Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna má pro dárce krve až 4 500 Kč

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna již tradičně podporuje dobrovolné dárcovství krve. Pro dárce krve a plazmy má připravenou pestrou nabídku preventivních programů, které nabízejí odměnu až 4 500 Kč. Letos ČPZP zavedla novinku - odměnu pro prvodárce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna má pro dárce krve až 4500 Kč | foto: ČPZP

Třetí největší zdravotní pojišťovna v ČR se angažuje i v rámci celorepublikové charitativní kampaně rádia Kiss s názvem Voda živá 2012.

"Krev stále nelze uměle vyrobit a Česká průmyslová zdravotní pojišťovna podporuje a váží si každého, kdo se ji rozhodne darovat. Také proto jsme v letošním roce rozšířili nabídku pro bezpříspěvkové dárce krve, proto i letos jsme se jako generální partner zapojili do kampaně zaměřené prioritně na oslovení nových dárců," upřesnil ředitel marketingu a prodeje ČPZP Ing. Vladimír Matta.

Nový dárce krve získává nárok na odměnu již při 2. odběru

ČPZP a dárce krve

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna odměňuje každý bezpříspěvkový odběr krve a krevní plazmy vitaminy po odběru přímo na transfúzní stanici. Nový dárce krve již po druhém odběru získává nárok na příspěvek 200 Kč na vitaminy či potravinové doplňky.

Další nabídka se vztahuje k pojištěncům ČPZP - dárcům, kteří za bezpříspěvkové odběry získali bronzovou (10 odběrů) nebo stříbrnou (20 odběrů) Janského plaketu. Ti dostávají vitaminový balíček v hodnotě 300 Kč. Držitelé zlaté Janského plakety (40 odběrů) pak mohou uplatnit nárok na příspěvek až 3 000 Kč, pro držitele zlatého kříže ČČK 3. třídy (80 odběrů) je stanoven příspěvek až 3 500 Kč.

Za 120 odběrů připadá držitelům zlatého kříže ČČK 2. třídy nárok až na 4 000 Kč a držitele nejvyššího ocenění, tedy zlatého kříže ČČK 1. třídy, který se uděluje za 160 odběrů, odměňuje ČPZP až 4 500 Kč. Příspěvkem ve výši 4 500 Kč oceňuje Česká průmyslová zdravotní pojišťovna nejen dárce krve, ale i dárce kostní dřeně.

Příspěvek pro držitele ocenění za odběry krve a plazmy a pro dárce kostní dřeně je určen na preventivní očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění, na kontaktní čočky, laserové operace očí, masáže, plavání, saunu, pobyt v solné jeskyni, pohybové aktivity (například aerobic nebo cvičení ve fitcentru) a léčebné kúry a procedury v lázeňských zařízeních.

ČPZP - dárce krve

Pomozte i vy zachraňovat lidské životy, staňte se dárci krve

Kampaň Voda živá 2012, která má za cíl získat nové dárce krve, probíhá od února do června ve vybraných městech ČR. Zamířila například do Brna, Ostravy, Přerova, Plzně, Prostějova, Frýdku-Místku, Nového Jičína, Šumperka, Olomouce a Českých Budějovic.

Jen ve Frýdku-Místku, kde se na hematologicko-transfúzním oddělení místní nemocnice uskutečnila od 4. do 8. června, akce přilákala 97 dárců, z nichž šest darovalo krev poprvé.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna má více než 730 000 pojištěnců

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna se sídlem v Ostravě a s více než 737 000 pojištěnci je třetím nejvýznamnějším subjektem mezi zdravotními pojišťovnami v České republice. Na území celé republiky má 80 poboček.

logo ČPZP
Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Najdete na iDNES.cz