Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Český výrobce světlíků Lam-Plast se zaměřuje na zahraniční trhy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nedocenitelným prvkem, který se postará o přímé přírodní osvětlení průmyslových hal a zároveň slouží k odvětrávání, jsou bodové střešní světlíky. Využít se dají i u občanských staveb a zajímavé řešení představují také u rodinných domů, chat či obytných přívěsů. Vyrábí je česká firma Lam-Plast.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bodové střešní světlíky přinášejí přírodní prosvětlení do prostorů průmyslových hal i občanských staveb | foto: Lam - Plast, spol. s r. o.

Firma Lam-Plast vznikla v roce 1991. Přes výrobu kontejnerů a skluzavek se její produkce ustálila na výrobě světlíků sloužících pro prosvětlení prostorů přírodním světlem přes střechu. Společnost Lam-Plast sídlí ve Střížovicích u Kroměříže, v současné době má 40 zaměstnanců na stálý pracovní poměr. Lam-Plast se zaměřuje především na zahraniční trhy, kde již řadu let s úspěchem nabízí své výrobky. Ročně firma prodá za hranice České republiky více než 20 tisíc kusů střešních světlíků, což ji řadí mezi největší evropské výrobce v daném oboru.

Světlíky v mnoha variantách

Lam-Plast nabízí bodové střešní světlíky v mnoha variantách. Zákazníci si mohou vybrat z široké rozměrové řady, která má více než 300 typů. Světlíky se rozlišují podle tvaru a využití v závislosti na tepelné náročnosti budov.

Český výrobce světlíků Lam-Plast se zaměřuje na zahraniční trhy

Lze je využít i v rodinných domech či kancelářích.

„Máme světlíky prosvětlovací, větrací a takzvané výlezy na střechu. Všechny tyto funkce lze vzájemně kombinovat,“ představuje produkty Ivo Kubík, jednatel úspěšné společnosti Lam-Plast. Pevný bodový světlík slouží pro prosvětlení místnosti, větrací zajišťuje i větrání místnosti v otevření na 30 cm, výlez kromě prosvětlení umožňuje kopuli odklopit a vstoupit na střechu. 

„Náročnějším zákazníkům můžeme nabídnout světlíky plně automatické, například s napojením na inteligentní ovládání domu. Naše produkty jsou pravidelně testovány v odborných laboratořích a certifikovány oprávněnými certifikačními autoritami,“ doplňuje Kubík.

Český výrobce světlíků Lam-Plast se zaměřuje na zahraniční trhy

Druhy světlíků se dělí podle způsobu užití, počtu vrstev, barvy kopule, druhu otevírání či podle tvaru.

Kromě způsobu užití se světlíky dále dělí podle počtu vrstev a barvy kopule či druhu otevírání, jež lze zvolit ruční (mechanické) nebo motorové (elektrické). Kopule může být jedno-, dvou-, čtyř- nebo pětivrstvá, sklo se dá vybrat čiré nebo mléčné, avšak není problém přizpůsobit barvu i materiál požadavkům zákazníka. Tvary se nabízejí čtvercové, obdélníkové a kruhové. Hodí se na všechny typy plochých střech i na střechy s mírným spádem.

Proč světlík

Střešní světlík přináší do interiérů nenahraditelné přírodní světlo. I malé střešní okno dává více světla než okno boční, navíc světlík plní svou funkci, i když je zataženo. Má stoprocentní využití oblohy tam, kde okna dosahují jen třiatřiceti procent. V propustnosti světla zároveň nebrání u světlíku stromy, horizont nebo zástavba jako v případě klasických oken. Jeho další devizou je možnost provětrání staveb. Bodové střešní světlíky Lam-Plast skýtají svým umístěním jednu z nejlepších variant pro odvětrávání všech typů budov.

Kvalita výrobků i služeb

Český výrobce světlíků Lam-Plast se zaměřuje na zahraniční trhy

„Trvale se snažíme nabízet vysokou kvalitu nejen u výrobků, ale i poskytovaných služeb. Naše bodové střešní světlíky, ale i laminátové a plastové výrobky pro široké určení vyrábíme s co největší přesností a precizností. Kvalitu naší práce dokládají desetitisíce ročně vyrobených produktů a spokojení zákazníci,“ uzavírá Kubík.

Český výrobce světlíků Lam-Plast se zaměřuje na zahraniční trhy

Český výrobce světlíků Lam-Plast se zaměřuje na zahraniční trhy

U větších zakázek zajišťuje Lam-Plast dopravu firemním vozidlem, u menšího zboží využívá sběrné služby. Expedici své produkce zabezpečuje vlastní kamionovou dopravou, což doplňuje kompletní servis prodeje vedoucí k maximální spokojenosti zákazníků. 

Více na www.lam-plast.cz.

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Unikáty ve Skanzenu Modrá a jeho akváriu

Unikáty v akváriu: Modrá láká na obří ryby i život Velké Moravy

Modrá je sice malá obec, ale je doslova nabita atrakcemi. Nabízí vodní expozici, archeoskanzen i největší terárium na...

Kam v létě? Objevte Resort Valachy, ráj dětí i milovníků wellness

Panorama

Zažijte letní dovolenou s komfortem evropských středisek kousek od domova! Jedinečné místo, které splňuje veškeré...

Chceš změnu? Přidej se do týmu Bistrotéky Valachy v centru Zlína

Obchodní dům

ZLÍN – Chceš být u zrodu ojedinělého gastronomického konceptu v centru Zlína? Končíš školu a poohlížíš se po smysluplné...

Najdete na iDNES.cz