Outdoorová prodejna Český ráj slaví 25 let a nabízí 20% slevy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nadšení do outdooru, horolezectví či adrenalinových sportů se v naší republice zdá být spíše novodobým trendem. Proto si outdoorový obchod Český ráj zaslouží ještě větší obdiv.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Outdoorová prodejna Český ráj slaví 25 let a nabízí 20% slevy! | foto: ČTK

Tato prodejna u nás patří k pionýrům ve svém oboru - její historie se začala psát už v roce 1993. Tehdy, stejně jako dnes, se držela jednoduchého hesla: kvalita na prvním místě.

Začátky byly náročné

V době, kdy Jakub Zítka v roce 1993 zakládal Český ráj, v Mladé Boleslavi ještě žádná outdoorová prodejna neexistovala. Na své cestě se tehdy musel potýkat s nemalými problémy, ale přesto vytrval. Rodiče ho totiž ke sportu vedli již od dětství a realizovat se v oboru, který by ho naplňoval a současně umožnil ostatním, aby se také věnovali tomuto ušlechtilému koníčku, bylo jeho snem. 

Outdoorová prodejna Český ráj slaví 25 let a nabízí 20% slevy!

První kusy sportovního vybavení musel nakonec začít prodávat ze svého obýváku, neboť stavební firma nedokončila práce na kamenném obchodě včas. V únoru 1994 se pak konečně otevřely dveře první soukromé prodejny se sportovním zbožím v Mladé Boleslavi vůbec.

Od sportovního zboží ke specializaci

V začátcích nebyl Český ráj výlučně outdoorovým obchodem, vybavení si tu mohli pořídit i cyklisté, začínající hokejisté či fotbalisté. Zúžení záběru, k němuž došlo díky nasbíraným zkušenost a zahájení spolupráce s profesionálem v oboru horolezectví, Jiřím Odnohou, obchodu prospělo.

Počátkem nového tisíciletí se pak do týmu přidal Mirek Žďánský, díky němuž o několik let později došlo ke spuštění e-shopu. Skutečnost, že posléze Český ráj na pár let opustil, aby si otevřel vlastní obchod, se nakonec ukázala být obrovským přínosem. Před necelými pěti lety totiž outdoorové obchody opět spojily své síly a výsledkem byla fungl nová prodejna na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi i moderní podoba e-shopu, jak ho znáte dnes.

Rodinný obchod s proklientským přístupem

Pokud se obchod udrží v obrovské konkurenci na trhu po celá desetiletí, znamená to, že dělá něco správně. Kromě přitažlivého, kvalitního sortimentu s kompetitivními cenami to bývá především o přístupu k zákazníkům, a ten Český ráj zvládá na jedničku. 

Vždyť ho také vedou nadšenci v oboru, pro něž je sport doslova vášní. Jistě je to i tím, že jsou zaměstnanci pečlivě vybíráni a tvoří semknutý kolektiv. Bylo tomu tak v začátcích a platí to i dnes, a tak se o vás i při současném záběru stará pouze sedmičlenný kolektiv lidí, pro něž je outdoor nejmilejším koníčkem. 

Mezi jejich klienty patří nejen nováčci, které přilákal nový e-shop a možnost zasílání prostřednictvím hned několika služeb po celé ČR i na Slovensko, ale také generace stálých zákazníků, jež se sem rádi vracejí. Příjemným nadstandardem je pro klienty poradna ohledně výběru vybavení po telefonu i mailu.

Oslava pro všechny sportovce a outdoorové nadšence

V lidském životě se dnes čtvrtstoletí často považuje za jakýsi vstup do té skutečné dospělosti, v případě firmy jde ovšem už o úctyhodný věk, který svědčí o celé éře zkušeností. Outdoor shop Český ráj vás u této mimořádné příležitosti zve na oslavu, která se uskuteční 15. 11. přímo na prodejně v Mladé Boleslavi. Těšit se můžete na nabitý program spojený s outdoorem, lezením a turistikou. 

Outdoorová prodejna Český ráj slaví 25 let a nabízí 20% slevy!

Pokud je pro vás Mladá Boleslav z ruky, užijte si oslavy alespoň virtuálně. Prodejna si pro vás připravila nejen dárky v podobě 20% slev na veškerý sortiment, ale také nejrůznější soutěže o hodnotné ceny - stačí jen sledovat jejich Facebook pro bližší informace o tom, jak se zúčastnit. Slevy při nákupu na e-shopu platí ve dnech 16. - 19. listopadu, tak je nepropásněte! 

Kromě úzce specializovaného vybavení si tu najdou to své i příležitostní výletníci: batohy, spacáky, karimatky či stany od renomovaných značek, jako jsou Husky  nebo Deuter.

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Špičková gastronomie made in Germany

Špičková gastronomie – made in Germany

Věděli jste, že Německo je skvělým místem pro náročné gurmány? Světově nejproslulejší hodnocení restaurací, michelinská...

Pět tipů na netradiční vánoční večírek v Praze

Pět tipů na netradiční vánoční večírek v Praze

Se závěrem roku a předvánočním obdobím se již tradičně pojí sezóna firemních večírků. Máte už dost běžných restaurací,...

Pět tipů, kam zamířit za vánoční atmosférou

Vídeň

Svařené víno a perníčky patří neodmyslitelně k vánočním svátků. U nás i jinde ve světě. V každém kraji, v každé zemi...

Najdete na iDNES.cz