Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

České samolepící etikety z Karlštejna

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vyrábět mnohdy tak jednoduché věci jako jsou samolepící etikety není nic jednoduchého. To ve společnosti SVS dobře ví. Proto tyto produkty vyrábí srdcem a s pečlivostí na Karlštejně po celý rok.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SVS, spol. s r.o. - etikety, štítky, samolepky | foto: SVS, spol. s r.o. - etikety, štítky, samolepky

Samolepící etikety na jaře…

Máte rádi slunečné dny, kvetoucí stromy a zpívající ptáky v jarních dnech? Mějte díky nám ve svém životě více hezkých a radostných dní. Pro ušetření Vašeho času vyrábí společnost SVS, spol. s r.o. samolepící etikety stále rychleji a kvalitněji.

Individuální přístup obchodního týmu ke každému z Vás umožňuje rychle reagovat na Vaše potřeby a přání. Výroba produktu při znalosti co náš zákazník přesně chce je přesnější, rychlejší a efektivnější.

Na jaře tohoto roku startuje nový projekt vývojového a výzkumného centra pro vývoj polygrafických materiálů a produktů šetrných k životnímu prostředí. Zde budou s pomocí špičkových technologií a přístrojů specialisté schopni zkoumat, vyvíjet a na základě výsledků vývoje patentovat nové produkty a materiály pro obalový průmysl.

SVS, spol. s r.o. - etikety, štítky, samolepky - jaro

Samolepící etikety v létě…

Jezdíte rádi na dovolenou a užíváte si možností, které vám vaše oblíbená nebo nová místa nabízejí? Chcete mít větší výběr a neplatit za to co nechcete? Od začátku léta se se společností SVS, spol. s r.o. budete cítit jako na dovolené.

Budete si moci vybrat z několika cenových variant vašeho produktu. Zaplatíte pouze za produkty a služby, které opravdu chcete. Budete mít možnost nadstandardního servisu při přípravě, výrobě, skladování, kontrole a expedici zboží.

Stálým klientům nabízí vždy něco navíc. V nových výrobních prostorách SVS, spol. s r.o. na Karlštejně jsou vyráběny speciální samolepící etikety standardními i nejnovějšími technologiemi.

Tiskne se na materiály samolepící i nesamolepící. Mohou obsahovat standardní prvky jako je Braillovo písmo, kovoražba, laminace, eliminace lepidla, 3D reliéfy, hologramy, speciální bezpečnostní úpravy a výseky. Produkty mohou mít tloušťku od několika do stovek mikronů. Jsou dodávány jak v roli, tak v archu přesně dle Vašich požadavků. Zbývá už jen jediné, užijte si svou dovolenou.

Samolepící etikety na podzim…

Máte rádi teplé podzimní dny a stromy hrající barvami? Chcete se svými dětmi a přáteli ve volném čase pouštět draka? SVS, spol. s r.o. Vám přináší více barev na samolepící etikety a rychlé digitální technologie.

SVS, spol. s r.o. - etikety, štítky, samolepky - EFI Jetrion 4830LED

Stroje umožňují tisk až 12 barvami v maximálním rozlišení 4800 DPI. Tisk velkoformátových samolepek, fotografií, bannerů, plakátů, reprodukcí pro výstavní i soukromé účely je jen zlomkem možností našeho oddělení digitálního tisku. SVS studio pro vás připraví korektury a náhledy dle vašeho přání, nejmodernější zařízení v oblasti pre-press  a color managementu zajistí bezchybnou přípravu. Kontrolní oddělení zajistí, aby barvy na vašich produktech byly přesně dle vašeho zadání. Pak už od nás na podzim ke svému produktu jen obdržíte slíbeného draka.

Samolepící etikety v zimě…

Máte rádi horké svařené víno, zimní radovánky na sněhu a předvánoční pohodu? Chcete mít méně starostí s přípravou na příští rok? Na konci roku se vždy navyšuje výrobní kapacita pro vaše předvánoční marketingové akce a nové projekty.

SVS, spol. s r.o.

Areál SVS - Poučník 345
267 18 Karlštejn
Tel.: 311 600 311
Fax: 311 600 313
www.svs.eu

info@svs.eu

Tým SVS, spol. s r.o. je připraven Vám pomoci při nadstandardních požadavcích na termíny a skladování.

Jsou připraveni zpracovávat nové projekty pro následující rok a pomoci vám s jejich optimalizací. Společnost SVS, spol. s.r.o. vyrábí nejen samolepící etikety, ale na základě vašeho požadavku vypracuje vyhodnocení proběhlé spolupráce a návrh jejího zefektivnění.

Na konci roku si stanovují nové cíle v oblasti výroby, servisu a péče o klienta tak, aby se o Vás mohli v příštím roce starat ještě lépe a splnit všechna Vaše přání nejenom o Vánocích.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz