Český výrobce světlíků Lam-Plast se zaměřuje na zahraniční trhy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nedocenitelným prvkem, který se postará o přímé přírodní osvětlení průmyslových hal a zároveň slouží k odvětrávání, jsou bodové střešní světlíky. Využít se dají i u občanských staveb a zajímavé řešení představují také u rodinných domů, chat či obytných přívěsů. Vyrábí je česká firma Lam-Plast.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bodové střešní světlíky přinášejí přírodní prosvětlení do prostorů průmyslových hal i občanských staveb | foto: Lam - Plast, spol. s r. o.

Firma Lam-Plast vznikla v roce 1991. Přes výrobu kontejnerů a skluzavek se její produkce ustálila na výrobě světlíků sloužících pro prosvětlení prostorů přírodním světlem přes střechu. Společnost Lam-Plast sídlí ve Střížovicích u Kroměříže, v současné době má 40 zaměstnanců na stálý pracovní poměr. Lam-Plast se zaměřuje především na zahraniční trhy, kde již řadu let s úspěchem nabízí své výrobky. Ročně firma prodá za hranice České republiky více než 20 tisíc kusů střešních světlíků, což ji řadí mezi největší evropské výrobce v daném oboru.

Světlíky v mnoha variantách

Lam-Plast nabízí bodové střešní světlíky v mnoha variantách. Zákazníci si mohou vybrat z široké rozměrové řady, která má více než 300 typů. Světlíky se rozlišují podle tvaru a využití v závislosti na tepelné náročnosti budov.

Český výrobce světlíků Lam-Plast se zaměřuje na zahraniční trhy

Lze je využít i v rodinných domech či kancelářích.

„Máme světlíky prosvětlovací, větrací a takzvané výlezy na střechu. Všechny tyto funkce lze vzájemně kombinovat,“ představuje produkty Ivo Kubík, jednatel úspěšné společnosti Lam-Plast. Pevný bodový světlík slouží pro prosvětlení místnosti, větrací zajišťuje i větrání místnosti v otevření na 30 cm, výlez kromě prosvětlení umožňuje kopuli odklopit a vstoupit na střechu. 

„Náročnějším zákazníkům můžeme nabídnout světlíky plně automatické, například s napojením na inteligentní ovládání domu. Naše produkty jsou pravidelně testovány v odborných laboratořích a certifikovány oprávněnými certifikačními autoritami,“ doplňuje Kubík.

Český výrobce světlíků Lam-Plast se zaměřuje na zahraniční trhy

Druhy světlíků se dělí podle způsobu užití, počtu vrstev, barvy kopule, druhu otevírání či podle tvaru.

Kromě způsobu užití se světlíky dále dělí podle počtu vrstev a barvy kopule či druhu otevírání, jež lze zvolit ruční (mechanické) nebo motorové (elektrické). Kopule může být jedno-, dvou-, čtyř- nebo pětivrstvá, sklo se dá vybrat čiré nebo mléčné, avšak není problém přizpůsobit barvu i materiál požadavkům zákazníka. Tvary se nabízejí čtvercové, obdélníkové a kruhové. Hodí se na všechny typy plochých střech i na střechy s mírným spádem.

Proč světlík

Střešní světlík přináší do interiérů nenahraditelné přírodní světlo. I malé střešní okno dává více světla než okno boční, navíc světlík plní svou funkci, i když je zataženo. Má stoprocentní využití oblohy tam, kde okna dosahují jen třiatřiceti procent. V propustnosti světla zároveň nebrání u světlíku stromy, horizont nebo zástavba jako v případě klasických oken. Jeho další devizou je možnost provětrání staveb. Bodové střešní světlíky Lam-Plast skýtají svým umístěním jednu z nejlepších variant pro odvětrávání všech typů budov.

Kvalita výrobků i služeb

Český výrobce světlíků Lam-Plast se zaměřuje na zahraniční trhy

„Trvale se snažíme nabízet vysokou kvalitu nejen u výrobků, ale i poskytovaných služeb. Naše bodové střešní světlíky, ale i laminátové a plastové výrobky pro široké určení vyrábíme s co největší přesností a precizností. Kvalitu naší práce dokládají desetitisíce ročně vyrobených produktů a spokojení zákazníci,“ uzavírá Kubík.

Český výrobce světlíků Lam-Plast se zaměřuje na zahraniční trhy

Český výrobce světlíků Lam-Plast se zaměřuje na zahraniční trhy

U větších zakázek zajišťuje Lam-Plast dopravu firemním vozidlem, u menšího zboží využívá sběrné služby. Expedici své produkce zabezpečuje vlastní kamionovou dopravou, což doplňuje kompletní servis prodeje vedoucí k maximální spokojenosti zákazníků. 

Více na www.lam-plast.cz.

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

Kroměříž - Advent s Domem kultury na Velkém náměstí

Kroměříž - Advent s Domem kultury na Velkém náměstí

Ještě před zahájením samotného Adventu zveme malé i velké na kroměřížské Velké náměstí, kde ve čtvrtek 29. listopadu v...

Konec papírovaní. ZLINTECH poradí, jak firmu zdigitalizovat

Budova Technologického inovačního centra 23. budova v areálu Svitu ve Zlíně

Chytrý sklad, který si sám hlídá stav zásob, nebo možnost odkudkoli na dálku přenastavit výrobní stroj podle nového...

Jedenáct tipů na vánoční dárek. Věnujte zážitek z Beskyd

Vyhlídka

Už máte pohromadě všechny vánoční dárky? Pokud ještě přemýšlíte, čím potěšit vaše blízké, zkuste to s dárkem v podobě...

Najdete na iDNES.cz