Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Cesta zásilky z vašich rukou až k příjemci je skutečně FOFR

Komerční sdělení   6:00aktualizováno  6:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nezáleží na tom, zda potřebujete přepravit drobnou zásilku nebo zásilku o hmotnosti několika set kilogramů. Expresní přepravní systém FOFR nabízí optimální řešení pro přepravu kusových zásilek a zároveň kompletní servis.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lorenc Logistic, s.r.o. | foto: Lorenc Logistic, s.r.o.

Expresní systém přepravy zásilek FOFR zaplňuje mezeru na trhu sběrných služeb. Přepravuje převážně nadrozměrné zásilky, které vyžadují individuální přístup a manipulaci, tudíž nejsou vhodné pro automatizované třídící dopravníky pro sběrné zboží. Další výhodou je přeprava nebezpečného zboží podléhajícího dohodě ADR.

Jak probíhá FOFR přeprava zásilky?

Jakou cestu vaše zásilka podnikne, než se v brzké době dostane do rukou příjemce? Vaši zásilku převezmou pracovníci služby FOFR a v průběhu noci převezou na centrální překladiště. Po roztřídění ji nasměrují do jednoho z dvaceti regionálních dep, kde bude nad ránem naložena na rozvozové vozidlo a následně doručena příjemci.

Lorenc Logistic, s.r.o.

FOFR je výsledek spolupráce sedmi českých logistických společností

Expresní přepravní systém FOFR provozuje sdružení 7 českých společností působících v oblasti přepravy. Oproti konkurenčním přepravním společnostem převáží hlavně rozměrnější zásilky, až do délky 6 m a zásilky vyžadující individuální přístup. Jeho další výhodou je, že přepravné není vázáno na smlouvu, platbu může hradit odesílatel či příjemce v hotovosti a lze také využít osobního odběru na 20 střediscích rozmístěných po celé České republice.

Ryze český expresní přepravní systém FOFR s celorepublikovou působností a přímým napojením na Slovenskou republiku nabízí optimální řešení pro přepravu kusových zásilek a zároveň kompletní servis. Vaše zásilka bude vždy ve správný čas tam, kde ji očekáváte.

V rámci přepravního systému spolupracuje 7 regionálních partnerů, kteří na českém přepravním trhu působí dlouhodobě a pro zákazníky představují záruku kvalitních služeb. Díky tomu vám mohou nabídnout unikátní kombinaci dlouholetých zkušeností jednotlivých partnerů a zároveň výhody plynoucí z jejich vzájemné spolupráce v rámci systému.

„Přepravní možnosti systému FOFR jsou definovány možnostmi jejich jednotlivých členů. Jako celek dokážeme využít vzájemné synergie a nabídnout zákazníkům i navazující služby jako je skladování zásilek, jejich balení i konsolidace,“ říká Michal Linhart, vedoucí střediska FOFR Praha.

Lorenc Logistic, s.r.o.

Systém přepravy zásilek FOFR převáží i rozměrné balíky a nebezpečný materiál

FOFR se specializuje na přepravy nadrozměrných zásilek, zásilek spadajících pod dohodu ADR - přeprava nebezpečného materiálu (vyjma výbušných látek a předmětů a radioaktivních látek) a speciálních zásilek, které vyžadují individuální přístup a manipulaci.

Jako nadměrný náklad je považována každá zásilka, která přesahuje standardní rozměr zásilek – výška 2,2 m (včetně palety či podstavce), šířka 2 m a délka 4 m. Maximální délka nadměrné zásilky je 6 m, max. šířka 2,4 m, max. hmotnost kusové zásilky 1500 kg, maximální hmotnost celkové zásilky 2000 kg a maximální objem 13,3 m3. Náklady přesahující tyto limity přepraví systém FOFR dle individuální cenové nabídky po dohodě s nejbližším regionálním střediskem.

Lorenc Logistic, s.r.o.

Nejen samotná přeprava, ale i široké spektrum doplňkových služeb

FOFR svým zákazníkům poskytuje také množství doplňkových služeb jako je doručování zásilek na dobírku, sledování zásilek, včetně potvrzeného přepravního listu v PDF formátu a potvrzování zákaznických dodacích listů. Realizuje i svoz vratných obalů. Platit můžete v hotovosti, což je standardní službou většiny přepravních společností. U FOFRu si ale můžete vybrat, zda bude částku za přepravu hradit odesílatel, nebo příjemce. Tato forma platby je využívána zejména při jednorázových přepravách. Samozřejmostí je možnost platby přepravy fakturou, kterou FOFR nabízí svým stálým zákazníkům, kteří jsou v systému FOFR zaregistrováni.

Přepravy provádí systém FOFR dle Všeobecných zasilatelských podmínek SSL ČR a Veřejných přepravních podmínek ČSMAD Bohemia.

Více informací o službě FOFR najdete na www.fofrcz.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

IKEM startuje už za týden nový charitativní běžecký projekt Proběhni.se

IKEM startuje už za týden nový charitativní běžecký projekt Proběhni.se

Tři sta tisíc pacientů se srdečními chorobami skončí každoročně v českých nemocnicích. Navíc polovina lidí v Česku na...

Představujeme vám nové tahače modelové řady MT 70-80 od značky YALE

Vysoká variabilita tažených souprav

Nové tahače modelové řady MT 70 – 80 značky YALE se opírají o dlouhodobě ověřené a žádané pilíře: produktivita,...

Nová éra stomatologie – počítače, roboti, moderní materiály

Nová éra stomatologie: počítače, roboti, moderní materiály

Zapomeňte na děsivé ordinace a šílený zvuk vrtání zubů. Moderní stomatologické metody jsou šetrnější, a přesto...

Najdete na iDNES.cz