Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Cesta zásilky z vašich rukou až k příjemci je skutečně FOFR

Komerční sdělení   6:00aktualizováno  6:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nezáleží na tom, zda potřebujete přepravit drobnou zásilku nebo zásilku o hmotnosti několika set kilogramů. Expresní přepravní systém FOFR nabízí optimální řešení pro přepravu kusových zásilek a zároveň kompletní servis.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lorenc Logistic, s.r.o. | foto: Lorenc Logistic, s.r.o.

Expresní systém přepravy zásilek FOFR zaplňuje mezeru na trhu sběrných služeb. Přepravuje převážně nadrozměrné zásilky, které vyžadují individuální přístup a manipulaci, tudíž nejsou vhodné pro automatizované třídící dopravníky pro sběrné zboží. Další výhodou je přeprava nebezpečného zboží podléhajícího dohodě ADR.

Jak probíhá FOFR přeprava zásilky?

Jakou cestu vaše zásilka podnikne, než se v brzké době dostane do rukou příjemce? Vaši zásilku převezmou pracovníci služby FOFR a v průběhu noci převezou na centrální překladiště. Po roztřídění ji nasměrují do jednoho z dvaceti regionálních dep, kde bude nad ránem naložena na rozvozové vozidlo a následně doručena příjemci.

Lorenc Logistic, s.r.o.

FOFR je výsledek spolupráce sedmi českých logistických společností

Expresní přepravní systém FOFR provozuje sdružení 7 českých společností působících v oblasti přepravy. Oproti konkurenčním přepravním společnostem převáží hlavně rozměrnější zásilky, až do délky 6 m a zásilky vyžadující individuální přístup. Jeho další výhodou je, že přepravné není vázáno na smlouvu, platbu může hradit odesílatel či příjemce v hotovosti a lze také využít osobního odběru na 20 střediscích rozmístěných po celé České republice.

Ryze český expresní přepravní systém FOFR s celorepublikovou působností a přímým napojením na Slovenskou republiku nabízí optimální řešení pro přepravu kusových zásilek a zároveň kompletní servis. Vaše zásilka bude vždy ve správný čas tam, kde ji očekáváte.

V rámci přepravního systému spolupracuje 7 regionálních partnerů, kteří na českém přepravním trhu působí dlouhodobě a pro zákazníky představují záruku kvalitních služeb. Díky tomu vám mohou nabídnout unikátní kombinaci dlouholetých zkušeností jednotlivých partnerů a zároveň výhody plynoucí z jejich vzájemné spolupráce v rámci systému.

„Přepravní možnosti systému FOFR jsou definovány možnostmi jejich jednotlivých členů. Jako celek dokážeme využít vzájemné synergie a nabídnout zákazníkům i navazující služby jako je skladování zásilek, jejich balení i konsolidace,“ říká Michal Linhart, vedoucí střediska FOFR Praha.

Lorenc Logistic, s.r.o.

Systém přepravy zásilek FOFR převáží i rozměrné balíky a nebezpečný materiál

FOFR se specializuje na přepravy nadrozměrných zásilek, zásilek spadajících pod dohodu ADR - přeprava nebezpečného materiálu (vyjma výbušných látek a předmětů a radioaktivních látek) a speciálních zásilek, které vyžadují individuální přístup a manipulaci.

Jako nadměrný náklad je považována každá zásilka, která přesahuje standardní rozměr zásilek – výška 2,2 m (včetně palety či podstavce), šířka 2 m a délka 4 m. Maximální délka nadměrné zásilky je 6 m, max. šířka 2,4 m, max. hmotnost kusové zásilky 1500 kg, maximální hmotnost celkové zásilky 2000 kg a maximální objem 13,3 m3. Náklady přesahující tyto limity přepraví systém FOFR dle individuální cenové nabídky po dohodě s nejbližším regionálním střediskem.

Lorenc Logistic, s.r.o.

Nejen samotná přeprava, ale i široké spektrum doplňkových služeb

FOFR svým zákazníkům poskytuje také množství doplňkových služeb jako je doručování zásilek na dobírku, sledování zásilek, včetně potvrzeného přepravního listu v PDF formátu a potvrzování zákaznických dodacích listů. Realizuje i svoz vratných obalů. Platit můžete v hotovosti, což je standardní službou většiny přepravních společností. U FOFRu si ale můžete vybrat, zda bude částku za přepravu hradit odesílatel, nebo příjemce. Tato forma platby je využívána zejména při jednorázových přepravách. Samozřejmostí je možnost platby přepravy fakturou, kterou FOFR nabízí svým stálým zákazníkům, kteří jsou v systému FOFR zaregistrováni.

Přepravy provádí systém FOFR dle Všeobecných zasilatelských podmínek SSL ČR a Veřejných přepravních podmínek ČSMAD Bohemia.

Více informací o službě FOFR najdete na www.fofrcz.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Pět rad, jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Zdraví a úspěch – co více si přát? Cesta k nim ale může být jednodušší, než si myslíte. Držte se pěti rad a uvidíte, že...

Kde Siemens vyvíjí řídicí systémy pro celý svět? V Plzni!

Kde Siemens vyvíjí řídicí systémy pro celý svět? V Plzni!

Český Siemens rozšiřuje aktivity plzeňského vývojového centra.

Nové trendy pro renovace dřevěných podlah vás okouzlí a inspirují

Nové trendy pro renovace dřevěných podlah vás okouzlí a inspirují

Vdechněte své původní podlaze nový život! Dřevěné podlahy využívají jedinečné vlastnosti tohoto přírodního materiálu....

Najdete na iDNES.cz