Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Cestování za wellness: prožití dokonalého odpočinku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Máte chuť utéct od každodenních problémů? Není nic snazšího než zvolit cestování za wellness. Prožijete dovolenou plnou aktivního i pasivního odpočinku, z níž se vrátíte plni energie a nové chuti do života. Nabídka hotelů se svými wellness centry je určena právě vám.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Cestování za wellness: Prožití dokonalého odpočinku | foto: Hotely.cz

V dnešní uspěchané době jsou životy lidí často doprovázeny stresem, nepohodou a nedostatkem času. Špatný životní styl pak vede k různým zdravotním potížím, které způsobují nespavost, bolesti hlavy nebo nechutenství. Existuje však způsob, jak takovým nepříjemnostem předejít, případně se jich zbavit. Jistě jste už slyšeli o čím dál častěji vyhledávanějších wellness službách, které využívají lidé všech věkových kategorií. Využít možnosti cestování za wellness můžete i Vy.

Kde a co nabízí wellness

Minimálně jedno wellness centrum dnes sídlí téměř v každém městě. Chcete-li podniknout několikadenní nebo jen denní výlet do některého z českých měst, zajistěte si odpočinek v jednom z hotelů, jejichž hotelové služby jsou doplněny právě službami wellness center.

S výběrem Vám může být nápomocen jakýkoli informační portál, například wellness.hotely.cz, kde naleznete seznam wellness hotelů ze všech koutů České republiky.

Úsilím personálu každého wellness centra je, aby zákazník odešel s čistou hlavou, odpočatý a nabytý novou energií. Toho docílí prostřednictvím mnoha wellness procedur, například masážemi, koupelemi, zábaly, návštěvou sauny, solária, fitness centra či jinými, Vámi zvolenými procedurami.

Cestování za wellness podle sebe

Kromě jednotlivých služeb poskytovaných v rámci ubytování v hotelu nebo jen návštěvy wellness centra jsou nabízeny také různé wellness balíčky, wellness víkendy či wellness pobyty.

Toužíte-li spíše po aktivním odpočinku, zvolte pobyt zvaný Active wellness, zahrnující převážně zdravý pohyb k docílení fyzické i duševní pohody. Směřujete-li ke zdravému životnímu stylu, Váš záměr podpoří balíček Beauty wellness pro ženy, který se věnuje vnitřní i vnější kráse, zdraví a celkovému odpočinku.

Wellness centra nejsou však určena jen ženám, nabídky se orientují také na Wellness pro muže, kde je dostatečně zkombinován aktivní i pasivní odpočinek. Cestování za wellness pobytem může potěšit i Vašeho partnera či partnerku, a to Romantickým pobytem, zahrnujícím whirpool, saunu, masáže, večeři při svíčkách a vše, co k romantice patří.
Nenechávejte své tělo trpět. Využijte toho, že existuje cesta ke zdraví a kráse v podobě cestování za wellness.

Kam cestovat za wellness:


Cestování za wellness.Špindlerův Mlýn – Wellness Hotel Praha
Lázně Bělohrad – Spa resort Tree of Life
Harrachov - Resort Harrachovka
Velké Losiny – Wellness hotel Diana
Luhačovice – Hotel Vega

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Horný Zemplín není jen tam, kde se natáčel film Čiara ...

Horný Zemplín není jen tam, kde se natáčel film Čiara ...

Nudí vás různé "profláklé" dovolenkové destinace, kde jsou kolem vás desítky jiných turistů, a vy při čekání na atrakce...

Objevte krásu Lisabonu s Martinhal Chiado

OBJEVTE KRÁSU LISABONU S MARTINHAL CHIADO

Lisabon patří k nejslunnějším městům v Evropě a i teď na začátku roku je na jeho návštěvu ideální čas.

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Najdete na iDNES.cz