Nebojte se ozvat, když služby nejsou podle vašich představ!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Konečně je to tady! Máme sbaleno a vyrážíme! Na dovolenou. Nebo na výlet. Veškeré přípravy jsou za námi. Máme vybrané místo, kam jedeme. Těšíme se, jak si budeme užívat procházek, zajímavostí v okolí, jak si pochutnáme na místních specialitách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nebojte se ozvat, když služby nejsou podle vašich představ! | foto: CzechTourism

Naplánovali jsme vše správně? Nemusíme se bát, zda všechno klapne?

Jak najít zařízení, kde se o vás a vaše přání skutečně zajímají a chtějí vám maximálně vyjít vstříc? Jednoduše! Pomocí značky Q, která je udělována organizacím podnikajícím v cestovním ruchu, které sází na kvalitu služeb a chtějí je neustále zlepšovat. Pokud se takové zařízení zapojí do Českého systému kvality služeb a projde úspěšnou certifikací, získá značku Q. Vyplatí se tedy vyhledávat certifikované poskytovatele nejrůznějších služeb, protože u nich budete mít jistotu, že dostanete vše, na co máte nárok. Seznam organizací a firem poskytujících služby oceněné značkou Q naleznete na stránkách Českého systému kvality služeb www.sluzbyQ.cz.

Nebojte se ozvat, když služby nejsou podle vašich představ!

V organizacích, které se mohou prokázat certifikátem kvality Q, se rozhodně neobávejte na cokoli zeptat, projevit jakákoli – i méně obvyklá – přání nebo vznést dotaz či se svěřit s případnou nespokojeností. Certifikovaní poskytovatelé služeb – a je jedno, jedná-li se o restauraci, hotel, wellness centrum, památku, lyžařský areál nebo informační centrum – si zakládají na profesionálním přístupu k zákazníkům. To znamená, že usilují o to, abyste se u nich cítili co nejlépe a také se k nim často vraceli. Zpětná vazba je tak pro ně velice důležitá. Sami mají zájem poznat váš názor na své služby, slyšet případné návrhy, co v sortimentu jejich služeb ještě postrádáte a co a jak by se dalo zlepšit.

Nebojte se ozvat, když služby nejsou podle vašich představ!

Nebojte se tedy zeptat, projevit své přání nebo vyslovit nějakou připomínku či nápad. Určitě se nesetkáte s nepochopením, profesionál se o vaše názory a připomínky naopak bude zajímat a vaše přání se určitě vynasnaží všemožně splnit. Je třeba si uvědomit, že poskytnutím této zpětné vazby umožňujete poskytovatelům služeb, aby na sobě mohli dále pracovat a své služby zlepšovat.

Svým aktivním přístupem a upozorněním na případné nedostatky v poskytování služeb pomáháte zvyšovat úroveň služeb v daném regionu a potažmo úroveň služeb v cestovním ruchu v celé zemi. Přejme si potkávat na svých cestách po celé České republice co nejvíce certifikovaných organizací.

Nebojte se ozvat, když služby nejsou podle vašich představ!

Je to tedy jednoduché. Vyhledávejte zařízení se značkou kvality Q a nebojte se projevit svá přání nebo připomínky. Prospěch z toho budete mít vy i poskytovatel služeb.

Tento článek je součástí značky „Q“. Tato značka kvality je udělována českým hotelům, penzionům, restauracím, informačním centrům a dalším organizacím působícím v cestovním ruchu. Ti, kteří již tuto prestižní značku získali, na sobě aktivně pracují a znamenají pro své klienty záruku certifikované kvality služeb. Kdo všechno značku získal, najdete na webu Služby Q. Značka je udělována v rámci Českého systému kvality služeb a organizace, které splní stanovené parametry, obdrží certifikát kvality a s ním právo užívat značku „Q“.

Nejčtenější

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Trápí vás terén, do kterého se boří auta, chodci nebo cyklisti? Řešení nabízí štěrkové rohože Nidagravel, které jsou...

Další z rubriky

Cesta na rodinnou návštěvu bez stresu? Svezeme vás

Cesta na rodinnou návštěvu bez stresu? Svezeme vás

Vánoce jsou především o setkávání se se širokou rodinou. I to může být samo o sobě stresující. A k tomu mnohdy...

Zima v exotice – zájezdy německých CK jsou mezi Čechy stále oblíbené

Zima v exotice – zájezdy německých CK jsou mezi Čechy stále oblíbené

Toužíte opustit sychravé počasí a předvánoční shon a raději strávit prosinec, leden nebo únor v plavkách u moře pod...

Lyžařské putování Gasteinem - lyžařský sen od začátku do konce

Lyžařské putování Gasteinem - lyžařský sen od začátku do konce

Co může být lepšího, než zimní dovolená v lyžařské oblasti? Dovolená hned ve čtyřech lyžařských oblastech! V Gasteinu...

Najdete na iDNES.cz