Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Český technologický park: Chcete rozvíjet své podnikatelské plány?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hledáte něco výjimečného? Místo, kde byste mohli rozvíjet své podnikatelské plány a myšlenky? A už jste slyšeli o Českém technologickém parku – předním podnikatelském a technologickém rozvojovém projektu ve střední Evropě?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Letecká fotografie – I. fáze výstavby | foto: Technologický park Brno, a.s.

V samotném srdci Evropy na strategické křižovatce cest ve druhém největším městě České republiky - Brně, se rozkládá Český technologický park.

S více než 400 000 obyvateli a silnou tradicí v průmyslu se město Brno stalo atraktivní lokalitou pro podnikání moderních high-tech společností.

Na 120 hektarech by postupně mělo vyrůst až 190 000 metrů čtverečních smíšených komerčních prostor zasazených do zeleně. Zaplní je kanceláře, prostory pro výzkum a lehkou výrobu, maloobchod a služby, ale i místa k využití volného času.

Český technologický park nabízí moderní architekturu i zeleň

Co Český technologický park nabízí? Skvělou architekturu zasazenou v atraktivní zeleni, jedny z nejmodernějších kancelářských a výrobních prostor v České republice a kvalifikované absolventy z místních prestižních vysokých škol.

Po dokončení více než 52 000 m2 kancelářských prostor I. kategorie a prostor pro lehkou hi-tech výrobu v rámci I. fáze výstavby je již Český technologický park zavedenou adresou a domovem předních technologických společností.

Díky své poloze v těsném sousedství Vysokého učení technického v Brně může tento projekt poskytnout svým klientům specifické výhody, které představují možnost využití pracovní síly v podobě absolventů technických oborů a také příležitost ke spolupráci s touto významnou institucí na poli vědy a výzkumu.

Tyto výhody by se měly v budoucnu podstatně rozšířit s tím, že Vysoké učení technické má v úmyslu realizovat své dva projekty - CEITEC – Středoevropský technologický institut a ADMAS - výzkumnou instituci Fakulty stavební pro pokročilé stavební materiály, konstrukce a technologie, jejichž výstavba by měla být zahájena začátkem roku 2011.

Oba dva tyto projekty budou zahrnovat výzkumné laboratoře a mezinárodní programy se zaměřením na pokročilé materiály, nanotechnologie a mikrotechnologie a komunikační a řídící technologie.

budovy společnosti IBM - Zóna A
budovy společnosti IBM - Zóna A

Český technologický park má ambiciózní plány do budoucna

Český technologický park má ambiciózní plány týkající se budoucí výstavby s tím, že II. fáze výstavby – Centrální zóna poskytne dalších 42 000 m2 prostor. II. fáze výstavby parku je nyní ve stadiu vyřizování územního rozhodnutí, jehož vydání se očekává do konce roku 2010 a výstavba prvních dvou budov bude zahájena na začátku roku 2012.

Projekt bude představovat několik samostatných kancelářských objektů v uzavřeném areálu s centrální vodní nádrží a zeleným parkem kolem celého komplexu. II. fáze výstavby, která bude situovaná v samém středu technologického parku, poskytne také prostory pro doprovodné služby zahrnující další restaurační a stravovací provozy, samoobsluhu, zdravotnické zařízení, fitness centrum, banku, poštu, lékárnu, novinový stánek, školku a konferenční centrum.

Tato zařízení se budou nacházet ve stejném objektu jako hlavní recepce a správa parku. Budovy budou postaveny podle nejnovějších kriterií udržitelnosti se začleněním systému pro dosažení energetických úspor a efektivního hospodaření s vodou. Prostory nabídnou optimální řešení společnostem, které chtějí umístěním svých výzkumných a vývojových projektů využít všech výhod, které tato lokalita bude poskytovat.

II. fáze – vizualizace Centrální zóny
II. fáze – vizualizace Centrální zóny

Český technologický park a dopravní dostupnost

Český technologický park je velmi dobře obsluhován linkami hromadné dopravy se skvělým spojením do centra města. Nedávno dokončené prodloužení tramvajové linky přímo v srdci Technologického Parku má konečnou zastávku bezprostředně vedle druhé fáze výstavby – Centrální zóny.

Také několik pravidelných autobusových linek jezdí do této lokality s tím, že jedna linka je určena k obsluze vlastního areálu Parku.
Úspěšnost tohoto projektu potvrzují renomované společnosti, které v parku již sídlí. Mezi největší klienty patří IBM, Motorola, Vodafone, Honeywell, Silicon Graphics and FEI.

Český Technologický Park – místo pro rozvoj vašeho podnikání.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Jak Hana Vagnerová studovala v USA

Hana Vagnerová

Herečka Hana Vagnerová se právě vrátila z jazykového pobytu v USA, kde pilovala angličtinu. Jak pobyt v USA hodnotí?...

Najdete na iDNES.cz