Outdoorová prodejna Český ráj slaví 25 let a nabízí 20% slevy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nadšení do outdooru, horolezectví či adrenalinových sportů se v naší republice zdá být spíše novodobým trendem. Proto si outdoorový obchod Český ráj zaslouží ještě větší obdiv.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Outdoorová prodejna Český ráj slaví 25 let a nabízí 20% slevy! | foto: ČTK

Tato prodejna u nás patří k pionýrům ve svém oboru - její historie se začala psát už v roce 1993. Tehdy, stejně jako dnes, se držela jednoduchého hesla: kvalita na prvním místě.

Začátky byly náročné

V době, kdy Jakub Zítka v roce 1993 zakládal Český ráj, v Mladé Boleslavi ještě žádná outdoorová prodejna neexistovala. Na své cestě se tehdy musel potýkat s nemalými problémy, ale přesto vytrval. Rodiče ho totiž ke sportu vedli již od dětství a realizovat se v oboru, který by ho naplňoval a současně umožnil ostatním, aby se také věnovali tomuto ušlechtilému koníčku, bylo jeho snem. 

Outdoorová prodejna Český ráj slaví 25 let a nabízí 20% slevy!

První kusy sportovního vybavení musel nakonec začít prodávat ze svého obýváku, neboť stavební firma nedokončila práce na kamenném obchodě včas. V únoru 1994 se pak konečně otevřely dveře první soukromé prodejny se sportovním zbožím v Mladé Boleslavi vůbec.

Od sportovního zboží ke specializaci

V začátcích nebyl Český ráj výlučně outdoorovým obchodem, vybavení si tu mohli pořídit i cyklisté, začínající hokejisté či fotbalisté. Zúžení záběru, k němuž došlo díky nasbíraným zkušenost a zahájení spolupráce s profesionálem v oboru horolezectví, Jiřím Odnohou, obchodu prospělo.

Počátkem nového tisíciletí se pak do týmu přidal Mirek Žďánský, díky němuž o několik let později došlo ke spuštění e-shopu. Skutečnost, že posléze Český ráj na pár let opustil, aby si otevřel vlastní obchod, se nakonec ukázala být obrovským přínosem. Před necelými pěti lety totiž outdoorové obchody opět spojily své síly a výsledkem byla fungl nová prodejna na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi i moderní podoba e-shopu, jak ho znáte dnes.

Rodinný obchod s proklientským přístupem

Pokud se obchod udrží v obrovské konkurenci na trhu po celá desetiletí, znamená to, že dělá něco správně. Kromě přitažlivého, kvalitního sortimentu s kompetitivními cenami to bývá především o přístupu k zákazníkům, a ten Český ráj zvládá na jedničku. 

Vždyť ho také vedou nadšenci v oboru, pro něž je sport doslova vášní. Jistě je to i tím, že jsou zaměstnanci pečlivě vybíráni a tvoří semknutý kolektiv. Bylo tomu tak v začátcích a platí to i dnes, a tak se o vás i při současném záběru stará pouze sedmičlenný kolektiv lidí, pro něž je outdoor nejmilejším koníčkem. 

Mezi jejich klienty patří nejen nováčci, které přilákal nový e-shop a možnost zasílání prostřednictvím hned několika služeb po celé ČR i na Slovensko, ale také generace stálých zákazníků, jež se sem rádi vracejí. Příjemným nadstandardem je pro klienty poradna ohledně výběru vybavení po telefonu i mailu.

Oslava pro všechny sportovce a outdoorové nadšence

V lidském životě se dnes čtvrtstoletí často považuje za jakýsi vstup do té skutečné dospělosti, v případě firmy jde ovšem už o úctyhodný věk, který svědčí o celé éře zkušeností. Outdoor shop Český ráj vás u této mimořádné příležitosti zve na oslavu, která se uskuteční 15. 11. přímo na prodejně v Mladé Boleslavi. Těšit se můžete na nabitý program spojený s outdoorem, lezením a turistikou. 

Outdoorová prodejna Český ráj slaví 25 let a nabízí 20% slevy!

Pokud je pro vás Mladá Boleslav z ruky, užijte si oslavy alespoň virtuálně. Prodejna si pro vás připravila nejen dárky v podobě 20% slev na veškerý sortiment, ale také nejrůznější soutěže o hodnotné ceny - stačí jen sledovat jejich Facebook pro bližší informace o tom, jak se zúčastnit. Slevy při nákupu na e-shopu platí ve dnech 16. - 19. listopadu, tak je nepropásněte! 

Kromě úzce specializovaného vybavení si tu najdou to své i příležitostní výletníci: batohy, spacáky, karimatky či stany od renomovaných značek, jako jsou Husky  nebo Deuter.

Nejčtenější

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

5 trendy sedaček, které rozzáří váš interiér

Sedačka Sammy se hodí do velkých obývacích pokojů.

Chystáte se obléct svůj obývací pokoj do nového designu? Mrkněte se na trendy sedačky, které váš interiér doladí,...

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Ať již přemýšlíte, kam dát studovat svého potomka, až skončí základní školu, či byste si sami chtěli rozšířit vzdělání,...

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Další z rubriky

Za perfektní zimní dovolenou se vydejte do Gasteinu

Za perfektní zimní dovolenou se vydejte do Gasteinu

Kde si přijdou na své příznivci zimních sportů všech věkových kategorií a úrovní zdatnosti? Přece v Gasteinu! Najdete...

Dovolená a dobrodružství v jednom - Češi už nechtějí nudu

Dovolená a dobrodružství v jednom - Češi už nechtějí nudu

I vy jste už určitě snili o tom vzít rodinu či kamarády a vyjet v létě na týden nebo i na měsíc objevovat krásy Evropy....

7 dní v kůži nomáda

7 dní v kůži nomáda

Nezávislost. Cíl mnoha cestovatelů, který se často rozplývá rychlostí ledu na horkém srpnovém slunci spolu s nutností...

Najdete na iDNES.cz