Pět tipů na netradiční vánoční večírek v Praze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Se závěrem roku a předvánočním obdobím se již tradičně pojí sezóna firemních večírků. Máte už dost běžných restaurací, bowlingu a diskotéky? Každoroční hledání netradičních možností, kde a jak takové setkání v Praze uskutečnit, vám usnadníme pěticí nevšedních tipů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pět tipů na netradiční vánoční večírek v Praze | foto: Beer Bike Prague s.r.o.

Zážitková střelba Praha

Jedinečnou příležitost, jak prožít něco mimořádného, skvěle se pobavit a utužit firemní kolektiv, nabízí špičková střelnice nedaleko Prahy. Jedná se o skvělé místo k odreagování, zdokonalení ve střelbě a vyzkoušení rozličných zbraní. Profesionální instruktoři z řad armády a policie vám nabídnou policejní brokovnice, vyhlášenou vojenskou pušku AK 47 nebo legendární revolver Smith & Wesson.

Pět tipů na netradiční vánoční večírek v Praze

Střelnice v Praze nabízí areál o ploše přibližně sedmi hektarů se čtveřicí střelišť, na nichž lze pálit ve vzdálenostech 25 až 500 metrů. Na své si tady přijde kdokoliv včetně zkušených střelců i absolutních nováčků bez střeleckého průkazu.

Pět tipů na netradiční vánoční večírek v Praze

Zážitková střelba představuje ideální způsob, jak za tři hodiny dobře nastartovat váš vánoční večírek. Stačí absolvovat úvodní zaškolení, obléknout si ochrannou vestu a potom už je jenom na vás, do jaké role se vcítíte. Budete kovboj z westernu, olympijský střelec či odstřelovač z druhé světové války?

Pět tipů na netradiční vánoční večírek v Praze

Halový paintball Praha

Indoor paintball představuje vhodnou alternativu k zážitkové střelbě, neboť formou napínavé hry posiluje soudržnost a spolupráci kolektivu, tříbí ostražitost smyslů a přináší opojnou radost z vítězství. Na vánočním večírku poslouží k navození neformální atmosféry i jako zpestření v průběhu večera. Dobře si zahrají malé kolektivy kolem deseti zaměstnanců, počet hráčů by neměl překročit třicítku.

Úniková hra v Praze

Dáváte-li přednost méně militantním aktivitám a přesto toužíte po napětí a dobrodružství, vyzkoušejte únikovou hru. Vaším úkolem bude rozlousknutím rozmanitých kódů, rébusů a hádanek prchnout se zamčené místnosti v určeném časovém limitu. Opět se ukáže, jak spolupracujete v týmu a především, jak jste odolní ve stresové situaci.

Pivní tour po Praze

Co všechny spolehlivě spojuje? Dobré pivo. Co dělá Prahu Prahou? Úchvatné památky. Co prospěje našemu tělu? Pohyb na čerstvém vzduchu. Jak si všechno užít dohromady na vánočním firemním večírku? Projížďkou na pivním kole, taháku poslední sezóny!

Jízda na pivním kole pro zhruba 15 cestujících trvá kolem 90 minut a přináší spoustu zábavy. Kolo se v pražských ulicích pohybuje díky šlapání osádky, hlavní řidič udává směr jízdy a dbá na bezpečnost, pěkná servírka pomáhá s čepováním. Přesnou podobu firemní akce na beer bike – nabídku nápojů, hudební produkci a trasu projížďky – si můžete určit sami. Praha je v tomto ohledu zásluhou hradu, orloje, katedrály, Karlova mostu a dalších pamětihodností studnicí prakticky nevyčerpatelnou.

Míchání koktejlů Praha

Vynikající bod na programu firemního setkání vytvoří „cocktail making“. Je to teambuildingová aktivita jako každá jiná, při které se pobaví všichni zaměstnanci, naučí se něco praktického a nakonec si na svých výtvorech pochutnají. Celá akce trvá 90 minut, obsahuje seznámení s vybavením, kombinováním ingrediencí a míchacími technikami. Lze připravovat i nealkoholické nápoje.

Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Proč strávíš perfektní zimní dovolenou s rodinou v Gasteinu

Lyžařské putování Gasteinem - lyžařský sen od začátku do konce

Čtyři lyžařské oblasti, tři obce a přes 200 kilometrů upravených sjezdovek. V Gasteinu si na své přijdou příznivci...

Za perfektní zimní dovolenou se vydejte do Gasteinu

Za perfektní zimní dovolenou se vydejte do Gasteinu

Kde si přijdou na své příznivci zimních sportů všech věkových kategorií a úrovní zdatnosti? Přece v Gasteinu! Najdete...

Potřebujete do USA povolení ESTA?

Potřebujete do USA povolení ESTA?

Pokud se chystáte vy či vaši blízcí vycestovat do Spojených států amerických, je nezbytné se nejprve ujistit, za jakých...

Najdete na iDNES.cz