Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Český trh estetické medicíny se opět rozrostl

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Skupina klinik Mediestetik, která již šest let přináší na český trh nejmodernější a inovativní technologie a postupy z oblasti estetické medicíny a stomatologie, oznamuje, že letos v srpnu otevřela novou pobočku na Praze 5 – Nových Butovicích a v říjnu v Teplicích.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Český trh estetické medicíny se opět rozrostl | foto: Mediestetik

S novými pobočkami přichází ruku v ruce, jak je pro Mediestetik již typické, i nové technologické vybavení. Tato společnost totiž nikdy nespí na vavřínech a nesází jen na staré dobré zavedené a osvědčené postupy, ale bez přestání se zdokonaluje a klientům přináší to nejnovější, co medicínský průmysl nabízí.

„Neustále se posouváme dopředu, otevíráme nové dveře a přijímáme nové výzvy, protože jsme zvědaví a nadšení. Právě toto naše zanícení nás vede po nových cestách,“ vysvětluje Dr. Nino Mchedlidze, CEO kliniky Mediestetik, když vypočítává, že teplická pobočka je již v pořadí devětadvacátou v Evropě.

Český trh estetické medicíny se opět rozrostl

Český trh estetické medicíny se opět rozrostl

Na zmíněných pobočkách najdou klienti kompletní portfolio stávajících stomatologických a dermatologických služeb s absolutní precizností a s tou nejvyšší možnou kvalitou práce přesně tak, jak znají a mají rádi. K dispozici jim je celá škála omlazujících metod, nejpopulárnější techniky tvarování postavy i nejúčinnější laserová epilace na trhu, stejně tak jako komplexní stomatologická péče od těch nejmenších foto-kompozitních plomb, až po tu nejsložitější endodontickou léčbu či zubní implantáty.

V Teplicích společnost Mediestetik zase jednou dokazuje, že je jedničkou na českém trhu, co se vybavení týče. Klienti si zde můžou vyzkoušet nejnovější neinvazivní metodu liftingu pokožky obličeje i těla za použití tzv. MMFU (mikro a makro koncentrovaného ultrazvukového vlnění), díky přístroji Ultraformer III, jedná se o přístroj druhé generace, který najdete v České republice pouze na klinice Mediestetik. Tuto provozovnu najdou zákazníci na adrese Krupská 12, přímo v centru města. Je otevřena každý pracovní den od 8:00 do 19:00 hodiny.

Český trh estetické medicíny se opět rozrostl

Český trh estetické medicíny se opět rozrostl

Na Praze 5 na pacienty čeká novinka v podobě přístroje Mantis MR, jde o nejnovější neinvazivní metodu péče o pokožku obličeje i těla za použití tzv. endomasáže a aktivního pulsního magnetického pole. Nová pražská pobočka se nachází přímo na metru Nové Butovice v ulici Petržílkova 2835 a v provozu je od pondělí do pátku mezi 9:00 a 18:00 hodinou.

„Nejenže můžou naši stávající klienti najít naše služby a kvalifikovaný personál blíž k svým domovům, navíc se také přibližujeme novým pacientům z oblasti severních Čech a otevíráme se tím i německému trhu. Naše kapacita na Senovážném náměstí, kde sídlíme, je již zcela vyčerpána a pro velký zájem ze strany veřejnosti nedostačující,“ vysvětluje PhDr. Jan Veselý, MBA výkonný ředitel společnosti, proč otevřela jejich instituce další pobočky.

„Při současném ošetření několik desítek tisíc pacientů za rok a při meziročním nárůstu klientů o 27 % bychom rádi vyhověli potřebám našich vážených zákazníků,“ dodává Jan Veselý.

Český trh estetické medicíny se opět rozrostl

Český trh estetické medicíny se opět rozrostl

Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi nejstarší evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. Téměř dvacet let představuje značka Mediestetik exkluzivitu, prémiovou kvalitu a vysokou odbornost spolu s inovativními metodami a nejmodernějším technologickým vybavením. Že je tento koncept žádaný, potvrzují tisíce spokojených pacientů napříč kontinentem.


Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Východočeské Léčebné lázně Bohdaneč otevřou 19. května tohoto roku svoji lázeňskou sezonu. Slavnostní zahájení nabídne...

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Přivítejte léto, jak jste si vždy přála! Se skvělým pocitem ze svého těla v plavkách. Právě je ideální čas na omlazení...

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Čtyři velká ALE, proč domácí pleťová maska není taková výhra

Čtyři velká ALE, proč domácí pleťová maska není taková výhra

Arome.cz Avokádo, banán, ovesné vločky, nebo vajíčko nebo želatina. Ingredience z kuchyně přeneste do koupelny a nechte přírodu, ...

Najdete na iDNES.cz