestovat do Spojených států amerických, je nezbytné se nejprve ujistit, za jakých...

Wellness jako cesta za zdravým životním stylem

Wellness jako cesta za zdravím životním stylem

V minulých letech se v médiích začal čím dál více objevovat pojem wellness. Dalo by se říci, že se z něho stal jakýsi...

Najdete na iDNES.cz