S vyhledávači zájezdů nebyl výběr dovolené nikdy snazší

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už dávno minuly doby, kdy našinec navštívil maximálně Bulharsko. V současnosti máme naopak na výběr z takového množství destinací, až z toho jde hlava kolem. A někdy není úplně jednoduché se v nabídkách cestovních kanceláří orientovat. Vyhledávače zájezdů jsou pak neocenitelnými pomocníky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S vyhledávači zájezdů nebyl výběr dovolené nikdy snazší | foto: ČTK

Na základě vašich požadavků dostanete zájezd na míru

Ještě předtím než strávíte dlouhé odpoledne pročítáním nabídek jednotlivých cestovních kanceláří a agentur, zkuste využít služeb vyhledávačů zájezdů. Na jednom místě tam totiž najdete desítky destinací, které můžete navštívit. Ujasněte si, kam vlastně chcete jet, jakým způsobem, co tam hodláte dělat, kterak se stravovat a kde spát.

Pobytové a poznávací zájezdy patří k nejoblíbenějším

Dáváte přednost moři, nebo třeba horám? Představujete si dovolenou plnou odpočinku v luxusním hotelu? Pobytový zájezd je pro vás pravý šálek kávy. Hodláte se vzdělávat, navštěvovat památky a zakoušet jedinečnou kulturu dané země? Pak zvolte poznávací zájezdy. Případně si můžete udělat výlet v době adventu a nechat se okouzlit sváteční atmosférou Vídně či například Paříže.

Letecky nebo po vlastní ose?

Celodenní úmorné sezení v autobuse s toužebným očekáváním písečné pláže se vás již nemusí týkat. Letecká doprava představuje nejrychlejší, zároveň i nejpohodlnější způsob cestování. Máte-li však problém přemisťovat se z místa na místo ve výškách, neváhejte využít autokarovou dopravu, případně i cestu po vlastní ose. Vyhledávače zájezdů zohledňují různé způsoby cestování.

Řízky můžete nechat doma

Typ stravy je při hledání optimální dovolené zcela zásadní. U pobytových zájezdů je pohodlné stravování formou all inclusive. V případě, že hodláte více cestovat a v hotelovém komplexu se nebudete příliš zdržovat, chtějte třeba jen snídaně, případně zvolte zájezd s vlastním stravováním.

Víte už, co od dovolené snů očekáváte? Výborně, zadejte do vyhledávače zájezdů všechna vaše kritéria a vyberte tu nabídku, která nejvíce odpovídá vašim představám.

Nejčtenější

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků? Jde to!

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků?

Poplatky za příjem televizního vysílání přes satelit zdražují, taková zpráva zastihla diváky už po několikáté za...

Nabízím ti život v hojnosti a naději, která nezklame

"Ježíš ti nabízí život v plnosti a naději do každé situace."

„Přišel jsem ti na Velikonoce přinést něco mnohem více než jen svátky jara. Život, lásku a vztah. Proč? Protože tě...

Zrzavý, Šíma, Procházka - aukční událost sezóny v Mánesu

Hlava – Zrzavý

V pražské výstavní síni Mánes se 28. dubna od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá lídr...

Derby pražských „S“ je tady! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Derby pražských „S“ je tady! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Vrchol fotbalového jara je tady. V neděli od 18:00 vypukne bitva nesmiřitelných! Jak se sešívaní vypořádají s náročným...

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: Až 127 500 korun na nový kotel

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: až 127 500 korun na nový kotel

Vytápíte dům starým uhelným kotlem? Za tři roky začne platit zákaz starých kotlů na tuhá paliva a čeká vás investice do...

Další z rubriky

Užijte si perfektní zimní dovolenou s rodinou v Gasteinu

Lyžařské putování Gasteinem - lyžařský sen od začátku do konce

V Gasteinu si přijdou na své příznivci zimních sportů všech věkových kategorií a úrovní zdatnosti. Víte proč? Jsou zde...

7 dní v kůži nomáda

7 dní v kůži nomáda

Nezávislost. Cíl mnoha cestovatelů, který se často rozplývá rychlostí ledu na horkém srpnovém slunci spolu s nutností...

V zimě vyrazte do Saska!

V zimě vyrazte do Saska!

Sasko leží v Německu, jen kousek za českými hranicemi a nabízí skvělé zázemí pro milovníky zimních sportů. Ať už dáváte...

Najdete na iDNES.cz