Pět tipů na netradiční vánoční večírek v Praze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Se závěrem roku a předvánočním obdobím se již tradičně pojí sezóna firemních večírků. Máte už dost běžných restaurací, bowlingu a diskotéky? Každoroční hledání netradičních možností, kde a jak takové setkání v Praze uskutečnit, vám usnadníme pěticí nevšedních tipů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pět tipů na netradiční vánoční večírek v Praze | foto: Beer Bike Prague s.r.o.

Zážitková střelba Praha

Jedinečnou příležitost, jak prožít něco mimořádného, skvěle se pobavit a utužit firemní kolektiv, nabízí špičková střelnice nedaleko Prahy. Jedná se o skvělé místo k odreagování, zdokonalení ve střelbě a vyzkoušení rozličných zbraní. Profesionální instruktoři z řad armády a policie vám nabídnou policejní brokovnice, vyhlášenou vojenskou pušku AK 47 nebo legendární revolver Smith & Wesson.

Pět tipů na netradiční vánoční večírek v Praze

Střelnice v Praze nabízí areál o ploše přibližně sedmi hektarů se čtveřicí střelišť, na nichž lze pálit ve vzdálenostech 25 až 500 metrů. Na své si tady přijde kdokoliv včetně zkušených střelců i absolutních nováčků bez střeleckého průkazu.

Pět tipů na netradiční vánoční večírek v Praze

Zážitková střelba představuje ideální způsob, jak za tři hodiny dobře nastartovat váš vánoční večírek. Stačí absolvovat úvodní zaškolení, obléknout si ochrannou vestu a potom už je jenom na vás, do jaké role se vcítíte. Budete kovboj z westernu, olympijský střelec či odstřelovač z druhé světové války?

Pět tipů na netradiční vánoční večírek v Praze

Halový paintball Praha

Indoor paintball představuje vhodnou alternativu k zážitkové střelbě, neboť formou napínavé hry posiluje soudržnost a spolupráci kolektivu, tříbí ostražitost smyslů a přináší opojnou radost z vítězství. Na vánočním večírku poslouží k navození neformální atmosféry i jako zpestření v průběhu večera. Dobře si zahrají malé kolektivy kolem deseti zaměstnanců, počet hráčů by neměl překročit třicítku.

Úniková hra v Praze

Dáváte-li přednost méně militantním aktivitám a přesto toužíte po napětí a dobrodružství, vyzkoušejte únikovou hru. Vaším úkolem bude rozlousknutím rozmanitých kódů, rébusů a hádanek prchnout se zamčené místnosti v určeném časovém limitu. Opět se ukáže, jak spolupracujete v týmu a především, jak jste odolní ve stresové situaci.

Pivní tour po Praze

Co všechny spolehlivě spojuje? Dobré pivo. Co dělá Prahu Prahou? Úchvatné památky. Co prospěje našemu tělu? Pohyb na čerstvém vzduchu. Jak si všechno užít dohromady na vánočním firemním večírku? Projížďkou na pivním kole, taháku poslední sezóny!

Jízda na pivním kole pro zhruba 15 cestujících trvá kolem 90 minut a přináší spoustu zábavy. Kolo se v pražských ulicích pohybuje díky šlapání osádky, hlavní řidič udává směr jízdy a dbá na bezpečnost, pěkná servírka pomáhá s čepováním. Přesnou podobu firemní akce na beer bike – nabídku nápojů, hudební produkci a trasu projížďky – si můžete určit sami. Praha je v tomto ohledu zásluhou hradu, orloje, katedrály, Karlova mostu a dalších pamětihodností studnicí prakticky nevyčerpatelnou.

Míchání koktejlů Praha

Vynikající bod na programu firemního setkání vytvoří „cocktail making“. Je to teambuildingová aktivita jako každá jiná, při které se pobaví všichni zaměstnanci, naučí se něco praktického a nakonec si na svých výtvorech pochutnají. Celá akce trvá 90 minut, obsahuje seznámení s vybavením, kombinováním ingrediencí a míchacími technikami. Lze připravovat i nealkoholické nápoje.

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Další z rubriky

Vůně domova

Vůně domova

Zážitek z cestování je vždy umocněný spokojeností s ubytováním nebo s výborným jídlem. Nabídka je široká a máme z čeho...

Cesta na rodinnou návštěvu bez stresu? Svezeme vás

Cesta na rodinnou návštěvu bez stresu? Svezeme vás

Vánoce jsou především o setkávání se se širokou rodinou. I to může být samo o sobě stresující. A k tomu mnohdy...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Najdete na iDNES.cz