Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

České samolepící etikety z Karlštejna

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vyrábět mnohdy tak jednoduché věci jako jsou samolepící etikety není nic jednoduchého. To ve společnosti SVS dobře ví. Proto tyto produkty vyrábí srdcem a s pečlivostí na Karlštejně po celý rok.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SVS, spol. s r.o. - etikety, štítky, samolepky | foto: SVS, spol. s r.o. - etikety, štítky, samolepky

Samolepící etikety na jaře…

Máte rádi slunečné dny, kvetoucí stromy a zpívající ptáky v jarních dnech? Mějte díky nám ve svém životě více hezkých a radostných dní. Pro ušetření Vašeho času vyrábí společnost SVS, spol. s r.o. samolepící etikety stále rychleji a kvalitněji.

Individuální přístup obchodního týmu ke každému z Vás umožňuje rychle reagovat na Vaše potřeby a přání. Výroba produktu při znalosti co náš zákazník přesně chce je přesnější, rychlejší a efektivnější.

Na jaře tohoto roku startuje nový projekt vývojového a výzkumného centra pro vývoj polygrafických materiálů a produktů šetrných k životnímu prostředí. Zde budou s pomocí špičkových technologií a přístrojů specialisté schopni zkoumat, vyvíjet a na základě výsledků vývoje patentovat nové produkty a materiály pro obalový průmysl.

SVS, spol. s r.o. - etikety, štítky, samolepky - jaro

Samolepící etikety v létě…

Jezdíte rádi na dovolenou a užíváte si možností, které vám vaše oblíbená nebo nová místa nabízejí? Chcete mít větší výběr a neplatit za to co nechcete? Od začátku léta se se společností SVS, spol. s r.o. budete cítit jako na dovolené.

Budete si moci vybrat z několika cenových variant vašeho produktu. Zaplatíte pouze za produkty a služby, které opravdu chcete. Budete mít možnost nadstandardního servisu při přípravě, výrobě, skladování, kontrole a expedici zboží.

Stálým klientům nabízí vždy něco navíc. V nových výrobních prostorách SVS, spol. s r.o. na Karlštejně jsou vyráběny speciální samolepící etikety standardními i nejnovějšími technologiemi.

Tiskne se na materiály samolepící i nesamolepící. Mohou obsahovat standardní prvky jako je Braillovo písmo, kovoražba, laminace, eliminace lepidla, 3D reliéfy, hologramy, speciální bezpečnostní úpravy a výseky. Produkty mohou mít tloušťku od několika do stovek mikronů. Jsou dodávány jak v roli, tak v archu přesně dle Vašich požadavků. Zbývá už jen jediné, užijte si svou dovolenou.

Samolepící etikety na podzim…

Máte rádi teplé podzimní dny a stromy hrající barvami? Chcete se svými dětmi a přáteli ve volném čase pouštět draka? SVS, spol. s r.o. Vám přináší více barev na samolepící etikety a rychlé digitální technologie.

SVS, spol. s r.o. - etikety, štítky, samolepky - EFI Jetrion 4830LED

Stroje umožňují tisk až 12 barvami v maximálním rozlišení 4800 DPI. Tisk velkoformátových samolepek, fotografií, bannerů, plakátů, reprodukcí pro výstavní i soukromé účely je jen zlomkem možností našeho oddělení digitálního tisku. SVS studio pro vás připraví korektury a náhledy dle vašeho přání, nejmodernější zařízení v oblasti pre-press  a color managementu zajistí bezchybnou přípravu. Kontrolní oddělení zajistí, aby barvy na vašich produktech byly přesně dle vašeho zadání. Pak už od nás na podzim ke svému produktu jen obdržíte slíbeného draka.

Samolepící etikety v zimě…

Máte rádi horké svařené víno, zimní radovánky na sněhu a předvánoční pohodu? Chcete mít méně starostí s přípravou na příští rok? Na konci roku se vždy navyšuje výrobní kapacita pro vaše předvánoční marketingové akce a nové projekty.

SVS, spol. s r.o.

Areál SVS - Poučník 345
267 18 Karlštejn
Tel.: 311 600 311
Fax: 311 600 313
www.svs.eu

info@svs.eu

Tým SVS, spol. s r.o. je připraven Vám pomoci při nadstandardních požadavcích na termíny a skladování.

Jsou připraveni zpracovávat nové projekty pro následující rok a pomoci vám s jejich optimalizací. Společnost SVS, spol. s.r.o. vyrábí nejen samolepící etikety, ale na základě vašeho požadavku vypracuje vyhodnocení proběhlé spolupráce a návrh jejího zefektivnění.

Na konci roku si stanovují nové cíle v oblasti výroby, servisu a péče o klienta tak, aby se o Vás mohli v příštím roce starat ještě lépe a splnit všechna Vaše přání nejenom o Vánocích.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Najdete na iDNES.cz